mesiac
Pondelok, 2.10.2023
Meniny má Levoslav

Výpočet znamení zverokruhu

Pomocou tohto výpočtu zistíte, v akom úseku zvieratníka stálo pri narodení vaše Slnko (t.j. vaše znamenie, ktoré poznáte z bulvárnej astrológie), ďalej vychádzajúce znamenie (Ascendent) a v niektorých prípadoch aj znamenie, v ktorom sa nachádzali minimálne tri (a viac) planéty. Dá sa povedať, že takýmto spôsobom zdôraznené časti zverokruhu budú mať zvýšený vplyv na váš charakter, zdravie, povolanie, výzor, či na mnohé ďalšie oblasti. Väčšinou bývajú tieto znamenia (slnečné, vychádzajúce a dominatné) rozdielne, čo podtrhuje rôznorodosť vlastností. Vo vzácnych prípadoch sa však tieto elementy zhodujú. Vtedy môžeme hovoriť o čistých Vodnároch, Baranoch, Strelcoch, Pannách.... Priebežne budeme výklady rozširovať a dopĺňať o rôzne informácie ohľadom znamení. Dôležité je ešte pripomenúť, že tieto výpočty sa dajú uskutočniť len vtedy, ak poznáte svoj čas narodenia.

A na záver malé zopakovanie:

  • Slnečné znamenie hovorí o tom, aký v skutočnosti ste, alebo ako sa vidíte vy sami pred sebou. Symbolizuje vaše pravé Ja.
  • Ascendent prezrádza vaše správanie a vzhľad, akým sa prejavujete v spoločnosti a akým dojmom pôsobíte na druhých ľudí. Symbolizuje spoločenskú masku, ktorú ukazujete pred ostatnými.
  • Dominantné znamenie zdôrazňuje vlastnosti a iné charakteristiky dotyčného znamenia.

Vaše údaje
Meno:
Dátum narodenia (deň.mesiac.rok): . .
Čas narodenia (hodina:minúta): :    nepoznám
Časové pásmo miesta narodenia:  Časové pásma Zeme
Typ času narodenia: klasický letný zimný  Zmeny času na našom území
Rodné mesto alebo presné
súradnice miesta narodenia:
 Zemepisné súradnice
sev. zem. šírka: ° '  
vých. zem. dĺžka: ° '  

Tip: Zaregistrujte sa a Vaše údaje sem viac nebudete musieť pracne vpisovať, po prihlásení Vám ich systém automaticky predvyplní.Poèítam horoskop... Počítam horoskop...