mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Zdravie a výživa - 

Jarní únava

neznámy
neznámy | 2.4.2015 11:49
No,do uriny nejdu :D
Máš jinej návrh?;)
neznámy
neznámy | 2.4.2015 12:36
Moja skúsenosť je taká, že ak v čase pôstu upravím stravu, jarná únava sa nedostaví. Organizmus si v tomto období si žiada odľahčenie a odvďačí sa za to.

Určite pomôže vylúčiť mäso, cukor, alkohol. Na telo to pôsobí ako zázrak.

Keďže sa aj obvykle stravujem zdravo, prevažne vegetariansky (mäso jem cca 1-2 x do týždňa), dávam si vždy párdňovú pôstnu kúru, ktorá ma doslova nabije energiou. Dĺžku kúry aj zloženie stravy regulujem operatívne podľa toho, čo si telo samé pýta.

Mne osobne sa osvedčilo pár dní ryžovej kúry (3-5 dní), jem vtedy iba celozrnnú ryžu, neskôr pridám dusenú zeleninu. Pijem vodu a bylinkové čaje.

Minulý rok som mala dve 5-dňové pečeňové kúry, každý deň fľašu zeleninovej alebo ananásovej šťavy a k tomu ražný chlieb. To bola mňamka a telo spievalo.:)
neznámy
neznámy | 2.4.2015 13:16
No,já teda upravila stravu před úplňkem.Asi to chce,vlítnout na to už dřív,ale 5 dní o rejži nedám,já mám už třetí den úplně šikmý voči -NOOO-
neznámy
neznámy | 2.4.2015 13:21
Nakopni se hodně kvalitním žen šenem.To je docela silný stimulant.
K nomu guaranu a ginko bilobu a budeš lítat.

Když k tomu přidáš kvalitní mumio,tak nadzvukovou rychlostí.
neznámy
neznámy | 2.4.2015 13:27
O gingo bilobě jsem uvažovala.
Vzhledem k tomu,že jsem si nemohla zaboha vzpomenout,co mám dnes k obědu:D
Guarana je fuj,to nežeru-NOOO- Mumio si taky nedám.
Přidala jsem k trojkombinaci na čištění ještě hořčík a Q 10,dneska je mi o něco líp....přičítám to navrub tomu hořčíku.
Žen -šen....jakej bereš?Ampule?
Ideální kombinace by byl asi Geriavit Pharmaton,ale co budu jíst za 20 let?-LOL--LOL-
neznámy
neznámy | 2.4.2015 13:36
Koukni na net na ten žen šen.
Třeba na stránky tcm bohemia.
Já ženšen neberu,ledviny mám ok a čůrám úúžasně.(podle síly proudu poznáš energii ledvin)

A žen šen je docela účinný sex-stimulant.
Nechci chodit ztopořenej mezi ovcema.
neznámy
neznámy | 2.4.2015 13:46
-ROFL--ROFL- ok,myslím,že ženšen taky vynechám :D
neznámy
neznámy | 2.4.2015 13:54
Jen ho zkus.Nejsi chlap.A bacha na předávkování hořčíkem.To pak má hořčík opačný efekt.
neznámy
neznámy | 2.4.2015 14:07
Prednedávnom som začala brať horčík a začali ma bolieť svaly, myslíš, že to má súvis? Dve tabletky denne.
neznámy
neznámy | 2.4.2015 14:29
A průjem nemáš?:D To by byl asi první signifikátor.
Dvě tabletky čeho a kolik mají volume?
Dopor.denní davka je 300-500 mg.
neznámy
neznámy | 2.4.2015 14:30
Zkus si najít na netu vedlejší účinky - kontraindikace.
To by člověk musel věďět více informací o životnim stylu a zatížení.
Nemusí to být předávkováním hořčíku.
nikav
nikav | 2.4.2015 14:32
Prepáč, pomýlila som sa, ale hlavne že rozumieš.;)
neznámy
neznámy | 2.4.2015 14:34
Aha, to sú 500 miligramové, tak to som asi prehnala? -NOSMILE-
Mňa totiž vôbec nezvyknú bolieť svaly, naposledy si pamätá pri chrípke, čo je nejakých dobrých 15 rokov dozadu, nebývam nejak chorá už..
Průjem nemám :)
neznámy
neznámy » nikav | 2.4.2015 14:35
Jo tak...:D
neznámy
neznámy | 2.4.2015 14:37
A je to Magnesium lacticum?
Já bych řekla,že předávkovaná spíš nebudeš...
neznámy
neznámy | 2.4.2015 14:40
-YES-
neznámy
neznámy | 2.4.2015 14:45
Tak to jsi poddávkovaná.Tam je ve skutečnosti 51 mg hořčíku.Těch tablet můžeš vzít šest.
neznámy
neznámy | 2.4.2015 18:00
-LOL- To "cvičení" Ti nezabere ani minutu, nejde o klasické cvičení, ale ranní protažení : v posteli si lehni na libovolný bok, natáhni ruce nad hlavu a vyšponuj i nohy s nataženými špičkami, vystrč břicho dopředu a nohy, ruce i hlavu co nejvíc protahuj dozadu (to je ten "luk"). Vše jen do pocitu tahu, ne bolesti. Tohle trvá asi 20 sekund. Vstaneš, stoupneš mírný rozkrok, zvedneš ruce nad hlavu jakoby do trychtýře a zhluboka dýcháš (nádech, výdech asi 20 sekund) ..a pak už můžeš šetřit ty minuty :)

Cukr je obsažený skoro ve všem .. když chci "obživnout", naordinuji si jablkové dny. Tři dny jím jenom jablka (4-5 kusů denně), podle ročního období ještě Celaskon k tomu a vodu. Jablko rozkousat na kašičku, vychutnávat jako by bylo poslední v životě :) A za tři dny budeš jako srnka, o kilo lehčí a plná energie
neznámy
neznámy | 3.4.2015 08:16
Tak jsem zjistila,že mám krátkou postel :D
Ale jo,to ranní protahování je fajn,můj kocour to taky praktikuje.
Dnes ráno,jsem stihla i zadělat na chléb;)
milan08
milan08 | 7.6.2015 13:57
uz je po nej...
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...