mesiac
Štvrtok, 18.4.2024
Meniny má Valér

Astrológia a horoskopy - 

Firdarie

emanuel
emanuel | 25.3.2021 20:44
Sledujete ich niekto a ako fungujú vo Vašom živote?Ja mám momentálne jupiterovskú a akosi necítim po saturnovskej žiadnu úľavu.....
Ailin
Ailin » emanuel | 26.3.2021 05:53
Existuje na jednotlivé firdarie niekde popis? Ja mám od mája 2020 Saturn Slnko. A to obdobie zatiaľ nič moc. Akoby úradoval hlavne Saturn.
emanuel
emanuel » Ailin | 26.3.2021 06:15
existuje ale málo niečo je na prednáškach pána Kubíka,občas na niečo narazím na nete,možno nám niekto dá odkaz na článok čo by nás posunul
neznámy
neznámy » emanuel | 26.3.2021 10:46
Firdarie jsou příliš mechanické, ostatně je to součást "kabbalistické" astrologie, v níž se pracuje pouze se sedmi klasickými planetami ale už ne s dračí linií.
neznámy
neznámy » emanuel | 27.3.2021 11:01
firdarie su tradicna technika. pokial viem, tak samostatne by som ju nepouzival. v tradicnej astrologii za nosne prognosticke metody sa pouzivali tri a to solarny horoskop, firdarie a solarne direkcie (solar arc). Tak ako v modernej astrologii sa nedoporucuje pouzivat len tranzity, ale treba pozerat aj na direkcie a solar, tak aj tu sa celkovy suhrn z obdobia robil podla tychto troch metod...napriklad ak si mal vo firdarii firdariu slnko/saturn, tak ovela citelnejsie si ju pocitoval, ak si mal obdobnu konstelaciu v solary (napr. kvadraturu medzi slnkom a saturnom) alebo v solar arc... potom bola vacsia pravdepodobnost, ze dana tema vyjadrena konstelaciou sa ti aj prakticky prenesie do zivota...
emanuel
emanuel | 27.3.2021 11:54
Ďakujem tak to si počkám mám celý solár a k jupiterovskej firdarii sa zachvíľu pridá aj pár priaznivých tranzitov jupitera,možno to zafunguje......rozhodla som sa trochu zmeniť prácu takže keby mi hviezdy pomohli nebola by som proti
milan08
milan08 » emanuel | 8.4.2021 08:04
velmi maly rozdiel.
emanuel
emanuel » milan08 | 8.4.2021 08:52
haló toto je diskusia dosť k veci
marcie
marcie » Ailin | 9.4.2021 07:30
nemôže to byť trochu aj tým, že je rok pod vládou Saturna?
emanuel
emanuel » marcie | 9.4.2021 10:25
netuším mám za sebou saturnovskú firdariu a zdá sa akoby som pokračovala v podobnom duchu ďalej....určite sa na niektoré veci pozerám inak,ale nikako zvlášť sa mi neulavilo
Ailin
Ailin » marcie | 22.4.2021 08:56
Možno to je tým, že Saturn putoval znamením kozorožca, kde je doma a je veľmi silný, a bol tam spolu s Jupiterom, ktorý asi skôr zväčšil a znásobil Saturnskú moc, a Jupiter bol v kozorožcovi úplne oslabený, takže Saturn neobyčajne silno pôsobil asi na každého človeka. U mňa to bolo, a ešte aj je v piatom dome a jeho skúšky sa týkajú hlavne mojich detí. Ono zväčša keď prejde Saturn určitým domom, tak sa niečo vyrieši a v konečnom dôsledku, prídeme k niečomu oveľa lepšiemu. Takúto mám asi víziu do budúcna :) Celkovo cítim, že pomalými krôčikmi sa všetko lepší.
emanuel
emanuel » Ailin | 22.4.2021 15:49
Uvidí sa pravdu povedané čakala som že sa mi trochu uľaví,ale na to treba asi viac času

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...