mesiac
Štvrtok, 24.1.2019
Meniny má Timotej
SPLN
osvetlených 89% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Voľný pokec - 

Numerologie-prázdné roviny

púpavka » nikav | 14.9.2018 07:12
Technický? je to bud iba prázdna rovina alebo rovina Saturnu, ale už sa nebudem k tomu vyjadrovať.
nikav » púpavka | 14.9.2018 07:32
:)
Alis » púpavka | 14.9.2018 09:14
Všetci chápeme o akú rovinu sa tu jedná, to je podstatné, nechápem túto malichernu hru, ktorú tu vediete o par slovíčok. Už sa tu cítim ako niekde na prednáške z práva, kde musí byť všetko presne odcitované.:)
púpavka » Alis | 14.9.2018 10:02
A prečo to adresuješ mne?
kvietok23 » púpavka | 14.9.2018 15:18
Dobry den, dakujem za objasnenie, ospravedlnujem, ak som sa niekoho dotkla zlym oznacenim Saturnovej roviny, myslim, ze vsetci co sa sme tu, rozumieme, co som tym chcela povedat a mrzi ma, ze som tu otovorila nepodstatnu “skriepku” o slovicka. Prajem vsetkym krasny a bezstarostny den :)
Alis » kvietok23 | 15.9.2018 04:35
-FLOWER-
Stránka:
1 2 3 4 5
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Nepozornosť a nervozita ľudí môže znepríjemniť situáciu v doprave, či na pracovisku. Nebezpečenstvo náhlej straty informácií (napr. na počítači). Nervový systém je labilnejší, tak ho zbytočne nezaťažujte.

MATERIALIZMUS - je na prvý pohľad spojený s prevahou zemských znamení (Býk, Panna, Kozorožec), pričom to nemusí nutne potvrdzovať túto vlastnosť, ale skôr sa jedná o určitú... viac »

PTOLEMAIOS KLAUDIOS - bol alexandrijský významný polyhistor, ktorý žil približne v rokoch 100 až 170 po Kristovi. Napísal dôležité astronomické dielo „Almagest“ a hlavne bibliu neskoršej... viac »

LOGIKA - je doménou ľudí s prevahou planét (hlavne Merkúru) vo vzdušných a hlavne v zemských znameniach, pričom silný Merkúr, či Saturn alebo aspekt medzi týmito dvomi... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...