mesiac
Piatok, 19.4.2024
Meniny má Jela

Zdravie a výživa - 

Grapefruitová tinktura z jadérek

neznámy
neznámy | 20.5.2014 13:06
Četla jsem, že je to přírodní antibiotikum na bakteriální i vírové infekce. Jaké máte s ní zkušenosti a pomohla vám na nějaké neduhy......
neznámy
neznámy | 20.5.2014 15:03
Jen ty nejlepší a nevím jestli je to sugesce, nebo fakt :-) kvasinky, viry, nevím jak bakterie, na bakteriální infekce moc netrpím :-) jako prevence k posílení IS, nebo léčbě akutního onemocnění.
neznámy
neznámy | 20.5.2014 20:57
tak na extrakt z grepfruitovych jadier v poslednom obdobi existuje dost protichodnych nazorov... napriklad to, ze samostatny, prirodny extrakt nie az tak ucinny na rozne viry, bakterie a plesne...ucinnost ziskava spracovanim (takych je vraj 99% v obchodoch), ked sa do neho pridava latka benzethonium chloride (celkovo chlor ma antiplesnove ucinky), ktora ma na tieto organizmy nicivy ucinok...ale ta latka nielen zabija neziaduce mikroorganizmy, ale bohuzial zaroven skodi aj organizmu...
tu je napriklad o tom jeden clanok:

http://www.mariannegutierrez.com/ban-citricidal-and-grapefruit-seed-extract/

takze mozno trochu viac opatrnosti nezaskodi...

ucinne prirodne pripravky proti plesniam a kvasinkam, kde som este nezachytil nejake zvlast negativne ohlasy ci studie, su napriklad oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, extrakt z vilacory (macacieho pazura), kyselina kaprilova a kyselina laurova (obidve sa nachadzaju v kokosovom oleji) a napriklad na plesne na pokozke je vyborny extrakt z cajovnika (tea tree oil)...
neznámy
neznámy | 21.5.2014 14:45
děkuji za info-FLOWER-
neznámy
neznámy | 21.5.2014 16:24
Neviem, či je moc vhodné sem dávať priamy odkaz na produkt, ale risknem to :)
Ja mám dobrú skúsenosť s týmto Grepovým olejom

http://nadeje-byliny.eu/oleje/257-grepovy-olej-.html
neznámy
neznámy | 21.5.2014 19:21
Ja ho nepijem, ale pridala som ho do kokosového tuku a mám krásny krémik na tvár, hojí ranky, vyrážky, osviežuje a tonizuje pleť. A sviežo to vonia,. Dá sa tá zmeska použiť aj ako ľahký antiperspirant , nie že by bránil poteniu, to nie, ale dezinfikuje. a sviežo vonia.
jana799
jana799 | 21.5.2014 21:48
Tak já jej použila v dosti nižší koncentraci, než je uvedeno na obale, ke kloktání při problémech s dásněmi a narušila jsem si sklovinu na zubech.. -CONFUSED-. Ale já ji mám citlivější.
Pak jsem dostala doporučení, že pomáhá při potírání na nehet od nehtové plísně a účinek žádný.. Používala jsem dva druhy, z toho jeden z Naděje.
Takže u mě žádné "očekávané výsledky", ale možná jsem toho chtěla hodně..-WINKIE--BLUSH-
neznámy
neznámy | 22.5.2014 08:26
Rudi, to je zajímavý, jak je všechno relativní.

Moje zkušenost je taková, že jakýkoliv pomocný prostředky (ať už přírodní či ne) fungujou jen omezenou dobu. Pokud se jedná o problém, který se vrací, nic zázračného nepomáhá. Cokoliv z přírody bych vnímala jako podpůrnou pomoc, ne jako řešení.
Já se sníženou imunitou a četnými infekcemi bojovala 4 roky, vyzkoušela jsem hodně přípravků, ale nakonec mě to donutilo překopat celkový životní styl - změnit stravu, denní režim, zařadit pravidelný očisty (tělesný i duševní).
Jediné, co bych dnes doporučila je konstituční homeopatie, která neřeší jen důsledky. Ale je to cesta trnitá, výsledky nejsou zadarmo, člověk se musí dostat k jádru.
neznámy
neznámy | 22.5.2014 11:44
akoby mi tieto tvoje slova z duse vypadli:)
samozrejme, ze najdolezitejsie je pri lieceni zmenit zivotny styl, psychicke vzorce, stravu, vlozit sa do nejakych detoxikacii...
pripravky mozu maximalne na urcity cas zakryt problem, ale malokedy ho natrvalo odstania, ak je vaznejsi...-PUH-
neznámy
neznámy | 22.5.2014 15:21
Já ho mám z této firmy taky, ale tinkturu:)
neznámy
neznámy | 22.5.2014 15:23
Zajímavé, děkuji za rady-FLOWER-
neznámy
neznámy | 22.5.2014 15:28
Taky si myslím, že je vše relativní.

Chystám se, ale nějak se nemohu úplně rozhoupat na změnu životního stylu.....jde to ztěška-SAD- Homeopatií jsme vyléčili syna od astmatu a jiných neduhů i mi hodně pomohla.

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...