mesiac
Štvrtok, 19.9.2019
Meniny má Konštantín

Astrológia a horoskopy - 

Veľké zmeny v živote

Paaaulieee
Paaaulieee | 8.3.2019 13:33
Aktuálne som bola prepustená z práce, ktorú som mala naozaj rada.
Hľadám si prácu novú... postupne sa začína v mojom živote všetko meniť (partnerské vzťahy, kamarátske, profesíjne) a ja neviem ako to zvládnem...

V dennom horoskope mi za pár dní pribudli 4 konštelácie v rámčeku, všetky sa týkajú zmien a odhodlania.

2 sú pozitívne: Pluto sextil Saturn a Urán trigon Mars
a 2 negatívne a v podstate vraviace úplny opak : Jupiter kvadratúra Saturn a Urán kvadratúra Urán

Máte s týmito konšteláciami skúsenosti? Prípadne vedeli by ste mi z môjho dátumu a času narodenia povedať niečo bližšie , čím budem prechádzať nasledujúce mesiace? 27.5.1995 , 7:35, Trnava ? Budem vďačná za každú odpoveď.
Paaaulieee
Paaaulieee » Paaaulieee | 8.3.2019 13:35
P.s. jeden z tých pozitívnych pribudne teda až o dva dni. 10.3.
suhail
suhail » Paaaulieee | 9.3.2019 10:24
tranzity pluta a uranu působí dlouze, tzn. vliv trvá týdny i měsíce.... a myslím, že pod vlivem sextilu pluta na saturn ale hlavně trigonu urana na mars, si rychle práci najdete, a změny vám přinesou do života ono uranské nečekané náhle nakopnutí, nové impulzy, které vám prospějou, nastartují činorodost aktivitu do příjemné přínosné roviny...
Uranská první životní kvadratura vytváří napětí - částečně generační vliv - v osobním horoskopu pocítíte vliv tam v té oblasti, kde je uran v radixu a tam v tom domu , kde tranzituje ...určitě najdete souvislosti a nápovědu :-)
myslím, že ani ona napěťová kvadratura jupiteru na saturn by neměla přebít vlivem ony poztiivní vlivy sextilu a trigonu ....ale toto jen tak letem světem střípky dle popisu tranzitů, přiznám se že na detailní náhled radixu jsem nekoukala ....
Alis
Alis » Paaaulieee | 9.3.2019 16:02
Urán kvadratura urán zažíva v živote každý človek asi tak v tvojom veku. Urán vždy prináša zmenu. Človek to zväčša aj sám pociťuje a da napríklad výpoveď ak mu práca nevyhovuje. Vesmír ťa teraz bude chcieť preveriť ako sa k tomu postavíš. Ak budeš k životu pristupovať pozitívne a budeš ďakovať za skusenosti, ktoré ti priniesol, je možné, že získaš ešte lepšiu prácu. Mám za sebou o 3 dni uránsku opozíciu, a aj keď som sa cca pred rokom, rokom a pol necítila nijako príjemne, cítim, že zmeny, ktoré mi urán priniesol mi prospeli. Cítim sa oveľa silnejšia a nezávislejšia ako predtým. Pociťujem zmenu vo svojom vnutri, nielen zmenu okolností.
Paaaulieee
Paaaulieee » Alis | 12.3.2019 23:14
Alis aj Suhail obom vám ďakujem za odpovede :)
Alis
Alis » Paaaulieee | 13.3.2019 05:29
Ešte dodám, že za tejto uranskej opozície /je to myslím trošičku podobne ako uránska kvadratura/ som tiež bola donútená odísť z práce. A to som tam bola šťastná keď som tam nastupovala. Bola to pre mňa veľká šanca na rozvoj. Nevyšlo to z hľadiska medziľudských vzťahov, prešla som si pár mesiacmi sebaspytovanim, čo som urobila zle.... Zistila som, že to čo vyžarujeme, nie vždy nám okolie dáva späť... , a tak musime zmeniť okolie za čo som veľmi vďačná, že to osud takto zariadil.
Odpovedala som na jeden inzerát, vôbec som s tým ani nerátala, že by to vyšlo, ale vyšlo to. .... A cítim sa tam dobre...(A mám aj o niečo vyšší plat;))
milan08
milan08 » Paaaulieee | 14.6.2019 06:16
treba tie zmeny prijat!
emanuel
emanuel » Paaaulieee | 14.6.2019 23:18
Ja som mala zmien a nie ľahkých posledné roky viac,ale najväčšie boli spojené s tranzitmi pluta a potrápil aj urán
Marcelina9
Marcelina9 » Paaaulieee | 15.6.2019 09:24
Taky jsem byla v podobné situaci a po čase jsem to vyhodnotila jako nejlepší věc co mě mohla potkat. Řekněte si Vesmíre co tam pro mě máš nachystané :-)
emanuel
emanuel » Marcelina9 | 15.6.2019 11:20
ja ešte nevidím jasne výsledok,každopádne myslím že nie som doslova utrasená čakám ako všetko dopadne....každopádne môj život sa zmenil o 180 stupňov a zvykám si

Počítam horoskop... Počítam horoskop...