mesiac
Pondelok, 26.2.2024
Meniny má Viktor

Voľný pokec - 

Fórum na podnetné komentáre, aby ste získali body

Magnician
Magnician » Ailin | 10.10.2023 12:41
pomoc
Magnician
Magnician » simetra | 10.10.2023 12:43
keby len Danka,,ale aj Matovič niektorých presvedčil
hrabeti
hrabeti » Ailin | 10.10.2023 17:43
Neviem, či si pomalšia alebo čo, vláda bude do mesiaca vymenovaná a potom môžeme začať zbierať podpisy.
hrabeti
hrabeti » Ailin | 10.10.2023 17:44
Haló, budíček.
Máš pocit, že Smer toho nespáchal dosť???
To akože nové voľby, minulosť sa maže a teraz sú čistí ako ľalie?
Myslíš, že tá averzia voči Ficovi a Smeru existuje len tak pre nič za nič?
simetra
simetra » hrabeti | 10.10.2023 18:16
Držme si klobúky, začína poriadna jazda :( Smerákov, Hlas už vlastne dnešným dňom zanikol....
Ailin
Ailin » hrabeti | 11.10.2023 11:49
Výborne začni zbierať podpisy
Ailin
Ailin » hrabeti | 11.10.2023 12:02
Treba rovným dielom posudzovať zločiny a zlodejstvá. Zapredaní nádenníci z denníku SME a alebo N a ďalších "mienkotvorných" plátkov, kde sa pravdy nedočítaš, si už konečne budú robiť svoju prácu, nakoľko majú byť strážnymi psami demokracie vládnucich strán. A túto povinnosť si teda za posledné 3,5 roka nerobili. Odsudzovali zlodejstvá Mečiarovcov, ale Dzurindove hnusné, ešte oveľa obludnejšie zlodejstvá ututlávali. To isté aj teraz!!!! "Chce se mi zvracet" z takých médií.

Takže Smer bol ten špinavý a Hlas ten čistý, bez jedinej kauzy? Len preto, že s ním chcelo spolupracovať PS tak bol Hlas braný za stranu bez poškvrny?

Popravde som dúfala, že sa niečo podarí Smeru dokázať, ale akosi sa to nepodarilo. Jaj vlastne zločinecká skupina bola založená. Len nikto nevie, čo presne tá zločinecká skupina spáchala...
hrabeti
hrabeti » Ailin | 11.10.2023 12:23
Nepriznal na nahrávke u Trnku Počiatek dosť o tom, ako to za Smeru fungovalo?
Že všetci išli s Ficom pol na pol, akurát Slota je kráľ, lebo ho oholil na emisiách?
Neviem o tom, že by Hlas niekto považoval za čistý, práve naopak.
Ak bol za niečo považovaný, tak za menšie zlo.

Vy, pani, asi žijete v alternatívnom vesmíre.
Magnician
Magnician » hrabeti | 11.10.2023 13:35
mohli by ste pane,mne naivnej duši,,kedže rešpektujem voľby ,ctím demokraciu,,,,,bez papiera nechodím ani na záchod,,,,tiež podozrievam pár ľudí zo Smeru,,ale prečo im to do kelu nikto nedokázal,,však išli po nich zatvárali ,,následne prepúšťali,,,,tak čo stým? to bol tiež alternatívny svet...
Ailin
Ailin » hrabeti | 12.10.2023 08:02
Nuž zatiaľ jediného, koho odsúdili, je Kiska za daňové podvody. A je to strašná hanba pre Slovensko. Pravdepodobne sa odvolá, ale jemu tie podvody dokázali a on vo svojej nadutosti ešte povie: "lebo Fico". Nie pán Kiska. "Lebo ste páchali podvody, preto Vás odsúdili. Fico Vám nekázal ich robiť" A nebolo to vyšetrovanie a dokazovanie za éry Fica, bolo to za éry Matovičo - Hegero - Ódorovej. Som zato aby sa podvody odhalili a vinníkom dokázali bez ohľadu na politickú príslušnosť. Ale nepodarilo sa to pri hlavných predstaviteľoch Smeru ani za cenu množstva kajúcnikov...

Aj tak si myslím, že je lepšie, ak budú médiá a opozícia strážiť činy vládnucej strany, než aby to bolo ako tá strašná arogancia a nemohúcnosť spravodlivosti pri zdevastovaní ekonomiky Slovenska za posledné 3,5 roka.

Vonkajší svet je odrazom nás samých, vždy si hovorím, že je potrebné začať od seba. Sami musíme byť čestní a neúplatní a potom si snáď pritiahneme aj takých politikov.
simetra
simetra » Ailin | 12.10.2023 19:34
Spýtala som sa jedného dôchodcu, voliča Smeru, čo pre neho urobil Fico, keď ho tak blahorečí. Jeho odpoveď znela "a čo pre nás urobil Matovič????".

Takže nedostala som odpoveď, tak sa pýtam iných Fico voličov...čo pre Vás urobil za tie roky jeho vládnutia, Fico?
Ailin
Ailin » simetra | 12.10.2023 20:11
Nuž neviem co urobil Fico, ale viem ako nás zrujnovala vláda Matoviča a Hegera. Ak niekto vzkriesil Fica, tak to boli Matovič, Heger Naď , Remišová a sedemdesiat pohlaví (v preklade PS). Ak chceli ľudia poraziť Smer, mali voliť Sulika (neveriaci) a KDH (veriaci). PS je jednoducho marxisticko-fasistická pre premýšľajúcich ľudí nevolitelná totalita. Len s jednou pravdou, ktorú niekto určí a o ktorej je zakázané diskutovať.KDH s nimi jednoducho nemohlo ísť, tým by zradili všetky princípy pre ktorých ich ľudia volili.
simetra
simetra » Ailin | 12.10.2023 20:19
Áno.

Ale odpoveď na moju otázku nemám.
Ailin
Ailin » simetra | 13.10.2023 07:21
Nuž tak polopatisticky:ˇ
Čo urobil Mečiar? Okradol nás všetkých skoro o všetky podniky na Slovensku.
Čo urobil Dzurinda? Okradol nás všetkých o strategické a najvýnosnejšie podniky Slovenska.
Čo urobila pre mňa Smer? Nič. Mal niekoľko káuz, ktoré sa ich predstaviteľom nepodarilo dokázať. Ale médiá im to už dokázali nespočetne krát ... Ak by bola iná možnosť nikto by ich nevolil.
Čo urobila predošlá vláda Matoviča, Hegera, a ministra vojny Naďa. Ukradli a prešantročili niekoľko miliárd a absolútne zničili našu obranyschopnosť. Médiá ich zločiny nikdy nespomenú.
Kto je PS? Mediálny výtvor na ochranu amerických záujmov ako čo najlepšie vykorisťovať Slovensko spolu s celou Európou. Ak chceme aby Európa prežila, bude sa musieť EÚ zmeniť. Uršula Van Der Leyen by mala ísť pred súd za tie vakcíny, ktoré nakúpila a mala by tie škody uhradiť z vlastného. Utajiť zmluvy za toľko miliárd eur? To čo je? To je transparentnosť? Uzavrieť také zmluvy, len aby sa americké firmy nažrali? Ak sa tu niečo nezmení, Európa pôjde do krachu.
Ďalší bod: Zničiť Ukrajinu? Poslať na smrť toľko ľudí, len kvôli tomu aby si tam Američania mohli postaviť základne. Absolútny hnus. Mám susedov Ukrajincov. Matka, otec a dvaja synovia okolo 20. Ak by som bola na ich mieste, tiež odídem. Za čo bojovať? Za to aby si tam paraziti mohli rozpredať všetku ukrajinskú zem? Za to aby si tam mohli stavať biologické laboratóriá, vojenské základne? Ja s tým nechcem mať nič spoločné. Preto moja voľba nemohla byť iná. Ak by nebola vojna na Ukrajine, ak by nebol Kovid a to totalitné nútenie zdravých ľudí do vakcinácie, ktorá bola pre zdravých ľudí, ktorí ešte aj Kovid prekonali, absolútnym nezmyslom, tak volím SAS. Ale oni ukázali čo sú zač. Hlavne Cigániková. Od čias kovidu neverím ani jednému mienkotvornému médiu. Tie odporné klamstvá ktoré popísali... Na to sa nedá zabudnúť.
hrabeti
hrabeti » Magnician | 13.10.2023 08:54
Pretože to robili prefíkane a ak ste si nevšimli, sabotovali stále vyšetrovania, či už tlačovkami, kde vynášali zo spisov, manipulovali nahrávky, ktoré sa dnes ukazujú dokonca ako nezákonné alebo cez svojich ľudí, ktorých stále na polícii, prokuratúre, súdoch a hlavne na generálnej prokuratúre mali.
Veď ten pajác Žilinka dokonca cez 363 zastavil stíhanie, kde ešte nebol nikto obvinený, hoci ústavný súd konštatoval, že na to nemá právomoc.
3 roky boli s takýmto ansámblom k dispozícii málo a obávam sa, že so Žilinkom to ani nebolo reálne možné dotiahnuť do konca.
A po týchto voľbách je šanca na vyšetrenie úplne pochovaná.
hrabeti
hrabeti » Ailin | 13.10.2023 09:00
Hanba hlavne je, že sudkyňa, ktorej rozhodnutia sú vo viac ako polovici prípadov rušené a vrátené vyššími súdmi späť, čakala so "správnym" rozhodnutím na deň, kedy Smer ohlásil koaličnú dohodu :D
A ďalší prúser je aj to, že veci, ktoré sa dejú dnes a denne (nesprávne zaúčtovanie nákladov), daňový úrad s tisíckami podnikateľov doteraz riešil normálne upozornením na pochybenie a vyrovnaním, by podľa tohto precedensu mali končiť pred súdom ako trestné činy.
Takže sa môžeme tešiť na tisícky ďalších súdnych konaní ročne?
Alebo to vytiahneme len na ľudí, ktorí sa nám nehodia?
To hádam nemyslíte vážne.
Toto je vskutku mafiánsky štát a ešte len bude, už to ani nebudú zakrývať, lebo zistili, že voliči im zožerú všetko, doslova čokoľvek.
simetra
simetra » Ailin | 13.10.2023 09:11
Ailin
Ailin » hrabeti | 13.10.2023 11:19
Žilinka bol zvolený do tejto funkcie 3.12.2020, to je za tejto vlády, za tejto prezidentky vymenovaný. Keďže nie som právnik jeho kroky neviem odborne posúdiť. Vedia to "asi" posúdiť len "najúbohejší"novinári typu Tódová, ktorí si môžu dovoliť kupovať nehnuteľnosti za nekresťanské peniaze pod Slavínom. V každom prípade tu 3,50 roka dozadu bola najpríšernejšia vláda od vzniku Slovenska. Je to všetko zle, ale ak by to bolo inak, pravdepodobne by to bolo oveľa horšie.
Magnician
Magnician » Magnician | 13.10.2023 11:44
hlavu hore,, Slovensko musí prežiť aj štvrtého Fica,pevne verím
simetra
simetra » Ailin | 13.10.2023 15:06
"Nezamestnanosť za Fica pre krivenie ekonomiky (klientelizmus, korupciu a DPH podvody) klesala pomalšie, ako v iných krajinách V4. S tým rástli mzdy pomalšie, ako mohli a výber daní bol tiež nízky a tak nás Fico zadlžoval aj v dobrých časoch 2013-2019. Teraz pôjdeme "do pekla na bielom koňovi", ktorý sa asi volá Pellegríni. Pre nič za nič nevyhodili Ficovu a Pellegríniho stranu z klubu Európskych socialistov."

"Kým väčšina Európskych štátov pred Covidom znižovala svoj dlh, Slovensko ho za Fica a Pellegríniho zvyšovalo. Ale vďaka rastúcim absolútnym príjmom sa chválili jeho percentuálnym poklesom. "


Navyše Fico sa verejne vyhrážal všetkým, ktorí by si dovolili vyšetrovať čokoľvek, čo by viedlo k nemu alebo jeho ľuďom. To neviete, alebo viete a prehliadate???


Fico je majster demagógie a manipulácie. Ľudia mu naleteli, uverili mu, že on je ten dobrý. Ale ktorí ľudia záhadne zbohatli, kým boli v politike v systéme "našich ľudi"? Na Matoviča nenašli vôbec nič a nevymysleli nič lepšie, ako že nejaká žena, ktorá ma rovnaké krstné meno ako Matovičova manželka, robí pre nejakého developera, ktorý kdesi čosi postavil... Akože važne?
Stránka:
< 8 9 10 11 12 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...