mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Astrológia a horoskopy - 

životné číslo 11

neznámy
neznámy | 2.2.2017 10:10
Ahojte ,
Má tu niekto životné číslo 11 ? Vraj sú to ľudia ktorí majú vízie . Ako sa prejavuje 11 u vás ?
damara
damara | 2.2.2017 13:28
11 z numerol. hľadiska je veľmi duchovné číslo a patrí medzi tzv. majstrovské čísla.
Dvojčíslie11
má veľkú silu prijať mnohé zmeny a nepredvídané udalosti. Núti človeka uskutočňovať svoje plány pomocou intuície a keď sa človek tomu protiví alebo svoj vnútorný hlas nepočúva, potom je veľmi vrtošivý a labilný alebo až priveľmi horlivý a idealistický. Niekedy je tento človek vo svojej horlivosti až sebecký a je veľmi diktátorský a autoritatívny. Ak sa mu nedarí dosiahnuť u iných obľúbenosť tak ako si to on predstavuje, má pocit odcudzenia a osamelosti.
Tento človek môže častejšie ako iní predvídať nejaké budúce udalosti, alebo máva predtuchy či dokonca mimozmyslové zážitky. Často je jasnozrivý a senzinbilný. Tu si však treba dávať pozor, aby tieto schopnosti nezneužíval alebo ich niekto iný nezneužíval. V dobrom zmysle slova ľudia s 11-kou prinášajú iným pokoj, osvietenú múdrosť, nesebecky pomáhajú, no dbajú pritom aj na seba, nerobia rozdiely medzi ľuďmi a sú schopní aj sebaobetovania, pokiaľ to situácia vyžaduje. V negatívnom zmysle však môžu byť fanatici, za každú cenu pútajú na seba pozornosť, vystatujú sa, neprimerane kriticky reagujú a robia sa dôležitejšími ako v skutočnosti sú.
neznámy
neznámy | 2.2.2017 16:46
Ja mám životné číslo 29/11. Mávam dačo také ako vízie, resp. vnuknutia či ako to nazvať. Využívam to najmä v práci, pracujem v kreatívnom odvetví. Dakedy vôbec nemôžem pohnúť s nejakou záležitosťou, vecou. A potom bum...príde mi to zhora, napríklad keď behám na bežiacom páse. A mám aj výbornú intuíciu...Avšak neviem,či to je tým životným číslom...
neznámy
neznámy | 2.2.2017 18:26
Ja sa hladam :) neviem v akej práci mam zakotviť aby som bola potrebná :) ale kreatívna som aj ja :) predtuchy mam tiež ....
neznámy
neznámy » damara | 2.2.2017 18:26
Zhruba to sedí ,ďakujem.....
neznámy
neznámy | 2.2.2017 19:53
no johanna .. ja ho mam tiez.. a vobec to nesedi .. to co ti napisala damara je vseobecne info, ktore najdes vsade .. a som si isty ze ani tebe to nesedi ale ludia maju tendenciu sa stotoznit s pozitivnymi charakteristikami. otvoril som tu temu na to ci vam sedi charaktreistika na horoskop lebo mne ani to
neznámy
neznámy | 2.2.2017 20:01
Ozaj? Nic na teba nesedi ? :) horoskop neviem až tak posúdiť lebo neviem presny čas,neda sa to zistiť.Ale numeroligia mne celkom sedi ;)
Claire
Claire | 2.2.2017 20:19
Hlásím se jako taky 11 :) Vize netuším, jen už po těch letech vím, že jak neposlechnu intuici, dostanu od života nafackováno. Že bych neposlechla se mi stává míň a míň, ale stává se a stávat se asi bude vždy :) A vždycky si řeknu, že jsem to "věděla" a udělala opak.

Ale tak nějak celý život si myslím, že tohle mají všichni, nebo ne? Nikoho jiného netluče intuice po prstech či víc, když ji neposlechnou nebo nevědí, že něco poslechnout mají ? :)

Za mě, jediné místo, kde jsem si opravdu nařídila intuici poslouchat ... koťata. Ti, kdo si mě z fora pamatují, vědí, že chovám kočky. Když prodávám kotíško nebo daruji starší kočičku, tak nedám, když mi před očima vyskakuje červený vykřičník, i když sama vůbec nevím proč. Nebylo to tak vždy, ale v tomto jsem se poučila docela rychle a těm svým kožíškům to už opravdu neudělám.
neznámy
neznámy | 2.2.2017 21:39
Som 29/11...neviem či sú to vízie, ale akosi pričasto viem ako čo dopadne, asi tak.:)
neznámy
neznámy | 2.2.2017 21:43
29 je číslo dňa narodenia? Tiež mám životné číslo 11 a deň narodenia 21.
Takže 21/11?
neznámy
neznámy | 2.2.2017 21:46
Nie, nie ...sucet cisel datumu mojho narodenia je 29 a z toho sa spocita potom 11:)
Claire
Claire | 2.2.2017 21:52
mám to asi stejně, jen ne vždy se těm svým "viem" podřídím :) taky 29/11
LoveIsTheLaw
LoveIsTheLaw | 2.2.2017 21:57
mna by zaujimalo, ci ten napravo ma zivotne cislo 11, vskutu, tvari sa tak:
http://www.mojevideo.sk/video/29796/ten_moment_ked_si_uvedomis_ze_uz_je_pondelok.html
neznámy
neznámy » LoveIsTheLaw | 2.2.2017 21:59
-ROFL-
neznámy
neznámy | 2.2.2017 22:13
dík :-)
neznámy
neznámy » LoveIsTheLaw | 2.2.2017 22:14
Áno, má víziu. :)
neznámy
neznámy | 2.2.2017 23:05
Ja mám životné číslo 11 po svojej mame, ktorá ho má tiež. :) Mama má pravidelné prorocké sny a ja mám veľmi silnú intuíciu a častokrát sa mi tiež pospĺňali sny, hoc nie tak často ako jej. :) Obe sme 38/11. Mama je ešte aj narodená 29-teho v mesiaci.
neznámy
neznámy | 3.2.2017 08:05
Ja som tiež 38/11... :) Poznám to :)
neznámy
neznámy » LoveIsTheLaw | 3.2.2017 08:05
:)
neznámy
neznámy | 3.2.2017 08:08
Vedela som , že vás tu bude viac :) potvrdilo sa mi to : ) A tá intuícia ,predtucha alebo splnené sny máme asi všetci s 11 :)... Ďakujem
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...