mesiac
Streda, 26.6.2019
Meniny má Adriána

Voľný pokec - 

Saturn a móda

damara
damara | 2.2.2018 17:30
Saturn v Baranovi

Saturn v znamení barana uprednostňuje trendy v móde, ktoré sú modelované na vojenské oblečenie, uniformy a nie príliš lesklé farby. Športový štýl preniká do elegantných kostýmov a večerných odevov. Kostýmy musia byť jednoduché, štýlové a nie veľmi dekoratívne.
Ľudia narodení so Saturnom v znamení Barana budú radi zdôrazňovať svoju nezávislosť a výhodu nad svojim okolím. Majú radi farby tmavo zelené alebo čierne. Neochotne kupujú niečo nové alebo extravagantné.

Saturn v Býkovi

Saturn v znamení býka sa vráti k prírodným zdrojom, ku kožušinám, a prírodným tkaninám. Býk má rád farby zeme: od tmavo hnedej až po béžovú a rôzne odtiene bielej prevládajú v kolekciách dizajnérov.
Ľudia, ktorí sa narodili so Saturnom v znamení Býka, zdôrazňujú oblečenie osoby a sociálnu pozíciu, ktorú dosiahli. Majú radi elegantné oblečenie a najlepšiu kvalitu. Majú často radi vidiecky štýl, kovbojské topánky, klobúky, sukne po zem, vesty.

Saturn v Blížencoch

Saturn v znamení Blížencov uprednostňuje spojenie rôznych štýlov v jednom oblečení, oslnivé farby a nekonvenčné obleky. Veľká časť oblečenia obsahuje veľké množstvo doplnkov (tašky, klipy, šperky).
Ľudia narodení so Saturnom v znamení Blížencov kombinujú rôzne štýly a druhy odevov a dokonca aj tkaniny alebo kontrastné farby. Zdôrazňujú svoj mladistvý postoj k životu, často aj napriek ich zrelému veku, obliekajú sa podľa najnovších módnych trendov.

Saturn v Rakovi

Saturn v znamení Raka uprednostňuje ozdoby, vzdušné tkaniny a romantický štýl v móde. Kvety a iné tradičné motívy sa vracajú k módnym tvorcom. Oslnivé farby uvoľňujú harmóniu farieb.
Ľudia narodení so Saturnom v Rakovi majú vkus a nos na na dobré tkaniny a kusy. Vyberajú si veci pohodlné a prispôsobujú ich svojmu životnému štýlu. S vekom sú podobné štýlu obliekania svojich rodičov alebo partnerov.

Saturn v Levovi

Saturn v znamení Leva predstavuje pôvab módy a veľmi dekoratívne kostýmy a doplnky, modelované podľa výtvorov veľkých filmových hviezd. Čipka, veľké korálky, veľké náušnice a široké pruhy sú nutnosťou pre každé leva.
Ľudia, ktorí sa narodili so Saturnom v znamení Leva, chcú vyniknúť svojim oblečením, sú verní známym značkám a dizajnérom, ktorí sú rokmi overení. Nemajú radi lacné oblečenie, majú radi sýte a ohnivé farby, ako je červená, žltá, zlatá.

Saturn v Panne

Saturn v znamení Panny sa vracia k oblečeniu z prírodných surovín, ako je bavlna alebo skutočný hodváb. Vinikajú ľudové vzory a ekologické farby - tlmené zelené, hnedé a šedé.
Ľudia, ktorí sa narodili so Saturnom v znamení Panny, si vyberajú šaty a farby podľa ekologického kľúča - tlmený bronz, harmonická zelená, elegantná tmavo modrá. Používajú klasické a funkčné oblečenie.

Saturn vo Váhach

Saturn v znamení Váh obnovuje vzdušnosť a rôznorodosť harmonických strihov a farieb. Chcú módne zdôrazniť svoju postavu, najmä ruky a pás.
Ľudia narodení so Saturnom v znamení Váh majú chuť na módu, často pracujú v profesiách súvisiacich s módou alebo móda je ich koníčkom.Sledujú všetky trendy a niekedy sú dokonca ďaleko pred nimi.
|
Saturn v Škorpiónovi

Saturn v znamení Škorpióna predstavuje sexy oblečenie, veľké výstrihy a všadeprítomnú čiernu. Radi nosia krajkové doplnky, spodnú bielizeň vyčnievajúcu z podprsenky, tričká.
Ľudia narodení so Saturnom v znamení Škorpióna si vyberajú tmavé oblečenie, ktoré im dáva tajomstvo a šarm. Pri výbere oblečenia sú vedení menej módne, viac prispôsobení prírodnej kráse. Oblečenie je často len doplnkom, zdôrazňujúce ich charizmu.

Saturn v Strelcovi

Saturn v znamení Strelca uprednostňuje módu pre bežné a športové oblečenie. Láka ich etnická móda aj zo vzdialených krajín. Farebné a sladké farby sú často kombinované prekvapujúcim, kreatívnym spôsobom.
Ľudia, ktorí sa narodili so Saturnom v znamení Strelca, radi nosia vzory a sú inšpirovaní kostýmami z odľahlých krajín. Kombinácia exotického a každodenného pohodlia im dáva jedinečný štýl sveta a návštevníkov exotických kútov sveta.

Saturn v Kozorožcovi

Saturn v znamení Kozorožca podporuje návrat ku klasickej móde, oblekom a pod. Klasický štýl vládne, oblečenie sa vyznačuje dokonalou, diskrétnou eleganciou.
Ľudia narodení so Saturnom v znamení Kozorožca sú konzervatívni v štýle šiat. Nemajú radi extravaganciu, preferujú klasické a skromné oblečenie. Nie sú radi, keď vyčnievajú z davu svojim nezvyčajným vzhľadom, starostlivo si vyberajú oblečenie pre príležitosť a časť dňa.

Saturn vo Vodnárovi

Saturn v znamení Vodnára uprednostňuje experimenty v móde. Odmietnutie princípu harmónie a krásy vyústilo do individuálneho štýlu a nových materiálov napr. umelá koža.
Ľudia narodení so Saturnom v znamení Vodnára majú najuniverzálnejší prístup k móde. Nebránia sa zavedeným módnym trendom, vytvárajú si vlastný obraz. Radi experimentujú a často prekvapujú ostatných svojim oblečením. Sú radi, keď vzbudia pozornosť.

Saturn v Rybách

Saturn v znamení Rýb inklinuje ku starodávnym a mytologickým vzorom, tunikám a kostýmom. Kúzelné šperky, kamene a tajomné symboly sú dôležitým doplnkom každého oblečenia.
Ľudia narodení so Saturnom v znamení Rýb inšpirujú lesklé farby, šokujúce tvary a romantické vzory. Často sa obliekajú vo vzdušných šiat a mäkkých tkanín. Kladú veľký dôraz na účes a často menia farbu a dĺžku vlasov.


Zdroj: internet
Adriana 72
Adriana 72 » damara | 2.2.2018 18:49
zaujimave :-)-HEART-
nikav
nikav » damara | 2.2.2018 23:21
Saturna mám vo Váhach - tak teda preto mám rada v oblečení farebnú pestrosť.
V čiernom iba na pohreb.
Boen
Boen » damara | 3.2.2018 08:37
O vzťahu k mode vypovedá skôr venuša ako saturn. Pokiaľ teda nejde o saturn v aspekte na venušu.
joulutahti
joulutahti » Boen | 3.2.2018 09:43
tiež si myslím, že toto je trochu pritiahnuté za vlasy...možno nejaké generačné všeobecné prejavy v móde by sa dali hľadať...ale písať konkrétne , že človek so saturnom v kozorožcovi je strohý v móde, tak to potom celá naša generácia by mala chodiť v šedých farbách...a chodí?
Putes
Putes » damara | 3.2.2018 10:06
Saturna mám v Panně. Nikdy jsem o barvách nepřemýšlela, přírodní snad, ale hedváb to ani náhodou.-FLOWER-
damara
damara » damara | 3.2.2018 13:11
je to hlúposť, ale na pobavenie dobré
Eldria1
Eldria1 » damara | 8.2.2018 14:20
mám v Býkovi

Saturn v znamení býka sa vráti k prírodným zdrojom, ku kožušinám, a prírodným tkaninám. Býk má rád farby zeme: od tmavo hnedej až po béžovú a rôzne odtiene bielej prevládajú v kolekciách dizajnérov.
Ľudia, ktorí sa narodili so Saturnom v znamení Býka, zdôrazňujú oblečenie osoby a sociálnu pozíciu, ktorú dosiahli. Majú radi elegantné oblečenie a najlepšiu kvalitu. Majú často radi vidiecky štýl, kovbojské topánky, klobúky, sukne po zem, vesty.

Mám rada veru elegantné a kvalitné veci. Sukne po zem nosím skoro celé leto. Moje zimné čižmy pripomínajú trošku kovbojské...mám rada zemité farby, ale keďže som jarný typ, idú mi skôr pestrejšie veci.

Počítam horoskop... Počítam horoskop...