mesiac
meno: heslo:

Voľný pokec - 

Numerologie-prázdné roviny

púpavka » nikav | 14.9.2018 07:12
Technický? je to bud iba prázdna rovina alebo rovina Saturnu, ale už sa nebudem k tomu vyjadrovať.
nikav » púpavka | 14.9.2018 07:32
:)
Alis » púpavka | 14.9.2018 09:14
Všetci chápeme o akú rovinu sa tu jedná, to je podstatné, nechápem túto malichernu hru, ktorú tu vediete o par slovíčok. Už sa tu cítim ako niekde na prednáške z práva, kde musí byť všetko presne odcitované.:)
púpavka » Alis | 14.9.2018 10:02
A prečo to adresuješ mne?
kvietok23 » púpavka | 14.9.2018 15:18
Dobry den, dakujem za objasnenie, ospravedlnujem, ak som sa niekoho dotkla zlym oznacenim Saturnovej roviny, myslim, ze vsetci co sa sme tu, rozumieme, co som tym chcela povedat a mrzi ma, ze som tu otovorila nepodstatnu “skriepku” o slovicka. Prajem vsetkym krasny a bezstarostny den :)
Alis » kvietok23 | 15.9.2018 04:35
-FLOWER-
Stránka:
1 2 3 4 5
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Ideálny čas pre adrenalínové športy, či prekonávanie rôznych hraníc a medzí. Ľudia budú lační po rôznych nevšedných, originálnych aktivitách. Činnosti zamerané na pokrok, reformu a humanitu dostávajú pod týmto vplyvom nový impulz.

VÝZOR - závisí hlavne od znamenia na Ascendente a od planéty v blízkosti tohto astrologického bodu. Samozrejme, že na výzor má vplyv viac faktorov, teda teoreticky celý... viac »

ENTUZIAZMUS - je spätý s prevahou ohnivých znamení a zároveň s dominantným Marsom alebo Jupiterom, najlepšie tiež v jednom z týchto znamení (Baran, Lev, Strelec). viac »

LILITH (ČIERNA LUNA) – je pomyselný bod na obežnej dráhe Mesiaca okolo Zeme, presnejšie ide o druhé ohnisko mesačnej dráhy, ktoré sa nachádza približne v mesačnom apogeu (bod, v ktorom je... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...