mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

sobas

Billie | 10.10.2018 08:18
Zaujima ma, ci je december 2018/januar cisto z astrologickeho hladiska vhodny cas na sobas. Elekcie si tu neviem mrknut, pozrela som len laicky nase horoskopy a je to take, ak ma jeden celkom fajn horoskop, druhy nie, nemyslim ze by som nasla nejaky uplne vyhovujuci termin, zaujimaju ma teda vo vseobecnosti tieto dva mesiace a konkretnejsie soboty :) ja som za 1.12. dakujeeeem
mpg » Billie | 10.10.2018 08:51
Hľadala som už termín na december 2018 pre jednu známu a ako najvhodnejší sa tam zdá byť 14.12.2018 o 14,00 hod. (1.12. je Luna ubúdajúca - čo je jeden z nevhodných ukazovateľov), január 2019 som nepozerala.
milan08 » Billie | 11.10.2018 06:55
dobre si to uvaz!
púpavka » Billie | 11.10.2018 08:04
Neviem ktorý deň, lebo numerologický to môže byť dobré ale ty môžeš mať také tranzity ktoré to úplne negujú alebo partner. Poznám jednu paniu už je 2x rozvedená a 2x jej numerologička robila rozbor kedy najlepšie. Numerologičku zmenila na druhý krát a manželstvo nevydržalo ani 3 roky. Takže ja by som tomu až taký veľký význam nepripisovala. Počúvaj svoje srdce ono radí najlepšie.
dr. Faustroll » Billie | 11.10.2018 12:14
pěkný termín svatby Vám šťastný manželský život nezaručí, možná jen to, že se při obřadu a následné žranici nikdo na mol ožratý nepobije, i když každá svatba má v sobě potenciální skandál
Magnician » dr. Faustroll | 11.10.2018 20:03
tak s týmto názorom som stotožnený na maximum!

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Bosch horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa

SPÁLENÁ PLANÉTA - alebo inak označovaná aj ako „kombustná“ (combustus), je planéta, ktorá stojí v blízkosti Slnka (v orbise do 8°). Takáto planéta je podľa tradičnej astrológie... viac »

SMRŤ - je v astrológii spojená s VIII. domom. Planéty v ňom alebo vládca tohto domu bližšie určujú spôsob, príčinu a okolnosti pravdepodobnej smrti. Dátum úmrtia sa z... viac »

ROZLOŽENIE PLANÉT - jedna z prvých a základných informácií, ktoré nám môže horoskop poskytnúť je jeho tvar vytvorený planétami. Na základe poznatkov tvarovej psychológie a estetiky... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...