mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Láska a vzťahy - 

MDŽ

neznámy
neznámy | 8.3.2018 19:39
vela kvetov a krasnych zazitkov Vám Ženy -FLOWER-
jafima
jafima | 9.3.2018 05:41
... vážim si mužov, ktorí si vážia ženy... vážim si každú "pozornosť"... a rovnako sa snažím byť "pozorná"... kolegovia v práci to zvládli so šarmom... po mnohých rokoch som naživo videla a dostala karafiát...-BIGEYE-
... a ešte aj voňal... -FLOWER-
neznámy
neznámy » jafima | 9.3.2018 06:19
Ja som dostala v praci ruzu, aj tulipan bola to velmi mila pozornost.-THUMBSUP- A ruza tiez krasne vonala-FLOWER-
neznámy
neznámy | 9.3.2018 10:32
Krásne zážitky som mala celý deň, konečne som žiarila šťastím. Najskôr som navštívila moju priateľku z mladých liet /teraz ZŤP/ a rozdelila som sa s ňou o kytičku ružičiek peknej okrovožltastej farby, pri maškrtách a veľmi príjemnom klábosení - aké sme my
statočné ženy.;) Ďalším svetlým bodom bolo spoznanie spriaznenej duše v žene, čo mi robila diagnostiku Energy a večer prišiel syn so žltou ružou veľkou ako detská päsť,
ktorá potom vo váze "šéfovala" tým prvým ružičkám, aj pokec bol príjemný. :)-MUSIC-
MDŽ by mohol byť každý mesiac. -YES-
jafima
jafima | 10.3.2018 06:19
... je osviežujúce pripomenúť si, že sme ženy... keď v každodennej profesnej a často i súkromnej realite sme nútené fungovať skôr na "mužskom princípe"... a to nie je obvinenie, skôr povzdych... takto sa "veci" jednoducho vyvinuli... aspoň u mňa...-NOSMILE-
elenalaukova
elenalaukova | 10.3.2018 15:50
vdaka...
neznámy
neznámy | 8.3.2019 20:06
-FLOWER-
Magnician
Magnician | 8.3.2019 20:09
pripájam sa,ja som presvedčený,že ženy sú súčasťou Bohyne-FLOWER-
neznámy
neznámy | 9.3.2019 07:31
Ďakujem, môj deň včera nebol príliš zážitkovo krásny, ale uvedomila som si že všade si muži spomenuli na ženy a to oveľa viac ako na Valentína a to ma teší, lebo pred časom to bolo naopak.
neznámy
neznámy | 9.3.2019 07:44
aj menej byva viac...ono len par dni v rokoch su vsetky pozitivne sfery na vrchole
neznámy
neznámy | 9.3.2019 07:51
-THUMBSUP-:):)
lak
lak | 11.3.2019 17:51
:) dakujeme, aj ked oneskorene :D :) len co s tolkymi kvetmi? -LOL- nemala som to kde dat pomaly -LOL- ale je to mile, kazdopadne :)

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...