mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Astrológia a horoskopy - 

Zaujimave postavenie planet 19.6.2011 - Velky trigon a Velka kvadratura

ballin
ballin | 19.6.2011 18:37
http://imageshack.us/photo/my-images/16/unledmle.jpg/

čo na to poviete ? stane sa nieco neobvykle ?
neznámy
neznámy » ballin | 19.6.2011 18:46
no ci sa stane nieco neobvykle, na to ti neviem odpovedat...ale rozhodne zaujimava konstelacia to je...inak presne takuto konstelaciu ma jeden moj kamos (kozmicky kriz + grand trigon)...na jednej strane vyslovene "ukrizovanie" v tomto zivote, teda ma zivot plny osudovych ran a napatia, ale na druhej strane aj urcita vynimocnost a inspirativna zivotna cesta...ale on ma kriz v pohyblivych znameniach a vodny trigon...je mystikom a joginom...mozno aj dnes sa narodi na svet nejaky vynimocny mystik a jogin;)
ballin
ballin | 19.6.2011 20:09
tak ked uz sme pri tych velkych postaveniach planet tak co ''robi'' T-kvadratura ? znamena to ze clovek hlada alebo bojuje v zivote za tu strvrtu nohu t-kvadratury alebo podobne ?
neznámy
neznámy » ballin | 20.6.2011 23:13
Myslim ze sa nestane nic vynimocne v mundannej astrologii rychle planety nemaju vyznamnu rolu. Ohladom tejto konstalacie je zrejme, ze moze byt skrtanim iskry vo vybusnej situacii (americky debt ceiling alebo europska kriza v Grecku) ale su to stale prilis rychle vplyvy, ktore prebyslu a situacia sa lahko zase skludni. Zaujimavejsie to moze byt ked sa do konstalacie vyraznejsie zapoji Mars ..
neznámy
neznámy » ballin | 20.6.2011 23:15
T-kvadratura je aspekt kde planeta na spici je najviac poskodena. To znaci momentalne mame nepresnu t-kvadraturu na Pluto v Kozoruhu. Vplyv opozicie SAturn-Uran ustupuje do uzadia voci vplyvu kvadratury Saturna a Urana na Pluto. Pluto to schyta najviac a teda ta konstalacia je prave o opravenie poskodenia, ktore jej spravili, kedze to sa bude najviac prejavovat.
neznámy
neznámy » ballin | 21.6.2011 09:32
T-kvadraturu si mozes predstavit ako napnuty luk - energia je sustredena na mieste napnutia luku, teda na vrchole trojuholnika, pricom ta energia mieri prave na to prazdne miesto, cize na tu prazdnu nohu oproti (ciel).
neznámy
neznámy | 22.6.2011 00:14
takže schytajú to rodiny a emócie... ...............a povodne
neznámy
neznámy | 23.6.2011 08:48
Obdivujem,aký máš prehľad .Ja som v tom zamotaná a neviem si nájsť systém ,že čo a ako so sebou súvisí.Som proste laik.Niekedy by som sa to chcel naučiť,lebo ma to veľmi zaujíma.Nepozrel by si sa na môj dátum narodenia?
neznámy
neznámy » ballin | 26.6.2011 16:34
Mňa by tiež veľmi zaujímalo prečo je tento deň taký výnimočný, je to totiž deň mojích narodenín, znamená to pre mňa niečo? Vie mi tu niekto vypracovať astrologický horoskop? ďakujem.

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...