mesiac
Streda, 26.2.2020
Meniny má Viktor

Voľný pokec - 

ľudská eliminácia - plutonsky sen

púpavka
púpavka | 7.12.2018 08:43
Mala som divný sen a po prebudení vo mne iba rezonovalo že PLUTO.
Neviem ho správne popísať, lebo vo sne som to všetko chápala ale po prebudení je to iné.
Ocitla som sa spolu s inou ženou na nejakom schodišti, uvedomujem si že je to miesto no povedzme ako nemocnica, schody tam nie sú ale jednoducho človek iba dolu sklzne bez všetkého. Povedali meno ale nerozumeli sme, vedeli že sme už ostali iba dve a tak je to jedna z nás, myslela som že som staršia a tak som to ja a odrazu z dola krík - nie ty ale ta druhá. vedela som že ju visím posledný krát. Boli sme oblečené ako v kombinezách ale celkom slušivých neviem či červenej či silne ružovej farby. Vedela som v tom sne čo sa deje s človekom ktorého určili eliminovať ale teraz to neviem - on sa spustil niekde a tam bol ako v nejakom miernom víre a končil.

Ja som prišla akože domov, náš život tých čo ostali žiť bol nesmiene ťažký, stále sme sa báli každého koho sme videli, schovavali sme sa, vedeli sme že sú medzi nimi eliminátori ktorí chodia a označujú ľudí.
Ja som si uvedomila že by bolo bývalo lepšie pre mňa ak by som tam bola vtedy ked ma zobrali skončila ako takýto život plný strachu. Bolo nás málo, vlastne príroda bola prázdna bez ľudí a tých pár tam chodilo iba tajne.
voltaire
voltaire » púpavka | 7.12.2018 11:50
je to tak eliminovat...davaj si pozor na cudzich ludi mne sa to uz stalo
Magnician
Magnician » púpavka | 7.12.2018 12:52
zrejme to časom aj takto bude,,je nás vraj veľa
púpavka
púpavka » voltaire | 7.12.2018 15:27
Páči sa mi tento pohľad, nenapadol ma.
púpavka
púpavka » Magnician | 7.12.2018 15:28
Nestraš niekedy som písala scifi len neviem či to už je scifi.
milan08
milan08 » púpavka | 8.12.2018 06:34
a aky bol moj dnesny sen? ked sme si vo sne vzajomne menili mozgy,ktore boli z rozne cervenej papriky a poto este namazali s nejakou vazelinou?
púpavka
púpavka » milan08 | 8.12.2018 08:50
Teda Milan, pekné sny zažívame však? Napíš celý sen.
milan08
milan08 » púpavka | 8.12.2018 15:30
no o drzku... isli sme viaceri elektrikari na navstevu k starsiemu dobre vyzerajucemu panovi ktory byval v utesenej chalupke a choval inteligentnych psov.ani neviem ako to zacalo,odrazu sme si vzajomne zacali vymienat mozgy sposobom replikatorov.vedome som sa dival na moj mozog,bola tam len cervena paprika roznych odtienov a na zaver sme ho este akousi vazelinou namazali.potom som premyslal ze ten domcek aj so psami kupim.vsetko dobre zdravotne skoncilo vsetci sme v zdravi prezili.a to bolo vsetko.

Počítam horoskop... Počítam horoskop...