mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Voľný pokec - 

Přání nám všem do roku 2013

neznámy
neznámy | 27.12.2012 00:39
Štěstí tomu,kdo ho nemá,
lásku tomu,kdo je sám,
zdraví všem co nemocní jsou,
něhu těm,kdo za krásou jdou,
slepým sílu slunečních paprsků,
opuštěným srdce,která pro ně budou bít.
A všem na svátky i v celém novém roce pocit,
že je krásné žít.

Toto krásné přání mi přišlo a prostě jsem se o ně s vámi musela podělit.-FLOWER--HEART-
Putes
Putes | 27.12.2012 05:59
Děkuji, to je nádherné, to budu moc ráda posílat dál-HEART--FLOWER-
neznámy
neznámy | 27.12.2012 10:55
Dakujeme Alenka moja-HEART--FLOWER-
neznámy
neznámy | 27.12.2012 20:02
Pridávam sa -FLOWER-:)-BYE-
neznámy
neznámy | 28.12.2012 14:06
Dělejte všechno tak,jak to považujete za nejlepší...určitě se najde spousta lidí,kteří to ocení ;)



http://www.youtube.com/watch?v=Tgb0jK143MI
neznámy
neznámy | 28.12.2012 14:46
Aj ja sa pripájam:) ... teda veľa, veľa šťastia všetkým-FLOWER-
neznámy
neznámy | 28.12.2012 19:07
Ja by som popriala len jednoducho...veľa telesného a duševného zdravia všetkým,zdá sa mi že je to v dnešnej dobe vzácnosť-BYE-
neznámy
neznámy | 29.12.2012 00:28
Určitě by podstata přání zůstala stejná,ale vnímám z toho přáníčka takové světlo,právě tím jak je psané.Tím ,že je důležité aby těm kteří potřebují lásku,zdraví,oporu byla tato dána,aby vnímali,že nejsou sami a že je někdo kdo jim podá ruku,někdo komu záleží na jejich životě i štěstí.Myslím,že často v honbě za penězi,nebo v honbě za novými ''duchovními'' znalostmi,zapomínáme,že jsme přišli prožít život v lásce,radosti a pomoci druhému,odtrháváme se od svých kořenů i od svých duší a to nese většinou úbytek tělesného,nebo duševního zdraví.
Náhodou jsem byla svědkem rozhovoru ve kterém přišla paní s dcerkou do esoterického obchodu koupit kámen kterým by od sebe odpudila duši své maminky.Že neví,které myšlenky jsou její a které její zemřelé maminky.Její dcerka na to řekla kup si kříž a řekni odstup satane....
Myslím,že se ''studiem svých pocitů'' naprosto vzdálila tomu vnímat maminku jako světlo lásky,myslím že by nechtěla jednou odcházet ze života s těmito slovy od své dcery a že si ani neuvědomovala,že každá duše,každý člověk,který nás provází životem a někdy i po něm, je pro nás dar.Pokud se místo noření do temnot a stínů naučíme vnímat jeden druhého,bude svět kolem nás radostnější.A to bych přála nám všem,abychom k sobě,přes vše čím občas procházíme skutečně dokázali najít cestu-FLOWER--HEART-
neznámy
neznámy | 29.12.2012 00:46
Díky Vanessa je takový malý zázrak.-FLOWER-
Jen bych trochu upravila toto-Dělejte všechno tak,jak to považujete za nejlepší...určitě se najde spousta lidí,kteří to ocení;)
Pokud budeme dělat věci proto,aby je někdo ocenil,bude z nás brzy hadr na podlahu-LOL-
Měli bychom dělat vše co považujeme za nejlepší proto( a tak),abychom se sami sobě mohli podívat kdykoli do očí ;)-BIGEYE-
neznámy
neznámy | 29.12.2012 16:44
krásne přání, přeji do nového roku všem jen to nej ,nej.
neznámy
neznámy | 29.12.2012 18:33
Alenka najdolezitejsie je ostat sam sebou.Ked budeme vnimat a citit srdieckom tak to je dobra cesta pre kazdeho.Pomahat si navzajom a niekedy staci sa usmiat a pozdravit a hned sa rozjasni.-FLOWER-
neznámy
neznámy | 29.12.2012 19:13
Ono by nebylo třeba upravovat,kdybys četla JEN co bylo napsané ;).

Ale děkuju za doplnění.V Tvém pojetí máš samozřejmě pravdu :)
neznámy
neznámy | 30.12.2012 00:18
Ty jo -LOL- myslíš,že když budu číst jako Fučík,mezi řádky,že by se mohlo stát,že i stejně dopadnu ?;)-FLOWER--FLOWER--FLOWER-

http://www.youtube.com/watch?v=yRhq-yO1KN8
neznámy
neznámy | 30.12.2012 00:26
Tulinko to je krásný příspěvek-FLOWER-
neznámy
neznámy | 30.12.2012 19:03
To nevím -SHAME- .Dokonce ani netuším,co četl Fučík a už vůbec co mezi řádky :D

Tady máš ještě jeden malý zázrak,který to myslím dělá nejlíp jak umí -HEART- -BIGEYE- -FLOWER-



http://www.youtube.com/watch?v=aHjpOzsQ9YI&feature=related />
a

http://www.youtube.com/watch?v=JGCsyshUU-A />
a

http://www.youtube.com/watch?v=EiyPRqP5glY
neznámy
neznámy | 30.12.2012 19:50
A už vážně naposled -LOL-

Tak jak je to v posledním videu (přesně o čem jsme se bavili).Dokud člověk je jen "promítací plátno" pro přání jiných má o jeden rozměr míň.Až když si to uvědomí,vyskočí z plátna ven a začne žít sám za sebe,získá další rozměr -a to je TRANSCENDENCE.
A tohle je moje NOVOROČNÍ PŘÁNÍ PRO VŠECHNY -FLOWER--FLOWER--FLOWER- (nemusíme rovnou do 5D :D )
neznámy
neznámy | 31.12.2012 02:26
No já jsem se taky spletla-SHAME- on Fučík mezi řádky spíš psal,než četl-CONFUSED-
tedy podle dobových informací:)
Díky za ukázky-krásné
A (přesně o čem jsme se bavili)-LOL-
'Měli bychom dělat vše co považujeme za nejlepší proto( a tak),abychom se sami sobě mohli podívat kdykoli do očí;)
Ale víš ono to ''jen promítací plátno'' jak to někdo může vnímat- pro člověka ,kterého se to týká může být právě důležitá etapa jeho cesty,nic nejde uspěchat a to co jeden považuje za omezování,může druhý považovat za štěstí.Proto máme svobodnou vůli,abychom prožili svůj život tak jak se líbí nám,ne jak by to podle druhých ''být mělo'. Nemusíme vůbec chvátat,do žádného dalšího rozměru,dokonce vůbec nikam,Podle Kanta se transcendentální filosofie zabývá podmínkami možnosti poznání a pro nás je nejdůležitější prožít svůj život na Zemi se vším co k životu patří.Naše duše nás rozhodně vždy popostrčí sama k dalším úkolům v čase kdy přijít mají.A do dalších dimenzí se určitě všichni dostaneme po opuštění těla.;)

(Doufám,že naše povídání není už vážně naposled-NOOO--NOOO--FLOWER-
Nakonec proč si to nepřiznat-oba jsme fakt dobrý-BIGEYE--PUH-při vší skromnosti samozřejmě:D-SHAME-)
neznámy
neznámy | 31.12.2012 14:40
Vsetkym len to najlepsie do noveho roku, zdravie, lasku, stastie, radost, dobrych ludi a pokoj na dusi -FLOWER-
neznámy
neznámy | 31.12.2012 15:44
No dobře:). Můžeme spolupracovat na detektivkách -YES-.
Já napíšu závěr (vrahem je zahradník:D),Ty doplníš zbytek -COOL--ZZZZ--COFFEE-.
Budeme fakt dobrý -YUMMIE- -BIGEYE- -YUMMIE-
neznámy
neznámy | 31.12.2012 17:10
pripájam sa....nech je rok 2012 pre nás šťastný!!!!
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...