mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Zdravie a výživa - 

Aloe vera

neznámy
neznámy | 25.2.2015 08:45
viem, ze je to naj, teda pre mna, vyskusala som to, a kupovala ludom, povodne na ocistu, a odstranenie skodlivin po chemoterapii, su s tym len najlespie vysledky, len neviem, ci boom, ktory zacal okolo Forever, ktory chyta ludi na ubytok vahy je to prave, toto je o ociste, samozrejme, ze pri tom clovek schudne, ale spravidla to nabere spat, ak sa bude stravovat ako predtym
neznámy
neznámy | 25.2.2015 09:36
ako sa u teba prejavili ucinky aloe?
Ailime
Ailime | 25.2.2015 10:46
Pila som výťažok ráno nalačno na čistenie organizmu, kupovaný priamo v lekárni, je to najlepšia záruka...
neznámy
neznámy » Ailime | 25.2.2015 13:31
No,tak tohle je všeobecně rozšířený omyl :D
Lékárna za kvalitu potravinových doplňků neručí.
A co se týče aloe,tak ty, co jsou běžně k dostání v lékárnách-třeba Barnys,jsou většinou levnější a mají daleko menší obsah čisté šťávy,než třeba ty distribuované Herbalifem a firmou LR,který mají cetrifikáty IASC.
neznámy
neznámy | 26.2.2015 10:25
vysledok bol odhlienenie organizmus, ja som nebula takmer pat rokov vobec chora, a prve tri roky ani nadcha, proste nic, potom som stratila kontakt na predajcu, a zopar som ich vyskusala kupovanych aj v lekarni, ale ked to je nespravne skladovane, tak to straca na ucinku, to som si raz odskusala, ked som kupila dve, pricom jedno nebolo v chlade, co sposobilo, ze ten roztok mal hutnejsiu strukturu, vypili sme to doma vsetci, ale vsetci to hodnotili rovnako, a aj to, ze to bolo vtedy vela penazi sposobilo, ze sme to nekupovali casto, takze jedna, alebo dve flase su malo, vysledok je urcite az od tretej flase, dobrych je tak pat, potom pauza, rovnako dlha ako pitie, a znova, no na zaciatok tri stacia
neznámy
neznámy | 28.2.2015 00:21
Ja osobne mám dobré skúsenosti s aloe vera od LR, ktorý majú certifikát.
Je to až 98% prírodný gel.
http://www.lr-slovak.com/aloe-vera-drinking-gel-s-prichutou-broskyn/d-2407-c-1130/
neznámy
neznámy | 1.3.2015 18:23
ja pijem 99% gel od Lily of the desert. Je bez cukru a inych prichuti. Ciste aloe.
neznámy
neznámy | 1.3.2015 22:43
To nepoznám, ale znie to zaujímavo.
Durgadevi
Durgadevi | 9.6.2015 20:18
Ja jsem zvykla kupovat italský výrobek ESSI, myslím si, že je to taky dobrá kvalita.

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...