mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Astrológia a horoskopy - 

Práca

neznámy
neznámy | 12.1.2014 14:44
Narodila som sa 8.1.1994 vo Zvolene okolo 06:30 ráno, potrebovala by som zistiť - 1.3.2014 sa mi rysuje práca a chcela by som vedieť či to dopadne tak, ako to mám sľúbené podľa astrologických konštelácii. Poradí mi niekto?
neznámy
neznámy | 12.1.2014 16:37
myslím že keď ty nič nespravíš, ani planéty za teba nerozhodnú. sprav prvý krok a život ti ukáže cestu :)
neznámy
neznámy | 12.1.2014 22:06
Ťažko povedať aký prvý krok, keď to má na starosti iný človek, konkrétne som chcela vedieť či budem mať lepšie alebo horšie obdobie podľa planét a či veriť sľúbeným veciam. Ale ďakujem budem rozmýšľať aj nad tým, čo môžem spraviť preto ja. :)
neznámy
neznámy | 13.1.2014 09:44
Pozri si na ten čas tranzity na tejto stránke,ale napr.ja som menila práce pri kvadrátoch uránu......pracovné ponuky mi len tak prichádzajú pri trigonoch,alebo sextiloch uránu......Najdlhšiu prácu som získala pri kvadrátoch saturna-BOW-takže vyznaj sa v tom-LOL-
milan08
milan08 | 13.1.2014 10:11
ako i poradila Evka,pozri si postavenie planet ale v prvom rade vsetko zalezi na tebe.
neznámy
neznámy | 13.1.2014 16:29
Ďakujem :)
neznámy
neznámy | 13.1.2014 17:25
vo februari a marci ti bude jupiter (planeta rozvoja a expanzie) priaznivo ozarovat tvoju natalnu poziciu jupitera v 10.dome (profesia, povolanie, socialny status) plus direkcny bod slnko/luna bude na jupiterovi...cize v ludskej reci povedane, toto obdobi je urcite jedno z najlepsich obdobi pre ziskanie prace v tomto roku. cize malo by to vyjst...jedine jupiter takto postaveny posobi opacne, ak clovek ziada viac ako je schopny splnit (napr. chce robit pracu, na ktoru nesplnuje poziadavky). vtedy tato konstelacia clovekovi ukaze poznanie, ze kde su jeho skutocne hranice jeho expanzie a rozvoja a ze jeho poznatky su nedostatocne a mal by si ich dostudovat...
neznámy
neznámy | 13.1.2014 20:00
Tak já jsem získala práci taky při kvadrátech saturna na marse a merkura, a taky uran opoz. uran a neptun kv. saturn a toho saturna mám v radixu v 2d-LOL-.Jediný "dobrý" aspekt byl jupiter konj. venuše...... tak doufám, že ta práce bude taky na dlouho......:)
MandMs
MandMs | 13.1.2014 22:36
Kazda skusenost aj ta negativna je v konecnom dosledku dobra, lebo ta zoceli :D
neznámy
neznámy | 14.1.2014 09:29
U mňa je v druhom dome urán a Saturn v 10......takže pekne to sedí-COOL-
neznámy
neznámy | 14.1.2014 10:32
Ďakujem pekne rudi za laic ké vysvetlenie, kedže ja som nová :) Pochopila som tomu a som rada za tvoju odpoveď :)
neznámy
neznámy | 26.1.2014 00:39
Ahojky,
Tady se dá přesně ukázat jaký je rozdíl mezi astrologií a Human designem. Astrologie ti může ukázat jestli ti to může vyjít nebo ne, popř. jestli ti to tam bude vyhovovat, nebo ne. Na druhou stranu hlubší porozumění energiím podle Human designu a moderního I-ťingu ti ukáže jak k tomu přistoupit, to znamená jak pochopit, ztotožnit se a realizovat své dispozice, své schopnosti a energie vtisknuté ve tvé vlastní DNA. Human Design ti také ukazuje, jak se sama podle svých dispozic rozhodovat. Aby byl výsledek v souladu s tvou podstatou (ať už dopadne jakkoliv) pro tebe ten správný.
I když ti to teď může připadat, že pro tvůj život a pro tvou budoucnost je správná varianta jen to, že tě tam vezmou, skutečný význam můžeš po čase vnímat úplně jinak a i pravý opak může být pro tebe tím nejlepším. Když tě totiž třeba nevezmou a budeš mít po čase možnost se ohlédnout, je docela možné, že si nakonec řekneš: Ještě že mě tam nevzali. Protože jinak bych se nedostala....., nezažila bych ..... a nepotkala bych ...., atd. Tvojí vnitřní autoritou je Solar plexus, což ti umožňuje si v rámci své proměnlivé emocionální cesty udělat to nejlepší jasno a sama vycítit, jestli tam jít a nebo ne. Na druhou stranu tvou klíčovou dispozicí a zároveň nejpodstatnější oblastí tvého života jsou a budou tvé ambice a tvá snaha se přičinit o materiální úspěch a posun kolektivu, kterého jsi součástí, který je i příležitostí pro tvůj osobní růst a možností, jak si získat uznání ostatních. Toto téma je i tím, co tě niterně zajímá, o čem můžeš mít potřebu komunikovat a porozumět tomu, co je ale zároveň zahalené určitým tajemství - pokud si to tedy budeš ochotná přiznat. Od "správnosti" tvé cesty tě ale může jednoduše svést, když tato dispozice nebude správně (tedy přirozeně) využívaná - když se necháš pohánět svými strachy a když tě bude přemáhat buď nenasytnost nebo se naopak vzdáš neambicióznosti. To je jenom nástin jedné malé části tvého nastavení.
Veškeré informace o tom, co je právě pro tebe správné máš vždycky v sobě. Jde o to jenom jim porozumět.
Tak přeji správné rozhodování.-BYE-
neznámy
neznámy | 26.1.2014 20:33
Siddhi tedá ďakujem za fakt super odpoveď -THUMBSUP-
neznámy
neznámy | 26.1.2014 21:36
Ahojky,
jsem ráda, že to tak vnímáš, a ještě radši, pokud Ti to něco dalo. Mimochodem, pokud jsi v tom něco pro sebe "zaslechla", je to proto, že jsi v tuto chvíli správně využila jednu ze svých dalších klíčových dispozic. Většina lidí totiž ve skutečnosti nechce vidět cestu, chtějí vidět překážky (na které si mohou postěžovat). Cestu má totiž v sobě každý do detailů popsanou, jen je třeba ji umět dekódovat a to není o nástrojích, to není o disciplínách, které se na to použijí. Je to o lidech, kteří jsou schopní je využívat nebo zprostředkovat.
Mimochodem - když se vrátím zpět k základům Human Designu, nezapomeň, že tvojí životní strategií je v prvé řadě REAGOVAT (na to správné - viz emocionální vnitřní autorita). Nebát se, že ti něco uteče, to co k Tobě má přijít, přijde. Jen si na to v klidu počkej a buď otevřená životu-BYE- kolem sebe. Cílem má být prospěch ostatních kolem a to sebou nese rovný prospěch pro Tebe samotnou. Zmínila jsem jenom "špičku ledovce", ale jen s tím ostatním to bude dávat celek. To ale už není na chatování.
Tak se opatruj a ať se Ti všechno daří...-BYE-

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...