mesiac
Streda, 23.1.2019
Meniny má Miloš
SPLN
osvetlených 90% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Žádní jiní lidi tu nejsou
fórum Ľudská duša
23.01.2019 13:19 Johanna

Meno v 3. tisícročí
fórum Voľný pokec
23.01.2019 11:06 dr. Faustroll

Nový rok
fórum Voľný pokec
23.01.2019 06:40 milan08

Koniec sveta
fórum Voľný pokec
23.01.2019 06:37 milan08

Dom / Budova (výklad sna)

A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z

Dom / Budova. Predstavuje človeka, ľudské telo, osobnosť, jej vnútro. Každá časť domu symbolizuje určitú časť osobnosti: exteriér – zovňajšok, maska, kuchyňa – vnútorné premeny, zmyslové centrum spálňa – súkromie, intímny a citový život, podkrovie – duchovné pozdvihnutie, nadvedomie, pivnica – osobné nevedomie, strecha – hlava, duch, rozum, kontrola nevedomých obsahov vedomím. V astrológii sú najbližšie tomuto symbolu tri hlavné prvky tvoriace základy osobnosti a to Ascendent, Slnko a Luna. Všeobecne sa však dá povedať, že dom predstavuje celý horoskop. Dôležité je si všímať, či dom, o ktorom sa mi sníva patrí mne alebo človeku, ktorého poznám. Potom aj sen môže mať spojitosť s vlastníkom domu. Ak sa vám sníva o celkom neznámom dome, tak ten sen väčšinou súvisí s vašou osobnosťou. Opustený dom značí, že ste zanechali za sebou svoju minulosť a že ste sa pritom zmenili. Vidieť rozpadajúci sa dom znamená možné zdravotné komplikácie alebo iné osobnostné problémy. Stavať nový dom symbolizuje začiatok procesu prestavby osobnosti. Mokrý, vlhký dom alebo vytopený dom predstavuje zhubný vplyv emócií a citov na vašu individualitu. Opravovať dom je znak uzdravovania, zušľachťovania, sebareflexie a práce na sebe samom.

 


KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Zvýšená radosť z pohybu a súťaživé chúťky pridajú na úrovni všetkých športových podujatí. Sami si doprajte trochu viac precvičiť svalstvo. Väčšie odhodlanie spoločnosti bojovať za svoje ideály a za ušľachtilé myšlienky.

TRIPLICITA - je premietanie živlov (ohňa, vody, vzduchu a zeme) v troch kvalitách (základná, pevná a pohyblivá) do horoskopu. viac »

PROMISKUITA - sklony k promiskuite sú najčastejšie symbolizované disharmonickým aspektom medzi Venušou a Uránom. Samozrejme, že existuje viacero konštelácií, ktoré môžu znamenať... viac »

INTELIGENCIA - bolo by mylné sa domnievať, že výška IQ záleží na konšteláciách v horoskope. Tie skôr hovoria o type a spôsobe uplatnenia rozumu a myslenia. Ani vynikajúco postavený... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...