mesiac
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Tehotná / Gravídna / Tehotenstvo (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Tehotná / Gravídna / Tehotenstvo. Je to symbol rastu a vývoja vo viacerých rovinách. Môže sa jednať o premenu svojich pudových zložiek na citovú, či duchovnú úroveň. Sny o tehotenstve môžu tiež vyjadrovať niečo, čo v nás rastie, či sa vyvíja ako napríklad nový plán, nápad, projekt, cieľ, životný štýl alebo nová životná etapa. V astrológii tento obraz súvisí so solilunárnym cyklom a teda aj s mesačnými fázami (hlavne s pribúdajúcim mesiacom), ktoré tiež súvisia s dĺžkou ľudského tehotenstva. Ak ste vo sne tehotná a máte pri tom príjemné pocity, tak ste na najlepšej ceste naplniť svoj plán alebo premeniť svoje nižšie pudy na vyššiu úroveň. Naopak nepríjemné pocity môžu znamenať rôzne problémy pri realizovaní svojich vízií. Byť embryom v lone matky znamená, že váš rast a vývoj ( a teda aj sny, či plány) je zatiaľ veľmi závislý na iných ľuďoch. Úplne iný význam majú sny, ak je žena v skutočnosti naozaj tehotná alebo ak túži mať deti. Potom jej sny o tehotenstve odrážajú jej túžby, strachy, obavy, radosti...

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Bosch horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa

FANATIZMUS - sklon k fixným ideám, svojhlavosti a neprístupnosti a schopnosť trvale sa pre niečo nadchnúť je blízky ľuďom s neharmonicky postavenou dominantou Saturna, Urána... viac »

HVIEZDOPRAVECTVO - je výraz pre astromantiu, čiže pre veštenie z hviezd a zvláštnych nebeských úkazov predstavujúci najstaršiu fázu poznatkov medzi kozmickými rytmami a udalosťami na... viac »

TROPICKÝ ZODIAK - je to zverokruh, ktorý sa používa v západnej astrológii minimálne od dôb nestora starovekej astrológie - Klaudia Ptolemaia z 2.storočia po Kristovi. Od siderického... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...