mesiac
Piatok, 31.3.2023
Meniny má Benjamín

Astrológia a horoskopy - 

Odkazy zo záhrobia

gummibear
gummibear | 21.2.2023 20:28
Tu je zaujímavý článok:

https://docplayer.cz/106694388-Horoskop-usa-hledani-spravneho-data-a-casu.html

O Marike Gombitovej, je to astrologická analýza ku dňu autonehody, ktorá jej poznačila život. V profekciách (1 stupeň za 1 rok) má na deň autonehody Saturn na 21.53 stupňov Strelca, v tranzitoch je v ten deň Neptún na 21.53 stupňov Strelca. Presná zhoda na stupeň a minútu. :O

Vraj to môže byť karmický vplyv. V horoskope narodenia má Marika Mars v Rybách. Mars má na starosti nehody, Rybám vládne Neptún. Podľa mňa to vyzerá dosť strašidelne. hlavne tá presná zhoda v profekciách a tranzitoch. Vyzerá to, ako keby tá nehoda bola určená už pred narodením, ako karmická lekcia. Ako keby to bolo naplánované. Zároveň to celé pôsobí ako nejaký odkaz (zo záhrobia), hovoriaci, že to je za minulý život.

Ja som sa snažila urobiť rozbor mojich životných udalostí a porovnať ich astrologicky, či nájdem nejaké korelácie. Čas narodenia neviem či mám presný (9:30 ráno od mamy, z nemocnice 10:00). Archivárka, riaditeľka aj asistentka z nemocnice mi tvrdili svorne, že to je presný čas. Ale aj tak neviem, či im mám veriť.

Zatiaľ, čo sa mi zdá, že by mohlo dávať zmysel, sú u mňa tranzity Saturna cez hlavné osi (AC, MC, DC, IC). Saturn mám v horoskope na 21 stupňov Škorpióna, čo by mal byť "kritický stupeň", a tie vraj pôsobia silnejšie. Keď mi tranzitoval Saturn cez ascendent, tak som mala celý rok nanič (psychicky), veľmi náročný výrazný rok to bol. Keď išiel cez MC tak som prerušila štúdium na škole (boli tam rôzne problémy, nie celkom mojou vinou).

Čo je zaujímavé, že keď použijem čas 10:00 z nemocnice, tak mám na deň prestupu/prerušenia štúdia v profekciách (1 stupeň za 1 rok) severný uzol na 0 stupňov Blížencov v 0-stupňovej konjunkcii s MC a zároveň na ten deň mám v tranzitoch retrográdny Saturn na 0 stupňov Blížencov v 0-stupňovej konjunkcii s MC. Taká dosť okatá zhoda to je. Čo je ešte divnejšie, o 15 rokov neskôr sa mi stala udalosť s podobnými prvkami - bola som na úrade práce trochu dlhšie obdobie, a potom som sa rozhodla zobrať jednu prácu, avšak nevyšlo to a mňa odtiaľ poslali po 2 týždňoch preč. Čiže sú tam podobné Saturnovské prvky - dlhšie obdobie, prerušenie, nezdar, frustrácia. A na deň, keď ma z tej práce prepustili, mám opäť retrográdny Saturn v tranzitoch, tentoraz v 0-stupňovej opozícii na MC (opäť použijúc čas 10:00).

Keď mi tranzitoval Saturn cez descendent (v Rybách), tak som začala učiť anglicky, čo ma drží doteraz.

Čítala som, že osa MC/IC býva presná, a že aj Saturn je presný, a že sa dá podľa neho rektifikovať. Fakt neviem, čo si mám o tomto myslieť, lebo na iné udalosti sa mi takéto zhody nájsť nepodarili. A tu je dosť spoločných prvkov, vyzerá to fakt čudne...
marcie
marcie » gummibear | 22.2.2023 07:22
Saturn je pán karmy, tak isto má do toho čo "povedať"
suhail
suhail » gummibear | 22.2.2023 07:40
Na té přednášce jsem osobně byla, přednášel kamarád astrolog Jarda Popelka. Myslím že velmi dobře vysvětlil techniky rektifikace.
A souhlasím s tím, že inkarnacni plán duše v případě osudu zpěvačky MG je zde skrze horoskop znatelný.
Magnician
Magnician » suhail | 25.2.2023 20:41
musím si to pozrieť tiež som telesne postihnutá,,,,,,,uvidím teda
gummibear
gummibear » suhail | 27.2.2023 22:20
Keď sa stretne planéta v profekciách s planétou v tranzitoch - na rovnakom stupni, minúty možno nemusia až tak sedieť, má to význam? Aký vlastne?

Keďže neviem presne, či mám správny čas narodenia - keď použijem poludňajší čas 12:00, tak mám na deň zmeny školy (z môjho pohľadu to bola nečakaná, neplánovaná udalosť - zmena školy po piatich rokoch štúdia, na návrh mojej mamy):
v profekciách (1 stupeň za rok) je v ten deň severný uzol na 0°47’ Blížencov a v tranzitoch v ten deň je retrográdny Saturn na 0°38’ Blížencov. Má to nejaký význam? Môže to byť len obyčajná náhoda, alebo to nie je náhoda?
gummibear
gummibear » gummibear | 28.2.2023 23:52
-
gummibear
gummibear » gummibear | 1.3.2023 11:24
-
gummibear
gummibear » gummibear | 1.3.2023 11:25
-
gummibear
gummibear » gummibear | 2.3.2023 21:39
-
gummibear
gummibear » gummibear | 4.3.2023 22:20
-

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...