mesiac
Streda, 24.4.2024
Meniny má Juraj

Voľný pokec - 

Referendum 2023

Ailin
Ailin » hrabeti | 6.2.2023 20:15
Keď bola S300 tak nefunkčná, načo bola teda Ukrajine? To sme tak "zlí" susedia, že sme im dali absolútne nefunkčnú zbraň? Len hlupáčik môže veriť tým zapredancom v médiách, ktorí píšu len to čo majú nadiktované. Ani severokórejský vodca Kim by nemal lepšiu propagandu ako táto vojnychtivá banda. Skúsme si vytvárať názory z viacerých zdrojov, skúsme si vypočuť názory roznych vzdelaných ľudí, ktorí premýšľajú inak ako "predpísaný" vzor. Zamyslime sa, kvôli čomu zomierajú ľudia na Ukrajine, a nie sú to len Ukrajinci. V oblastiach kde prebiehajú boje žijú mnohopočetne občania ruskej národnosti, ktorí majú bojovať proti Rusom len kvôli tomu aby tam mohli mať americké základne. To nie je žiaden boj za slobodu. Je to na hlavu postavené. Pridám sem link na rozhovor moderátorky TA3 a amerického ekonóma Jeffreyho Sachsa. https://www.facebook.com/SlobodnyVysielac/videos/874002667286280
Skúsme sa oslobodiť od manipulácie. V nasledujúcom videu ma zaujalo ako moderátorka pokladá otázky. Mala som možnosť vidieť záznamy z komunistických súdnych procesov v 50. rokoch. Tá manipulácia, naučené frázy, mi to v týchto aj kovidových dňoch veľmi pripomínajú. Andreja Danka som si tam až tak veľmi nevšímala, jeho názor je predvídateľný a myslím jasný. Len som žasla nad myslením tej moderátorky.https://www.facebook.com/andrejdanko.sk/videos/644279767699374
Ailin
Ailin » hrabeti | 6.2.2023 20:16
Oveľa väčšiu temnotu vyžaruje Naď a Heger, Matovič je u mňa až tretí v poradí.
Magnician
Magnician » Ailin | 13.2.2023 18:16
ano čoraz viac,,títo páni
hrabeti
hrabeti » Ailin | 18.2.2023 11:20
Čítať pozorne a s porozumením, prosím.
Píšem, že S-300 bola nefunkčná a to práve za vlády Smeru, ktorý teraz najviac huláka.
Ja som nikde nenapísal, že je "absolútne nefunkčná", to sú vaši slamení panáci, ktorých mi pripisujete.
Tak s nimi polemizujte, ale netvárte sa, že polemizujete so mnou.
Ailin
Ailin » hrabeti | 18.2.2023 16:47
Naď s Hegerom a s tou všetkou bandou nás okradli. S-300 bola funkčná a chránila náš vzdušný priestor. Nepotrebovali sme Patriot a neboli sme odkázaní na Čechov ani Poliakov. Len veľmi primitívni ľudia môžu tomu ich klamstvu uveriť. Ale ako vidím existujú takí. Táto vláda sú obyčajní, hnusní zlodeji, odzbrojili Slovensko, chcú v tom pokračovať za každú cenu a chcú nás vtiahnuť do vojny. Tí ľudia na Ukrajine trpia a je v záujme celého sveta aby to bolo ukončené. A kvôli čomu tam trpia a bojujú??? Kvôli tomu aby mohli mať na svojom území americké základne, aby ich absolútne američania rozkradli a parazitovali na nich. A pritom stačilo, aby dodržiavali neutralitu. Zelenského zvolili ľudia preto, že sľúbil, že ukončí vojnu na Donbase. Urobil presný opak. Oklamal všetkých Ukrajincov. Pamätám si ako som videla správy (ešte pred inváziou), že Ukrajina robí cvičenie s NATO, už vtedy, aj taký človek ako ja, úplný laik, spozornel, či to je v súlade s dohodami. Tí ľudia na Ukrajine si nezaslúžia aby boli nástrojom v rukách USA. Oni sú tu jedin7 víťaz, a obohacujú sa na úkor Európy, nič ich to nestojí, veď za nich bojujú Ukrajinci. Ak by som bola Ukrajinka, a ponúknu mi neutralitu namiesto vojny. Tak tú neutralitu beriem všetkými desiatimi, bohužiaľ dali sa oklamať a zvolili si vlka prezlečeného za ovcu, ktorý niečo iné hlásal pred voľbami a niečo iné robil po nich, keď sa dostal k moci. Chápem, že absolútne neempatickí ľudia toto nepochopia. Idú si k svojim - vo vašom prípade k hnusnej podplatenej stále ešte vláde.
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...