mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Astrológia a horoskopy - 

INTUICIA

neznámy
neznámy | 25.3.2018 20:52
urcite poznate vo svojom okoli ludi, ktori maju velmi silnu intuiciu az jasnozrivost...zaujimalo by ma, ak poznate ich horoskop, ze ake aspekty, ci postavenie planet za tento ich dar mozu... -PUH-
marcie
marcie | 25.3.2018 21:44
neviem, pravdepodobne lunu a neptún, veľmi zaujímavá téma pre mňa, teším sa na odpovede tých, čo majú skúsenosti z praxe ...
neznámy
neznámy » marcie | 26.3.2018 11:25
Pre mna tiez.. Ale tiez si myslim, ze nejak vela takych ludi nebude..
Magnician
Magnician » marcie | 26.3.2018 13:54
no je možné aj toto zaradiť :Neptún v súlade s Uránom
Človek sa cíti byť povolaný k naplneniu zvláštnej, velmi individuálnej vízie. Inšprirácia novými trendami a neobvyklými vecami. Schponosť vcítiť sa a správne vytušiť kolektívne trendy v spoločnosti. Silná intuícia, sny o nezávislosti, náhle duchovné záblesky a vnuknutia.
josephine
josephine » Magnician | 26.3.2018 15:07
No áno, ale to sú transsaturny, generačné planéty. To majú v horoskope všetci, ktorí sa narodili v období, keď tieto aspekty zvieral pomalý Urán s ešte pomalším Neptúnom.
V individuálnom horoskope ide, ak už je reč o Neptúne, práve o jeho aspekty s osobnými planétami.
Magnician
Magnician » josephine | 26.3.2018 15:52
jjjjj,,heuréka už chápem-FLOWER-
josephine
josephine » Magnician | 26.3.2018 18:51
:D
neznámy
neznámy | 27.3.2018 12:06
Ja si myslím , že je tu veľa takých, len sa nechcú sami označiť ;)
suhail
suhail | 27.3.2018 20:10
Ascendent vodnář v konjunkci s jednou zajímavou tzv. stálicí, vládce ASC tedy uran je v osmém domě v přesné konjunkci s černou lunou Lilith (váhy)v konjuncki s jednou trans. planetkou
první dům také sevřené znamení ryby (jejich vládce neptun v konjunkci s lunou)
= tedy trojkonjunce luna konjunkce neptun na MC (první stupně střelce)to vše ještě ve volné konjunkci s jupiterem na posledních stupních štíra(9.d.), v této volné trojkonjunkci mám i asteroid Quaoar.
dále vládce 12. domu je těsně u IC (hrotu 4.domu...což je mimo jiné také naše aktivní podvědomí...)
Toto je příklad z mého radixu...zmíněné prvky mají zřejmě asi zásadní podíl na mém celoživotním zájmu. 25 let se zabývám tradiční astrologí, výkladem mariášových a tarotových karet, výklad z rukou, práce s kyvadlem, magie - ovšem podotýkám, že nic z toho zásadně neprezentuji veřejně tedy ani na netu tzv.neprovozuji komerčně....
neznámy
neznámy | 28.3.2018 15:22
Myslím, že jsem docela intuitivní, mám neptuna v 8 domku v trinu na račí slunce v 5 domku, neptun je i v konj. na jupíka ve štíru a asc. v rybce-SHAME-:)
milan08
milan08 | 21.5.2018 06:46
stim sa narodili.
neznámy
neznámy » suhail | 25.6.2018 20:34
Hmmm zaujimave..
milan08
milan08 » milan08 | 26.6.2018 06:40
a treba rozvijat!
neznámy
neznámy » josephine | 26.6.2018 11:14
"Můj" Neptun v konj. s Lilith v 5.D si rád hraje.
Kvadrátem vykázal ze hry Merkura a částečně Marse.
Nač dalších slov. I bojů vzdal se.

Chiron Ho trigonem hladí, As a Mc ladí.
S Plutonem v sextilu nebude naštíru.

-YUMMIE-

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...