mesiac
Streda, 20.2.2019
Meniny má Lívia
SPLN
osvetlených 100% mesiaca
mesiac v znamení panny
meno: heslo:

Láska a vzťahy - 

...je nenormálne mať dobrý pocit z toho ak sa žena páči mužom?...

neznámy » diké | 22.7.2017 10:28
U mňa to s tou venušou aj sedí ako píšeš, ale nie osamote. U mňa to dáva zmysel iba s marsom.
Ja mám venušu v býkovi v druhom dome, ale neprejavuje sa to tak klasicky podľa popisu, nezaujímajú ma čačky a čo sa týka nejakých lichôtok a podobne, som asi ako tvoja mama. Tiež v takom prípade zdrhám, hoci nie pohoršená, ani vydesená. Len to beriem ako veľmi povrchný prístup, čo ma odpudzuje.
Pes bude zakopaný inde. Totiž moja venuša v býkovi v dvojke je v opozícii voči marsu v škorpiónovi a v osmičke. Ten mars to neznáša, nie tá venuša. Ten mars má latku nastavenú inak a venuša sa riadi podľa toho ako to cíti mars. Mars v škorpíkovi v osmičke znesie všetko okrem povrchnosti. Tak hoci aj venuša dbá o svoj výzor, mars v opozícii jej dáva úplne iný význam. Možno, keby tam ten mars neťahal s venušou za jeden povraz, prejavovala by som sa úplne inak a inak by som vnímala aj pocity z mužských prejavov voči mne. Pre mňa je najväčšou lichôtkou od muža ak ho fascinuje na mne niečo, čo ani nedokáže opísať. Tajomstvo. záhadnosť. Môže sa mu páčiť aj telo, alebo telesné znaky, ale keby začal s tým a ja by som cítila, že nedovidí hlbšie za túto telesnosť, tak taký muž predo mnou akoby strácal hodnotu, hoci by bol na prvý dojem sympatický, týmto by ma dokázal dokonale odpudiť.

A inak, chápem tvoju radosť z astrológie, fungujem podobne, tiež ma to ohromne baví, keď pozorujem ako sa to krásne dá odsledovať na sebe aj na ostatných. Astrológia je kráľovná. -YES-
Boen | 22.7.2017 10:46
Mňa učili, že mars koná tak, ako chce venuša.
Ale ktovie....
neznámy » Boen | 22.7.2017 11:22
No ja neviem. Logicky by mal ťahať ten, kto je silnejšie postavený. U mňa sú obaja postavení silne, vo svojom znamení, vo svojom dome. Navyše v silnom aspekte opozície ako dvaja spoluhráči, alebo protivníci. Ale... mars je teoreticky silnejší, pretože je pri nočnom zrodení nad obzorom a je retro, takže ťahá ešte viac dovnútra. Podľa toho ako to vnímam ja, retro pohyb je spojený s introverziou, ktorá je podobná pohybu dozadu. Priamy pohyb planét sa mi spája s extroverziou. Tak možno preto. :)
diké | 22.7.2017 12:38
Ano to je:)...som tu správne...

Venuša a mars sú nemenej dôležité v našom horoskope ako ostatné osobné planéty...ano treba si všímať aspekty medzi nimi, nielen na ne.
Moja venuša blíženka je v trigone s marsom vo vodnárovi...bez vzduchu by som sa zadusila...a zemské znamenia ma priam držia pod krkom a snažia sa mi ubrať vzduchu...
Priťahujem ich ale svojim ascendentom panny, myslia si že som ako oni, ale zdanie klame.
Venuša je o tom čo chceme a mars čo dávame. Kľudne to môže byť v rozpore...ja vyžadujem lichôtky, ale ich nepoužívam, čiže neoplácam to...zato sa ale viem odvďačiť inak...pre toho druhého dokážem aj nemožné či nadmieru originálne urobiť...všetko v mene lásky...taký je mars vo vodnárovi:)
lak » diké | 22.7.2017 16:21
:) zase som raz vdaka tvojmu prispevku nieco pochopila, dakujem -FLOWER- kiezby si sem chodila castejsie -HEART-

ako pises o tom, ze tvoj zemsky asc pritahuje zemsky zivel, tak som si uvedomila, preco ja s mojim vzdusnym asc cely zivot pritahujem vzduch a ohen.. aj ostatna (a dufam, ze zaroven aj posledna -HEART-) volba je ohen na ntu -LOL-

,,Venuša je o tom čo chceme a mars čo dávame. Kľudne to môže byť v rozpore..."

toto tesat do kamena -THUMBSUP-
milan08 » diké | 4.8.2017 07:18
ale v minulych zivotoch som bol prekrasna zena!tie somarinky ma uz presli ako byt inkvizitorom a upalovat,to je moc prace....haha
Johanna » lunka | 4.8.2017 08:57
:) mňa osobne by asi viac mrzelo, keby sa za mnou chlap neobzrel :)
Stránka:
1 2 3 4 5 6
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Rozvaha a koncentrácia obyvateľstva je vyššia, čo by sa mohlo zužitkovať pri náročnejších projektoch, jednaniach, či štúdiu. Vyhľadávajte diskusie so zrelšími, skúsenejšími osobami, pretože dokážu ozrejmiť mnoho nejasností.

Zuby / Zub Majú buď erotický význam alebo význam v zmysle prežitia (spracovania potravy). Symbolika vychádza z toho, že penis vniká podobne do vagíny ako zuby do potravy.... viac »

Tehotná / Gravídna / Tehotenstvo Je to symbol rastu a vývoja vo viacerých rovinách. Môže sa jednať o premenu svojich pudových zložiek na citovú, či duchovnú úroveň. Sny o tehotenstve môžu tiež... viac »

Tornádo / Víchrica / Hurikán / Vietor Priveľmi čulá aktivita, možnosť náhlej zmeny. Keďže sa jedná o prírodné nástroje pôsobenia vzdušného živlu, tak súvisia najmä s našimi ideálmi, myšlienkami, názormi.... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...