mesiac
Pondelok, 6.4.2020
Meniny má Irena

Astrológia a horoskopy - 

Zaujimave postavenie planet 19.6.2011 - Velky trigon a Velka kvadratura

ballin
ballin | 19.6.2011 18:37
http://imageshack.us/photo/my-images/16/unledmle.jpg/

čo na to poviete ? stane sa nieco neobvykle ?
neznámy
neznámy » ballin | 19.6.2011 18:46
no ci sa stane nieco neobvykle, na to ti neviem odpovedat...ale rozhodne zaujimava konstelacia to je...inak presne takuto konstelaciu ma jeden moj kamos (kozmicky kriz + grand trigon)...na jednej strane vyslovene "ukrizovanie" v tomto zivote, teda ma zivot plny osudovych ran a napatia, ale na druhej strane aj urcita vynimocnost a inspirativna zivotna cesta...ale on ma kriz v pohyblivych znameniach a vodny trigon...je mystikom a joginom...mozno aj dnes sa narodi na svet nejaky vynimocny mystik a jogin;)
ballin
ballin | 19.6.2011 20:09
tak ked uz sme pri tych velkych postaveniach planet tak co ''robi'' T-kvadratura ? znamena to ze clovek hlada alebo bojuje v zivote za tu strvrtu nohu t-kvadratury alebo podobne ?
neznámy
neznámy » ballin | 20.6.2011 23:13
Myslim ze sa nestane nic vynimocne v mundannej astrologii rychle planety nemaju vyznamnu rolu. Ohladom tejto konstalacie je zrejme, ze moze byt skrtanim iskry vo vybusnej situacii (americky debt ceiling alebo europska kriza v Grecku) ale su to stale prilis rychle vplyvy, ktore prebyslu a situacia sa lahko zase skludni. Zaujimavejsie to moze byt ked sa do konstalacie vyraznejsie zapoji Mars ..
neznámy
neznámy » ballin | 20.6.2011 23:15
T-kvadratura je aspekt kde planeta na spici je najviac poskodena. To znaci momentalne mame nepresnu t-kvadraturu na Pluto v Kozoruhu. Vplyv opozicie SAturn-Uran ustupuje do uzadia voci vplyvu kvadratury Saturna a Urana na Pluto. Pluto to schyta najviac a teda ta konstalacia je prave o opravenie poskodenia, ktore jej spravili, kedze to sa bude najviac prejavovat.
neznámy
neznámy » ballin | 21.6.2011 09:32
T-kvadraturu si mozes predstavit ako napnuty luk - energia je sustredena na mieste napnutia luku, teda na vrchole trojuholnika, pricom ta energia mieri prave na to prazdne miesto, cize na tu prazdnu nohu oproti (ciel).
sokrates25
sokrates25 | 22.6.2011 00:14
takže schytajú to rodiny a emócie... ...............a povodne
neznámy
neznámy | 23.6.2011 08:48
Obdivujem,aký máš prehľad .Ja som v tom zamotaná a neviem si nájsť systém ,že čo a ako so sebou súvisí.Som proste laik.Niekedy by som sa to chcel naučiť,lebo ma to veľmi zaujíma.Nepozrel by si sa na môj dátum narodenia?
neznámy
neznámy » ballin | 26.6.2011 16:34
Mňa by tiež veľmi zaujímalo prečo je tento deň taký výnimočný, je to totiž deň mojích narodenín, znamená to pre mňa niečo? Vie mi tu niekto vypracovať astrologický horoskop? ďakujem.

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Výklad k radixu, numerologický rozbor
Písemný výklad k radixu, dětský horoskop, prognóza pro nadcházející období
Poèítam horoskop... Počítam horoskop...