mesiac
Sobota, 15.6.2024
Meniny má Vít

Astrológia a horoskopy - 

Ideálny čas na skrášľovaciu operáciu?

neznámy
neznámy | 5.7.2021 09:23
Zaujímalo by ma, kedy je vhodný čas na typ operácie, keď ide primárne o krásu. Napr.moja sesternica si chce dať operáciou upraviť odstávajúce uši. Kedy je na to vhodný čas? Pokiaľ ide o estetiku, treba zohľadňovať iba Venušu, alebo aj Mars? Viem že Mars sa týka operácií vo všeobecnosti a Venuša sa týka krásy. Podľa mojej dedukcie by teda v čase operácie obe planéty nemali byť retrográdne. Ale čo ďalej?
Mali by byť zrejme postavené vo svojom znamení /napr.Venuša v čase operácie v býkovi alebo vo váhach.../ A čo spln? Predpokladám, že počas operácie by nemal byť spln./plus mínus tri dni/. Sú moje dedukcie správne? Doplnili by ste ešte niečo? Za rady budem vďačná.
Ailin
Ailin | 6.7.2021 08:31
Mali by sme sa vzdať operácií tých častí tela, v ktorom znamení mesiac práve je. Takže napríklad ak je mesiac v znamení barana nemali by sme operovať hlavu, mozog, oči. Ak je mesiac v znamení býka, tak by sme sa mali vyhnúť operácii zubov, hrdla, uší... A je lepšie, ak je mesiac ubúdajúci.

https://www.astrohoroskop.sk/znamenia-zverokruhu-a-suvisiace-casti-tela
suhail
suhail | 10.7.2021 11:50
Vliv například hojení po operaci ovlivňuje cyklus luny
Da se o tom najít spoustu zajímavého čtení, namátkou
http://www.kalendarsily.cz/vliv-luny/
neznámy
neznámy » Ailin | 10.7.2021 16:23
Paráda, ďakujem za pomoc, veľmi ste mi pomohli. Čiže budem sledovať Mesiac, v akom je znamení v deň operácie. Ak teda sa jedná o operáciu uší (odstávajúce uši) , Mesiac by nemal v deň operácie byť v baranovi. A čo dni po operácií - taká operácia sa hojí aj 2 týždne, a to už bude Mesiac v iných znameniach, to je ok? Nebude to vadiť v procese hojenia? Čo ak v procese hojenia akurát Mesiac príde do znamenia barana?
neznámy
neznámy » suhail | 10.7.2021 16:26
Ďakujem za pomoc :-) Čiže ak ide o operáciu odstávajúcich uší, musím to zariadiť tak aby v deň operácie nebol Mesiac v baranovi / baran = hlava/. A čo proces hojenia - to trvá aj 2 týždne, a počas týchto 2 týždňov môže mesiac vstúpiť do barana, to nebude vadiť?
neznámy
neznámy | 10.7.2021 16:55
A vlastne zabudla som na býka pokial ide o uši...čiže v den operácie uší by nemal byť mesiac v baranovi ale ani v býkovi
nikav
nikav | 10.7.2021 18:15
Dôležitý je deň začiatku liečenia. Býk má "na starosti" hrdlo, ktoré nie je súčasťou hlavy.-YES-
neznámy
neznámy » nikav | 11.7.2021 11:42
Ďakujem za info. Inak znamenie rak ak mám správne info zodpovedá za prsia a zažívanie, žalúdok atď. Zodpovedá ale rak i za pohlavné ústrojenstvo? Alebo to je skôr už doména škorpióna? Literatúra sa totiž niekde rozdvojuje a píšu tak aj tak. Niekde som našla, že rak keďže je ženské, materské znamenie tak vraj aj rak zodpovedá za pohlavné ústrojenstvo, za lono. Opravte ma ak sa mýlim
Nightshade
Nightshade | 11.7.2021 11:52
Ahoj. Po prvé musím povedať, že vďaka za super tému! Po dlhej dobe konečne nejaká zaujímavá diskusia.
A tradične, čo ja aspoň viem, ovláda pohlavné ústrojenstvo Škorpión. :)
Nightshade
Nightshade | 11.7.2021 11:53
Edit: Ups, poslalo mi rovnaký komentár dvakrát. Pardon.

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...