mesiac
Utorok, 23.4.2024
Meniny má Vojtech

Voľný pokec - 

prosím o vysvětlení

neznámy
neznámy | 17.11.2012 22:16
Všimlaa jsem si můj profil 20 bodů. Kdo mi hodnotí body a za co? Připadá mi to velice nefér, o mně beze mně, připomíná mi to stary režim a pionyrsky tábor. Tam tě také bodovali aniž si to mohla ovlivnit.
neznámy
neznámy | 17.11.2012 22:19
-LOL-
když dáš komentář, tak se ti přičtou body, pak za přihlášení máš jeden bod. atd...když jich máš 100 tak máš jako bonus odemčeny nějaké novinky,co tu teď jsou :) :)
neznámy
neznámy | 17.11.2012 22:21
Děkuji ti za odpověd, docela mi to bodování překvapilo. Díky tobě jsem o něco chytřejší. DÍÍÍK!!!
neznámy
neznámy | 17.11.2012 22:27
Nnemáš zač, ze začátku jsem z toho byl úplně stejně zmatený -BIGEYE-
neznámy
neznámy | 21.11.2012 12:22
Aj ja som bola prekvapená,kde sa mi tam vzali,ale v konečnom dôsledku ma motivovali znova trochu diskutovať:);)
neznámy
neznámy | 21.11.2012 12:45
Nj, člověk by i diskutoval, když tady jsou všici tak vááážní -YAWNEE-
neznámy
neznámy | 21.11.2012 12:59
Ale fakt..-THUMBSUP-
Božechráň , nechcela by som sa nikoho dotknúť alebo kritizovať, je tu fajn a píšu sem múdri a skúsení ľudia, ale píše sa sem strašne vážne, skupinka ľudí ktorí sa poznajú, na srandičky sa moc nereaguje, vlastne skoro vôbec. Ten Rudi a Rasťo by mali zaviesť povinný denný vtip.. A povinne by sme sa mali každý zasmiať -LOL-
Ja začínam -

V noci ide cyklista dolu kopcom, samozrejme bez svetiel. Pod kopcom stojí policajt, a ten mu hovorí:
- Stoj, nemáš zapnuté svetlá!
- Uhni, nemám ani brzdy.

Policajti prídu nahí do roboty a ich kapitán na nich pozerá:
„No a vy dvaja ste prečo vyzlečení?“
„Boli sme na zábave, o polnoci tam zhasli svetlá a niekto skríkol: Všetci vyzliecť a chlapi do roboty! Tak sme tu.“

:D-LOL--LOL--BYE-
neznámy
neznámy | 21.11.2012 13:17
Aj vážny,ale akosi som sa tu moc nenašla......Vážna som aj ja,no chýbajú mi odbornejšie astrologické a numerologické diskusie z Najdise, a to nie som moc na spomínanie:)
neznámy
neznámy | 21.11.2012 13:22
:-D :-D :-D

Hezký tak já taky něco přidám:

Traja Slováci vychodniari stoja na kopci a dole sa valí státisicová turecká armáda. Ten prvý hovori:
"Hej, tých je ale veľa!"
Druhý hovorí:
"Ej bisťu. Veru, že máš pravdu."
A tretí hovorí:
"Dze ich len šických pochováme???" :))
neznámy
neznámy | 21.11.2012 13:29
Víte, co jsou to kalorie ??? Kalorie jsou malé svině, které Vám v noci vlezou do skříně a přešívají Vám oblečení :D :D
neznámy
neznámy | 21.11.2012 13:49
Tento rok sa aj u mňa dobre zazimovali:)
Putes
Putes | 21.11.2012 15:13
A co ti brání, něco přidat? Já si naopak myslím, že astrologie je tu až až a pořád se snažím něco z toho pochytit. Já mám nejraději hovory o životě a už jsem tu pár stejně naladěných dušiček našla.-FLOWER-
neznámy
neznámy » Putes | 21.11.2012 18:22
Ja som naozaj strašný suchár,ale nevidím tu sekciu numerológia.....v poslednej dobe som si všimla pár vecí,čo by som si z nej rada predebatovala:)
neznámy
neznámy | 21.11.2012 19:20
skvěly nápad s vtipama, hezky jsem se zasmála dík. Ráda bych taky přidala , ale nějak se mi vykouřily z palice.
Putes
Putes | 22.11.2012 07:26
No vidíš a hned máš téma, na které určitě bude někdo reagovat. Taky jimám moc ráda. Dej to třeba do sekce tajemno a ezoterika a ono se to už rozjede.-FLOWER-

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...