mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Astrológia a horoskopy - 

Zatmenie Luny - streda 23. 3. 2016

neznámy
neznámy » dodo41 | 23.3.2016 07:57
Stejně jako někteří, špatně se spí, rozrušenost +u mě nálada - temné chmury a žal.
milan08
milan08 » dodo41 | 23.3.2016 10:45
tieto akcie mesiaca mi celkom robia dobre!
neznámy
neznámy | 23.3.2016 11:30
Som zvedavá, čo a kedy ucítim, lebo toto zatmenie budem mať jeden stupeň od ascendentu. -WINKIE-
Žabkažabulienka
Žabkažabulienka » dodo41 | 23.3.2016 15:22
Nemám absolútne žiadne pripomienky :D Ja ani neviem, ako beží život, lebo jednoducho beží :D U mňa robí opozíciu na Merkúr v 9. dome ako vládcu 11. domu... Neviem, do akej miery je toto pre mňa smerodajné, lebo mne sa toho deje v živote teraz veľa. :D Takže tu počítam, že sa to bude točiť okolo myšlienok zahraničia (žijem asi 3/4 roka v zahraničí, filozofia života, vzdelania (očakávam zmenu) a priateľstvo (zrejme sa mi zmení okruh kolegov) a tiež čakám na registráciu v jednej stavovskej organizácii na uznanie vzdelania, tak sa to možno konečne pohne... Ale na emócie a nálady sa nespolieham, lebo spánok mám naprd už mesiace, nálady sa menia podľa toho, ako sa mám v práci, a ako veľmi som frustrovaná, že nemôžem robiť veci, ktoré chcem, lebo nemám čas :D
neznámy
neznámy » dodo41 | 23.3.2016 15:35
Ja som dnes cely den totalne otapena, unavena ako mechom prastena, takte na mna to dnes fakt posobi riadne :)-WALL-
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...