mesiac
Pondelok, 25.9.2023
Meniny má Vladislav

Astrológia a horoskopy - 

Pluto vstupuje do Vodnára 2023/2024 a UMELA INTELIGENCIA

Streda21
Streda21 | 3.6.2023 10:22
Fascinuje ma posledná vodnárska planéta, ktorá ide prejsť týmto storočím je PLUTO. Do popredia ide umelá inteligencia. Bude to os VODNAR/LEV, čo si o tom myslíte? Bude to boj medzi robotikou (VODNAR) a životom ako takým - umenie, monarchia, detstvo, kreativita, pedagogika (LEV).
Ako to vidíte? Čo si myslíte, čo nám to prinesie?
Adriana 72
Adriana 72 » Streda21 | 8.6.2023 09:59
:)
marcie
marcie » Streda21 | 16.6.2023 06:31
zrejme sa ukážu a budú eskalovať problémy s umelou inteligenciou spojené, to je už téma
damara
damara » Streda21 | 17.6.2023 15:08
Našla som v jednej astrologickej knižke staršieho vydania. Autor mal pravdu.

Pluto vo Vodnárovi –sa prejavuje ako túžba po slobode a nezávislosti, výstrednosti a vynaliezavosti a záľuba v neobvyklom. Osobnú premenu môžu dosiahnuť hlavne láskou ku slobode a uznaniu, že každá bytosť má na slobodu nárok rovnako ako oni. Túžba po reformách a zmenách môže byť až zničujúca pre človeka aj jeho okolie – záleží na ostatných aspektoch a tiež na spoločenskom vplyve dotyčného človeka. Hrozia choroby cievneho systému a pohlavných orgánov. Často sú hádky v kruhu priateľov, z čoho sa môže vytvoriť až neznášanlivosť. Naposledy bolo Pluto vo Vodnárovi v rokoch 1777 – 1799.
Vodnár znamená skupinové podniky a intuitívny a psychický vývoj a tiež vzťahy s ostatnými ľuďmi a preto Pluto v tomto znamemí prinieslo boje za nezávislosť, vznik nových štátov, demokratizáciu a rôzne revolúcie / napr. nezávislosť USA, francúzska revolúcia atď /. Ďalší nástup Pluta do tohoto znamenia bude dobou neuveriteľných vedeckých objavov a celosvetového pocitu bratstva. Tu vek Vodnára dosiahne svoj veľký rozmach a rozkvet. Generácia narodená s touto konšteláciou 2023-2042 bude predstavovať pre svet veľké nebezpečenstvo – hrozia prevraty a veľké spoločenské zmeny a revolúcie. Je možné, že sa objavia nové účinné zdroje energie, ale je aj možnosť zneužitia zbraní hromadného ničenia v kozmickom priestore. V pozitívnom zmysle nástup Pluta do tohoto znamenia bude dobou neuveriteľných vedeckých objavov a celosvetového pocitu bratstva. Tu vek Vodnára môže dosiahnuť svoj veľký rozmach a rozkvet.
danbrabec
danbrabec » marcie | 19.6.2023 20:29
Tiež verím, že sa objavia problémy v tejto oblasti. Veď Elon Musk sám hovoril, že umelá inteligencia je hrozbou pre ľudstvo. Zdroj: https://chi-nese.com/master-number-11-meaning-personality-sex-life/

Dodatok: Reagoval som na príspevok @marcie. Neviem ako citovať komentáre, som tu novo.
marcie
marcie » danbrabec | 21.6.2023 06:38
tak vitaj, je to vidno, že si reagoval na môj príspevok :D

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...