mesiac
Piatok, 19.4.2024
Meniny má Jela

Voľný pokec - 

k čemu mi je tranzit

neznámy
neznámy
neznámy | 25.9.2016 21:23
Když můžu mít corvettu stingray https://m.youtube.com/watch?v=x7Xun582B1o
neznámy
neznámy | 25.9.2016 21:28
To je erotika!!!!!-HEART--HEART-

Ještě mít v kufru čerství štrůdl, termosku s masalou a ject kam mne kola dovezou....-ROLL-
neznámy
neznámy | 25.9.2016 21:55
Pokud se mohu k Tobě nakvartýrovat do auta či Ty ke mně :-D s toudle výbavou.. můžeme brázdit krajinou... a nikdo nás nespoutá, kámo. :-D :-D

Ano i mně připadá corvetta velmi erotická a probouzí ve mně hlavně erotické představy
neznámy
neznámy | 25.9.2016 23:56
Ono svým způsobem je erotika všechno co vzbuzuje příjemné pocity.Výhoda je, že jen při zlomečku toho všeho člověk třeba i souloží. Sex je vlastně jen malý zlomeček toho co je příjemné. Často velká nevýhoda sexu s někým je, že je velice osobní.
I tu krásnou Corvetu používáš jen kdy chceš a "hučí" jen když ji nastartuješ. Jakmile vyndáš klíček ze zapalování, je Corveta v klidu jak dlouho jen chceš. Než ji opět nastartuješ a nádherně "ojedeš" Vyklopí se ty její krásný světla a z jejího "vrnění" je znát, jak velkou stáj plnokrevníkú má pod kapotou. Neuráží ji že v kufru má štrůdl....


........plechová tantra...............

https://www.youtube.com/watch?v=yOSyx-Ho4S0 />
-BIGEYE-
neznámy
neznámy | 26.9.2016 07:09
Moje Berlingo síce nepôsobí eroticky, ale erotika sa dá priamo v ňom zažívať -PUH-
A uprednostňujem praktickú stránku vecí...pohodlné nastupovanie napríklad. Nedokážem si predstaviť denne sa sáčkovať s mojou výškou do Corvety niekam dole, mám rada prehľad hore v Berlingu, už by som nešla do nižšieho auta. Nehovoriac o praktickom či nutnom využití vysokého auta s veľkým kufrom! No a tak... -NOSMILE-
neznámy
neznámy | 26.9.2016 12:29
Mohla by si s ním rozvážet třeba picu.-ROLL-
neznámy
neznámy | 26.9.2016 14:05
je ti k ničemu je to nudné auto pro živnostníky.
Já plánuju yettiho. Má to tady spád.
Tranzit by mi byl taky na prdlačky.
jde o poměr cena výkon údržba servis spotřeba komfort
neznámy
neznámy | 29.10.2016 02:47
Je dokonale ojedená, od kufru... :-D dala bych si štrůdl
neznámy
neznámy | 29.10.2016 02:50
Lepší je yetti pro papaláše a zaměstnance joo :P :-D je to takový poměštělý SUV... ale když chceš za horizont s holkou... vem si radši něco romantičtějšího než praktický vůz ...
neznámy
neznámy | 29.10.2016 08:08
o auto sa je treba starať v zdraví aj v chorobe videl si to u tohto típka
nestačí vyndat klíček bratu, je to jak s ženskýma
neznámy
neznámy | 29.10.2016 09:51
No ale auto se nedokáže absolutně postarat samo o sebe.:)

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...