mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Astrológia a horoskopy - 

Zahranicie

neznámy
neznámy | 7.3.2017 16:39
Ahojte

Chcela by som pekne poprosit ludi o radu, ktori sa venuju astrologii, ze pri akych tranzitoch by ste odlozili odchod do zahranicia a radsej neriskovali....

Dakujem -PUH-
neznámy
neznámy | 7.3.2017 22:17
pri tranzite tazkym planet (pluta, neptun, uran, saturn) do 9.domu alebo na vladcu 9.domu... samozrejme s vynimkou, ak by to nevyvazoval nejaky iny fajn tranzit...
ak to vsak nie je dialka na druhom konci sveta, tak sa moze pri problemoch vzdy pomerne rychlo vratit...
pamatam si, ze ked som vyrazil ja do sveta, tak som mal tesne pred direkcnym novolunim a v tranzitoch, ci direkciach som nemal ziadne nejake napate konstelacie (maj 2006)... a v celku to aj tomu zodpovedalo... bolo mi tam najprv fajn...
potom som na novy rok menil robotu a asi tak v marci sa dostal pluto do kvadratury na moje radixove mc... ja som v tej robote skoro umrel-PUH- jednoznacne to bola zatial najtazsia praca aku som v zivote robil... tak som sa v aprily 2007 vratil na chvilu domov a este v ten isty mesiac som isiel do Norska... a tiez tranzity/direkcie presne zodpovedali tomu ako som sa tam citil...direkcne luna sa prehupla do skorpiona (mal som tam vtedy aj direkcny merkur, venusa, uran...)...pocity "splutovateli"... cely moj rocny pobyt bol v atmosfere pluta v trigone na jupiter do 2.domu (financne to bolo super zaplatene) ale zaroven kvadratury pluta na osu IC/MC (moj sukromny zivot stal tam za velke hovno:D)...az tak, ze som to nevydrzal a na jar roku 2008 som sa vratil domov (ked mi zacalo robit pluto kvader na slnko, tak ten tlak bol uz neprekonatelny...myslel som, ze ma odtial odvezu v kazajke-PUH-)... ten kvader pluta na osu ic/mc a slnko do 4.domu ma naucil do hlbky prezit, ze kde je moje miesto vo svete... tu doma na slovensku-PUH-
martinbd
martinbd | 7.3.2017 22:53
Je potrebné vychádzať z radixu, ak je v radixe 9. dom a jeho signifikátory dobrí, tak by sa malo celkovo v zahraničí dariť, poznám príklady horoskopov, napríklad Slnko dobre ožiarené v 9. dome, Venuša dobre ožiarená v 9. dome a podobne, Jupiter podobne, tak týmto ľuďom sa v zahraničí darí. Ale ak sú v radixe v 9. dome nejaký škodcovia a pridá sa k tomu nepriaznivý tranzit na signifikátorov v 9. dome, tak vtedy by bolo dobré zvážiť a prípadne aj odložiť cestu do cudziny. Tiež je dobré sledovať aj pomery 3. domu v podobnom duchu a tak celkovo aj ostatné veci.
neznámy
neznámy » martinbd | 9.3.2017 11:49
Tak jasne, ze je potrebne pozerat na celok, ale pri dalekych cestach (cudzina) sa zameriavam hlavne na 9. dom...
Aspekty, konkretne kvadratura je od (tranzitneho) Saturnu z 1. domu na radixove Slnko a Mars v 9. dome a k tomu sa pripojilo tranzitne Pluto z 1. domu a tvori kvader na MC :)
neznámy
neznámy | 9.3.2017 12:06
Si pamatam, ked som sa vybrala sama do Amsterdamu (a to mam z cestovania hruzu), ked som mala Saturn kvadratura Venusa. Dopadlo to tak, ze mi na letisku nechceli dat kufor a vysetrovala ma tam policia v style, ze aky je moj dovod prichodu do tejto krajiny a podobne. Trvalo to sice asi "len"hodinu, ale tie stresy, to bola katastrofa :)...
Sice to v globale s touto temou asi nesuvisi, ale spomenula som si na to hned, ked som videla slova tranzity a zahranicie.. :)
martinbd
martinbd | 9.3.2017 12:44
no, to by som musel vidieť celé, ak je v 9. dome nejaký dobrodej dobre aspektovaný, tak nejaká kvadratúra môže znamenať nejaké prekážky, ale nie je to zďaleka tak zlé. Z toho čo píšeš, Satrun v kvadratúre na Mars do 9. domu veľmi priaznivo nevyzerá. Pluto v kvadratúre na MC môžu byť nejaké zásadné zmeny v živote, ale aj v kariére a rodine.
Žabkažabulienka
Žabkažabulienka | 9.3.2017 18:49
U mňa je Merkúr v 9. dome, vládca Neptún. Už ako mladučká baba som snívala prekonať slovenské hranice, ale nikdy na to nebola guráž a zrelosť. Až raz... mala som 29, a zbalila som sa. Neptún ako vládcu 9. domu mám v trigone so Slnkom, ale aj v konjunkcii s Marsom v 6. dome a v kvádre na Merkúr v 9. dome. No a Merkúr mám v trigone so Saturnom, ale ten kváder na Neptún tam je tiež. Prinieslo mi to veľmi ťažké začiatky, ale zároveň som si našla prácu takmer okamžite, dobrý plat a som tam už skoro 2 roky aj s lepšou pozíciou. Len som niekedy unavená z jazyka aj keď to bola moja túžba ho zdokonaliť.
Tranzity? neviem už všetky, ale keď urán sadol na moje MC, odletela som...

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...