mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Astrológia a horoskopy - 

Rozdiely v tranzitoch

chelsea87 | 17.8.2013 16:33
Ahojte. Ako si tak prechádzam tranzity, zaujala ma jedna vec. Aký je rozdiel medzi tranzitujúcim Merkúrom na natálny Urán a tranzitujúcim Uránom na natálny Merkúr. V Handových knihách som si čítala ku obom tranzitom vysvetlenia (kontrétne ide o trigón), ale prídu mi rovnaké. Pri oboch tranzitoch je vhodné obdobie na cestovanie a výlety, na riešenie problémov pretože myseľ nás teraz dokáže niečím novým prekvapiť, tiež máme byť otvorení novým zážitkom. Podľa mňa by tam mal byť nejaký rozdiel.
dr. Faustroll » chelsea87 | 17.8.2013 20:07
samozřejmě, že tu rozdíly musejí být.

Tranzity Merkurovy ukazují jak svým běžným způsobem, zakotveným ve způsobu myšlení v té době v té společnosti obvyklým

tranzity Urana přinášejí nabídku k opuštění nebo proměnění těchto vzorců

Takže tranzit Merkurův bude vyjadřovat konvenčním způsobem nové myšlenky

zatímco tranzit Uranův vůči Merkurovi bude způsob myšlení a komunikace proměňovat

Zatímco Merkurův tranzit obvykle trvá den dva, pokud se Merkur neobrací

Uranův tranzit trvá týdny a měsíce a, ne však vcelku, ale s prodlevami mezi tranzitem 1. direktním, tranzitem 2. retrográdním a tranzitem 3. opět direktním. Pokud se Uran v orbisu tranzitu obrací, pak je ten tlak ke změně důraznější
chelsea87 » dr. Faustroll | 19.8.2013 07:41
Už mi je to jasnejšie, ďakujem.

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať väčšie sociálne a estetické cítenie, preto ideálne obdobie na organizovanie charitatívnych akcií, či na návštevu galérií, koncertov, kostolov a posvätných miest. Skúste sa venovať tomu, kto to najviac potrebuje (slabší a utláčaní).

horoskophoroskophoroskop Intenzívne a úzkostné emócie môžu otriasť s labilnejšími povahami, čo by mohlo vyhrotiť alebo zmraziť náladu v rodine, či inom kolektíve. Ľudia sú k sebe teraz bezohľadnejší. Nedajte sa za nijakú cenu do ničoho vmanipulovať.

Pohreb Rozlúčka so svetským životom a posledná slávnosť pred odchodom na druhý svet. Vo snoch predstavuje pohreb koniec jednej životnej fázy a začiatok druhej. Je to... viac »

Priateľka / Frajerka / Partnerka / Milenka Predstavuje pudovú animu, čiže zmyslovú ženskú stránku vašej osobnosti. A v neposlednom rade odzrkadľuje aj nevedomé pocity prežívané voči partnerke. V astrológii je... viac »

Zbraň Predstavuje predmet, ktorý nás buď chráni alebo ohrozuje, prípadne ktorým ohrozujeme ostatných, lovíme a podmaňujeme si okolie. Vo sne teda znamená nebezpečenstvo... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...