mesiac
Sobota, 27.4.2024
Meniny má Jaroslav

Cesty tela i ducha - 

JOGA

neznámy
neznámy | 24.8.2016 19:44
Však já se jim nedivím -LOL-...Kozoroh s Venuší ve štíru v osmém domku v těsné konjunkci s Jupiterem a volnější konjunkci s Neptunem....-BIGEYE-...to fakt nejde odolat....
neznámy
neznámy | 24.8.2016 21:50
Ja som to skusala niekolko krat a nejde mi to. Skusam jogu prstov.
neznámy
neznámy | 24.8.2016 22:02
heh to by aj mne bodlo bez tak mávam v rukách také bolestivé sťahy:)
lak
lak | 24.8.2016 22:14
vodnarko, a ta venusa v 8. domku ma byt nejake neodolatelne postavenie? -LOL- ci to len v kontexte ostatnych spominanych aspektov? :D diik :)
neznámy
neznámy » lak | 24.8.2016 22:56
Ano....všechny aspekty kromě toho Jupitera.....odzkoušeno... ale je to NA ZABITÍ!!!-WINKIE--ROLL-
lak
lak | 24.8.2016 23:41
preco na zabitie? :)
neznámy
neznámy » lak | 25.8.2016 07:42
Prečo? ..Zase ze mne taháš rozumy?-LOL-;)...nerada bych si proti sobě poštvala všechny zde přítomné Venuše ve štíru...-LOL-:D (ovšem tohle je zvýrazněno tím 8.domem)
Prečo....vynese tě do nebeských výšin, zažiješ s ní neskutečné věci, ale pak tě svrhne do propasti a nechá tě tam pěkně trpět....když se z té propasti vyhrabeš, tak stojí na kraji a zkouší, zda by tě tam mohla svrhnout znovu....chce mít pocit nepostradatelnosti a toho, že jsou všichni na ní "závislí".....(ach to Pluto)...toť obrazně, víc MOŽNÁ někdy do sz, když se mi bude chtít...:)

-BYE-
neznámy
neznámy | 25.8.2016 08:29
no, ze by bol az taky neodolatelny

ono to bude skor tou vzorkou tych zien...take podlahnu aj capovi :)
neznámy
neznámy | 25.8.2016 08:45
-LOL- to je asi věc názoru....na některých fotkách vypadá dobře...-LOL-
ale ten můj poslední příspěvek nebyl o Járovi, ale o někom, kdo má v radixu stejné konstelace...
neznámy
neznámy | 25.8.2016 08:47
asi...
ale jak kukam tak kukam, tak za mna EEE :)

(neraegovala som na posledny)
neznámy
neznámy | 25.8.2016 08:52
-LOL-eee.. já teda nedám v první řadě na vzhled, důležité je charisma a "sexy mozek" a to on jistě má, jinak by nedokázal zblbnout tolik bab.-LOL-
neznámy
neznámy | 25.8.2016 08:56
ale chod, nepoznas baby? :)

ja davam na vzhlad, charizmu proste citis aj cez vzhlad a vychadza mi to :)

http://www.extra.cz/komentar-pochopim-vsechno-jen-ne-obeti-gurua-jary-ktery-dostal-deset-let-vezeni
neznámy
neznámy | 25.8.2016 08:58
"...Ta neoficiální je jenom děsivé svědectví o tom, kolik podobných existencí si tady dokáže vydělat na hlouposti lidí, ve většině případů žen. Ty ze své podstaty věří všem těmhle kravinám o duchovnu a vyjíždějí na semináře vipsarány či co, kde deset dní meditují v kotcích s dalšími sto padesáti lidmi, ale ve skutečnosti jen čumí nudou do stropu a ze slušnosti přikyvují hlavou jako formanskej kůň táhnoucí náklad do kopce nad kýmkoliv, kdo je ochoten jim vyhučet díru do hlavy. Hlasitě dýchají a tři hodiny sedí v pozicích mléka a vody, aby se jim otevřely neviditelné brány."

"Jít dobrovolně k někomu, kdo se jmenuje Óm nadsamec, a položit mu na stůl keš ve víře, že vás odháčkuje, to je samo o sobě dost na palici a větším šílencem je ten, kdo to udělá, ne kdo si na gurua hraje. Jára jenom využil své příležitosti, asi tak, jak by to udělal každý vychcánek. Potrestat jej nejde jinak než zákonem, ale ty, kdo se teď litují, že byly zneužity a okradeny, by měly brečet spíš samy nad sebou."

:):):)
neznámy
neznámy | 25.8.2016 09:05
hmm..... to je pro Vodnářky (uranistky-LOL-nepodstatné)...pro nás je důležitá inteligence...., když nemůžeme k chlapovi "vzhlížet", tak ho převálcujeme...

Ale s Járou jsem nikdy nemluvila, ani ho neviděla, tak netuším, jak to má...
neznámy
neznámy | 25.8.2016 09:14
neviem ako to maju Merkuristky, ale u mna je dolezite vsetko, ja som detailistka a velice narocna pokial ide o Osobnost, mna fakt malokto ocari :)
neznámy
neznámy | 25.8.2016 09:35
Máš asc. ve Váhách, kterým vládne Venuše, tak to se té náročnosti nedivím...-LOL-
lak
lak | 25.8.2016 11:41
-LOL- no hej, sak pises, ze si dost zazila :D tak hadam sa nebudem pytat dakoho, co nezazil nic -LOL-

dakujem :) ja ti rozumiem, pluto je extremne, ziadny stred nema :)
neznámy
neznámy | 25.8.2016 12:39
S neurologem dr. Lukášem, který je sám po mozkové, jsme si teď vyměnili maily. Zase se potvrzuje fakt, že nikdo moudrý si nevezme na triko, co ti poradí. Cituji jeho odpověď:

"Cviky, kde je hlava níže, než tělo, nedoporučuji. Jinak by snad vadit neměla."

A jsme tam, kde jsme obě byly... Je to případ od případu. Zkusíš a uvidíš. :)
neznámy
neznámy | 25.8.2016 12:45
vsak hlavu si predtym odmontuj
neznámy
neznámy | 25.8.2016 12:46
Najdi si "vlastní jogu" při které je ti příjemně. Jdi třeba do přírody. Dej si do sluchátek v uších příjemnou hudbu a ladně se pohybuj tak aby ti to dělalo dobře. A nebo poslouchej "hudbu" kterou vytváří příroda sama. Každý můžeme mít vlastní jogu, Tai -chi...atd...
Jen jde o to si všechno k svému potěšení vytvořit.:)
Stránka:
1 2 3 4
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...