mesiac
Pondelok, 13.7.2020
Meniny má Margita

Voľný pokec - 

Urazove pojisteni

neznámy
neznámy | 22.3.2017 11:03
Mate urazovy pojisteni?Je to k necemu,nebo to jenom lakave a dobre vypada..?Potrebuju poradit,platim 4stovky mesicne a prijde mi to dost,za rok je to fakt dost a kdyz se mi neco stalo stejne jsem si to musela zaplatit sama,ze to pojistovna nehradi..Stejne se z toho pojistovny vykrucujou a ja jsem mmt.na pochybach..vaham jestli to k necemu je a jestli to neni u me moc..-ROLL-Diky..
neznámy
neznámy | 22.3.2017 11:09
ja mám zlé skúsenosti,,pre mňa to boli zbytočne vyhodené peniaze,,ale to len za seba
neznámy
neznámy | 22.3.2017 11:14
Nie.
neznámy
neznámy | 22.3.2017 14:52
Podľa mňa nezmysel, ešte ak tak životné dáva aký taký zmysel, ja sa však istím iba iba v prípadoch, kde to zákon vyžaduje.
neznámy
neznámy | 22.3.2017 15:46
platila som si životné niečo cez desať rokov v NN a malo to aj úrazovku s trvalými aj civilizačné mrtvica s trvalými a tak, mala som dieťa tak ak by osirel nech má z čoho dorásť a žiť, pri poistkách je potiaž s tzv výlukami plnenia a praxou je to všelijaké ..
jak syn dospel doštudoval vš a sa zamestnal tak som poistku zrušila a za tie peniaze čo sa mi tam nazbierali som zakúpila záhradu s chatkou. :)

životka je dobrá vec len treba mať súhrnne rodinný príjem tak aby platenie rodinu neobmedzovalo a je relevantná tam kde má jeden nejak rizikovejšie povolanie

úrazovka sólo neviem, pre obyč človeka asi ani nie možná ak má niekto šport hobby

v istom veku je praktické myslieť na striebro vo vlasoch a vybrať niečo čo ponúka aktuálny trh s dôchodkovým sporením pretože aktívni ľudia by na klasickej penzii už vela toho nenavystrájali, v dobrom závidím penzistom systémov ktorý umožňuje seniorom cestovať! to sú bezva peniaze, SK sa to netýka žiaľ
neznámy
neznámy | 23.3.2017 01:25
Zvazila jsem a nechci udelat prudkou blbost ale myslim..ze pokracovat v tom je blbost.Totiz..jak jsem poznala pojistovnu zdravotni i nemovitosti,tak..stejne musi si clovek sam poradit..takhle schlamstnou desetitisice a stejne se clovek nedomuze toho ocekavani,v co oni chtej aby veril..Diky..
neznámy
neznámy | 23.3.2017 09:36
Záleží na tom, čo máš poistené aj pri úraze. Ja mám denné odškodné a mám aj trvalky. Minulý rok v máji som spadla a zlomila som si ruku v lakti, tak zle, že som musela na operáciu a predpovedali mi, že s rukou už veľmi hýbať nebudem.
Bola som PN 3 mesiace. Na to, že mám vlastnú s.r.o. a nie je možné zrušiť nájmy - ako kancelárie a podobne, počas toho, ked nemôžeš pracovať. Za tie tri mesiace mi moja rezerva, teda dosť výrazne poklesla. Ale z poisťovne mi prišlo vyše 1600€ - iba denné odškodné a po roku si ešte môžem požiadať o trvalé následky. Neviem koľko mi pošlú za trvalky, ale dúfam, že aspoň čiastočne sa mi vráti to, o čo som počas PN prišla.
sokrates25
sokrates25 | 24.3.2017 08:45
musíš im to vrátiť. poisti si u nich auto a rozbi ho na totálku.
milan08
milan08 | 24.3.2017 08:54
tak to chodi,vykrucaju sa z platenia.
neznámy
neznámy | 25.3.2017 02:15
No dekuju..jsem zas na zacatku..-WALL-Nechci udelat blbost a rvat si pak vlasy..ale co je vetsi pitomost?Platit nebo zrusit?Byly by to 4roky a to uz je dost..Kdyby clovek aspon mel jistotu ze se domuze pomoci pri tom kdyz si urizne na cirkularce ruku,nebo ze se mu to vrati jak to zrusi,ale nevrati..To driv tam dostanu revma stejne budu chroma a navic bez penez..Ja nevim!:D
neznámy
neznámy » milan08 | 25.3.2017 02:35
Znamymu se zhroutil,rozbil a rozmetal sklenik pojistenej na vichrici,spadany vetve,tasky..Pojistovna mu oznamila ze v dany lokalite podle meteorologu vichrice neradila ale pouze velmi silny vitr.Proti nemu pojistenej neni..Na sklenik nemel,za ty penize za jeho pojisteni by je mel,ale nikdo mu nic nedal,tak si pozdeji poridil foliacek..
Ale boji se to zrusit protoze..treba kdyby byl pozar..tak mit takovy ty zadni vratka..jenze ty je tezky rozlisit a navic pojistovny v tom umej chodit a pocitaj..vypocitave..aby to hezky vypadalo ale skutek utek..Takova iluze bezpeci..ale v praxi to muze pomoct aby se clovek ze zacatku neslozil,kdyz uz nemusi bejt jako driv..chromej,bez prace,penez,zdravotni na nej prdi..

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...