mesiac
meno: heslo:
NAJNOVŠIE ČLÁNKY

PLANETÁRNE KONFIGURÁCIE

   V časoch, keď som začínal s astrológiou, tak som... » viac

Saturnská skúsenosť - Saturn v 2. dome (časť 3)

Druhý dom je v astrológii najčastejšie spájaný... » viac

SYNASTRIA A PARTNERSKÉ HOROSKOPY (časť 2.)

     V minulej časti sme sa prebrali radix (osobný... » viac

Astrológia a horoskopy - 

Partnerský: Opozícia: pluto - škorpión, mars - býk

neznámy | 20.10.2014 23:53
Máte pocit, že vás něco mocného k sobě přitahuje, ale pokud jste dost vnímaví, určitě si také uvědomíte, že když se této přitažlivosti poddáte, uvolní se něco většího, než jste schopni zvládnout. Velmi pravděpodobně bude tato přitažlivost sexuální povahy. Jestliže jste se jí poddali a vstoupili jste do intimního vztahu, spojí se v určité chvíli vzrůstající intenzita touhy se stejně silným pocitem jednoho anebo obou z vás, že se ho ten druhý snaží ovládnout. Nakonec může taková kombinace touhy a boje za přežití proměnit váš vztah v bitevní pole, kde bude v sázce sex nebo peníze. Pod vlivem této interakce mohou vyplynout na povrch hluboké a negativní psychologické komplexy jednoho anebo obou z vás. Jemnější a něžnější city a jejich projev budou zcela chybět anebo budou dokonce pošlapány. Tato interakce se rovná „základnímu výcviku" v uvědomění si své sexuality a smyslu pro osobní přežití. Pokud váš vztah není natolik hluboce milující, aby zkrotil syrovou moc Marsu a Pluta a projevil ji pozitivním způsobem, například léčením, pak je tuto interakci třeba považovat za nevhodnou, dokonce nebezpečnou pro normální vztah.


Jedna z vecí, ktoré medzi mnou a partnerkou vyvolávajú vášeň zmiešanú s obavami.
neznámy | 21.10.2014 12:48
pri vsetkych aspektoch pluta je dolezite nestrkat hlavu do piesku pri problemoch, ked sa objavia (teda nepotlacit ich do nevedomia), lebo inak mozu znenazdajky velmi prudko vybuchnut... pluto spolu so saturnom a lilith asi najviac v horoskope symbolizuju to, comu sa v psychologii hovori "tien"...preto ak ten tien sa "nepresvetli", nespracuje, tak moze tato konstelacia posobit tak ako si ju tu opisal...-PUH-
neznámy | 21.10.2014 18:24
No ide o dvojicu ludi, takze sa to zamotava :D nie je to len tien jednej osoby :D

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

johanes
Vypracovávam všetky druhy horoskopov na základe dlhoročného štúdia mundánnej a transpersonálnej astrológie.

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť bude mať väčšie sociálne a estetické cítenie, preto ideálne obdobie na organizovanie charitatívnych akcií, či na návštevu galérií, koncertov, kostolov a posvätných miest. Skúste sa venovať tomu, kto to najviac potrebuje (slabší a utláčaní).

horoskophoroskophoroskop Intenzívne a úzkostné emócie môžu otriasť s labilnejšími povahami, čo by mohlo vyhrotiť alebo zmraziť náladu v rodine, či inom kolektíve. Ľudia sú k sebe teraz bezohľadnejší. Nedajte sa za nijakú cenu do ničoho vmanipulovať.

Bývalý priateľ / Expriateľ/ Ex Predstavuje všetky nádeje na lásku, ktoré nie sú v tomto okamihu naplnené v súčasnom vzťahu alebo v minulosti. Je to aj časť obrazu vášho pudového mužského archetypu... viac »

Mäso Z mnohých duchovných systémov je známe, že pojedanie mäsa otupuje jemné zmysly a rozdúchava pudovosť. Vo snoch táto potravina zastupuje animálnu zložku našej... viac »

Mačka / Mačky Je to typické ženské zviera, ktoré predstavuje inštinktívnu energiu a ženskú zmyselnosť (sexualitu) a vlastnosti ako pôvab, nezávislosť, hravosť, iracionalitu, ale aj... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...