mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Hudba a filmy - 

farmar hlada zenu

lak
lak | 9.3.2016 01:07
:D na svoju obhajobu musim povedat, ze sa troska aj hanbim za to, co sem davam-LOL-
ale velmi ma to chytilo a bolo mi smutno, ze nieco nevyslo :( ale nie o tom som chcela :D zaujima ma, ci sa tu vyskytuje aspon jeden divak tejto reality show -LOL-

http://farmarhladazenu.joj.sk/farmar-hlada-zenu-epizody/2016-03-04-farmar-hlada-zenu-finale-serie-premiera.html
Putes
Putes » lak | 9.3.2016 07:52
Nevím, proč se stydíš. Právě naopak, já děkuji a s chutí jsem se na jeden díl podívala. Když to běželo u nás, tak jsem se dívala na na všechny díly. Musela jsem se smát, když jsem tam uviděla znovu českou Katarínu. Ta ženská se nacpe úplně všude a nikde o ni nikdo nestojí. Asi to má dobře zaplacený a s ostudou je jedna ruka.-FLOWER-
lak
lak » Putes | 9.3.2016 09:39
-LOL- dakujem :D stydim se proto, ze obcas je to pres - napr. to, ze tam dali od pohledu pijana -NOOO- dat tam cloveka, co potrebuje pomoc jenom kvuli sledovanosti je uz na mne prilis.. ale inak super -THUMBSUP- a som rada, ze sa ti pacil, mne tiez :)

ta katarina je inventar tej show -LOL- urcite bude aj v dalsej serii :D

inak, ked das ten link, tak tam pod videom su vsetky casti tejto serie, takze mozes pozerat dalej, ak by si chcela :)
Putes
Putes » lak | 9.3.2016 10:10
Jo, všimla jsem si a hned jak budu mít trochu volno, tak se určitě podívám-LOL-
lak
lak » Putes | 9.3.2016 10:10
-LOL--THUMBSUP- potom napis, jak se ti to libilo :D

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...