mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Voľný pokec - 

VOLBY 29.2.2020

milan08
milan08 » emanuel | 7.2.2020 06:09
nespoliehajme na nu.
damara
damara » emanuel | 8.2.2020 14:37
to vieme aj bez astrológa
damara
damara » astonm | 8.2.2020 14:39
pre astonm. Väčšiu blbosť som už dávno nepočula - nič v zlom.
emanuel
emanuel » damara | 8.2.2020 16:38
predstavte si ja nie som až taká múdra a rada si vypočujem názory aj s iných strán,použijem sedliacky rozum a vyhodnotím,takže aj astrologické hladisko je pre mňa zaujímavé
astonm
astonm » damara | 9.2.2020 00:51
damara, ani nevieš, ako by ma tešilo, keby to, čo som napísal, boli naozaj len samé blbosti.
milan08
milan08 » elenalaukova | 9.2.2020 05:22
treba nakupit savo a ycistit
simetra
simetra » Gitus | 9.2.2020 07:31
Čo sa týka astrologického rozboru k tejto téme, ten tu naozaj chýba, čo je myslím na astrowebe pri tak dôležitej záležitosti veľká škoda.

Rudov výklad by bol určite jedinečný, ako už vieme z minulosti..
emanuel
emanuel » simetra | 9.2.2020 07:37
ak budem mať čas pohrabem sa na youtube určite som tam rozbor na voľby videla ,ale bol od českých astrológov,našich je ako šafránu,čo je však úplne jedno
simetra
simetra » emanuel | 9.2.2020 08:33
Nemala som na mysli hádzať sem linky, ktoré sa dajú nájsť na iných weboch.

Veď :)
Gitus
Gitus » simetra | 9.2.2020 15:00
Ano, vsetko vždy ,, uhádne,, :D
Tak ved mozno sa ešte ukáže... Dufam.
emanuel
emanuel » Gitus | 9.2.2020 17:43
tak si počkám
milan08
milan08 » damara | 10.2.2020 05:21
aj ta sem patri!
neznámy
neznámy » astonm | 11.2.2020 20:13
Podľa mňa Rusko od nástupu Putina k moci urobilo veľký posun. Ale určite súhlasím aj s tvojimi slovami, že nevyužívajú ani polovicu svojho potenciálu. Otázkou je či je ich úlohou mať najvyššie HDP. V každom prípade im napríklad Edgar Cayse predpovedá veľkú budúcnosť.
astonm
astonm | 12.2.2020 01:30
Alis, tu nejde len o výšku HDP. To je len jeden ukazovateľ. Aj keď je pravda, že je najvýstižnejší, ak chceme v hrubom vedieť, ako sa žije v tej ktorej krajine. Ak toto číslo prerátame na počet obyvateľov, získame istý obraz toho, ako funguje krajina v parametroch, ktoré považujeme za dôležité pre spokojný život. Iste, výška HDP neodstráni všetky problémy priemerného občana, ale naznačuje, ako mu pri ich zvládaní pomáha. A to je, myslím, dosť dôležité. Ak dovolíš, uvediem jeden príklad. Údaje za rok 2018. (2019 ešte nieje uzavretý). Výška HDP Ruska bola 1 576 mld. USD. Výška HDP Švajčiarska "len" 709 mld. USD. Teda skoro polovica toho Ruského. Ale Švajčiarsko nemá žiadne nerastné bohatstvo, má len cca 8,5 mil obyvateľov, Rusko cca 147 aj s Krymom, čo je 17,2 krát viac. O rozlohe jedného a druhého nemá zmysel ani písať. A o tom, ako sa žije v jednej a druhej krajine, to už duplom nemá význam hodnotiť. Ale čo je podľa mňa hlavné, je to, ako sa správa k svojim vlastným občanom jedna a druhá krajina. A to by už od výšky HDP tak veľmi závisieť nemalo. Aj keď paradoxne, naopak to platí. Čím lepšie sa krajina správa ku svojim občanom, tým je potenciál rastu HDP vyšší. Takže ak sa nato pozriem z tohto uhla, optimizmus pána Caysiho nezdieľam. Lebo on zjavne do tej svojej prognózy nezahrnul ani mentalitu a ani politickú kultúru Rusk. Ak by mali Rusi povahu podobnú Číňanom alebo Američanom, tak OK. Ale takto som hodne skeptický.
milan08
milan08 | 12.2.2020 05:15
uz aby bolo p volbach!
simetra
simetra | 12.2.2020 06:11
Koho ideš voliť, Juraj?
hrabeti
hrabeti » damara | 12.2.2020 10:28
Všetko teda bolo dané už na úplnom počiatku, nie?
Všetko sa teda deje zákonite a smeruje to len k jedinému možnému výsledku.
nikav
nikav | 12.2.2020 11:05
Aj mne utkvela v mysli veta z nejakého proroctva /tuším Vanga/, že "záchrana príde od

od východu."
neznámy
neznámy | 12.2.2020 11:31
V prvom rade sa podchytia ludia s vplyvom na urcitu cast spektra komunity (neurcitost farby je predmetom licitacie +)jedna sa o radovo 100 ludi proti hodnota je apojenie istych zakazok.Vysie nadnarodne vplyvy len tazko vystopovat.Ak niekto robi politiku nie pre zisk a moc musi toto mat uz pred tym .
neznámy
neznámy » astonm | 12.2.2020 13:47
My postkomunisticke krajiny sme dost zaostali v mysleni. Dlhodobo si volime populistické zlodejske strany ci priamo politickych mafianov. Mal som nadej v novej generacii, ale ale ta vyzera pomaly viac otupena ako ta starsia generacia.

Inak Putin podla konspiracnych teorii je najbohatsi clovek na svete. Myslim ze uplny nezmysel to nebude..kazdopadne tato slovansko rozkradacska mentalita ukazuje na to,ze ozaj Putin patri medzi, top 10 najbohatsich ludi sveta. Oficialne ma asi len vladny prijem neviem...

Rusko aj USA atd su velmoci a kazda velmoc zije z vykoristovania. Videt zlu ameriku a dobre Rusko je rovnako naivne ako verit boha s dvoma curakmi
Stránka:
< 2 3 4 5 6 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...