mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Voľný pokec - 

Liečivé kamene

neznámy
neznámy | 28.1.2015 04:21
Liečivé kamene su pre mna priliš silne- priliš z nich citim energiu, resp. ked som v ich blizkosti dlhsie , je mi horšie- nema niekto podobnu skusenost alebo co to znamená?
neznámy
neznámy | 28.1.2015 04:22
A teda toto sa mi robí, aj ked su vyčistene tie kamene.
neznámy
neznámy | 28.1.2015 09:00
Dělají ti to všechny kameny, nebo jen některé kontrétní? Já třeba dlouho nesnesu hematit, má nějakou nižší vibrační hladinu než já a během chvilky se cítím, jako bych nesla kubík betonovýho kvádru.
neznámy
neznámy | 28.1.2015 10:45
Já nemůžu nosit náušnice ani náhrdelníky z kamenů, cítím se potom dost ulítlá a to mi nedělá dobře. Ale jinak rozmístěné kameny mi doma nevadí.
Já si myslím, že to znamená jediné, jsme na to hodně citlivé, toť vše. Nějaký další skrytý význam bych tam nehledala.
neznámy
neznámy | 28.1.2015 10:55
Ono to působení bude asi silnější,když jsou vyčištěný.Já kdysi dostala šňůru z hematitu a křišťálu a asi 14 dní to se mnou dělalo fakt věci...dneska už to na mne nepůsobí...
neznámy
neznámy | 28.1.2015 11:39
Zatial som skusala len tygie oko a kristal- vzdy len 1 maly kamienok, ziadny naramok alebo nausnice, to tygrie oko davnejsie ale pamatam si ze mi z neho bolo teplo v ruke ked som ho drzala, to by nevadilo, ale asi neskor mi zvyš. asi taku uzkost a kristal sa mi zda jemnejši, ale tiež som bola taka nesvoja ked ho mala pri sebe cca viac ako 5 minut.
neznámy
neznámy | 28.1.2015 11:52
Ako ulítla, ako sa to prejavuje?
neznámy
neznámy | 28.1.2015 12:54
No vnímám, že nejsem uzemněná, někdy mám motáka hlavy. Jako bych si dala panáka :D
vevuska
vevuska | 28.1.2015 15:38
veľmi záleží od druhu kameňa - minerálu. Ak ti tieto dva nerobia dobre, daj ich niekomu inému. Nemaj ich pri sebe. Teda ak ti nerobia dobre, znamená, že ich nemáš mať. Najlepšie by bolo, kebyže niekedy pôjdeš priamo do takéhoto obchodíka a priamo si ty sama vyberieš kamienok, ktorí ti nič nebude robiť. Resp.treba si vybrať taký, po ktorom sa budeš dobre cítiť. Neviem či si tieto kamienky - tigrie oko a krištál mala ako dar. A je zas aj to možné, že už ich nepotrebuješ vôbec. Že úlohu si už splnili. Kukni tento link : http://www.vzostup.sk/?s=tigrie+oko&search=h%C4%BEadaj /> :)
neznámy
neznámy » vevuska | 28.1.2015 18:35
ok dakujem za radu
neznámy
neznámy | 4.2.2015 08:14
Ja taky tak a hned))

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...