mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Voľný pokec - 

Otázka

neznámy
neznámy | 30.5.2014 18:32
Toto môže povedať len Kozorožec s ascendentom Leva -PUH-
neznámy
neznámy | 30.5.2014 22:31
a jak rozeznáte kozorožce s asc lva od lva s asc kozoroha? -WINKIE-
neznámy
neznámy | 30.5.2014 22:38
Jednoducho - každý to tu má uvedené v profile :)
neznámy
neznámy | 30.5.2014 22:40
To je moje tajomstvo!
neznámy
neznámy | 30.5.2014 22:49
ženy přece nemají tajemství, neumí ho udržet. -NOOO-
neznámy
neznámy | 30.5.2014 22:56
Jéj, to je pekný príklad. Podľa mňa je kozorožec konzervatívny typ a lev zase samoľúbi a rád sa predvádza. Takže lev s ascendentom kozorožca to má podľa mňa horšie ako kozorožec s ascendentom leva, teda ak sa bavíme o mužskej polovici obyvyteľstva. Lebo ascendent lev sa javí ako sebavedomý chlap a pre ženy je veľmi príťažlivý, no ale vo svojej podstate je to zarytý konzervatívec , ktorý rád hrá podľa pravidiel. Taký chlap ani nevie ako to robí, ale darí sa mu.
Naopak ascendent kozorožec, na ňom je už navonok vidno že si potrpí na pravidlá a má rád systém a istotu. Proste taký konzervatívny typ. Ten ascendent toho leva v ňom podľa mňa ubíja.
Inak v mojom okolí poznám muža aj ženu s ascendentom kozorožca a tento ascendent ich slnečné znamenie úplne ubíja. On je Škorpión a ona Vodnár.
Ty sa ako vnímaš? Že nie ako lev ... kráľ zvierat, či?:)
neznámy
neznámy | 30.5.2014 22:56
...zase sa mi to dvojmo dalo, musela som to vymazať-NOSMILE-
neznámy
neznámy | 30.5.2014 23:19
zvířatům ja nešéfuju s tím jsem přestal už dávno, myslím si že to nemá cenu, reagují pořád podle reflexů a sice animálních, a s tím se mi nechce pracovat. v každé firmě se toho najde spousta.
ale král salónů, to je jiná...;)
neznámy
neznámy | 31.5.2014 07:50
Ja nechápem, čo na tých Levoch tak vidíte...
No a ja som síce žena levica, ale taká čudná levica....vlastne skoro muž -PUH- Tajomstvá mám rada -SHAME-
neznámy
neznámy | 31.5.2014 08:12
lvi jsou vládcové tohoto světa. lev - slunce - střed sluneční soustavy což naznačuje prioritní postavení této planety vzhledem k ostatním včetně pluta. je to gravitační střed naší soustavy a kolem něj se ve skutečnosti vše otáčí což z pohledu našeho omezeného vnímání není moc vidět. na zemi propadáme často bludu že slunce je jednou z planet, že se otáčí kolem zemé atd.
proto je dobré čas od času aby lidé lvi dali svoji sílu najevo. jinak nefunguje v soustavě ŕád a vládne chaos. Je to jejich povinnost chovat se tak, jací ve skutečnosti jsou.
milan08
milan08 | 31.5.2014 13:28
ha-ha naco sa pytas ked nevies?odpovedal som ako ex.naco pojdem s tebou k tvojim kamaratom ved ich nepoznam.....
nikav
nikav | 31.5.2014 13:46
"...je dobré čas od času aby ľudia Levi dali svoju silu najavo..."- ako slnko - vprospech všetkých. Takých by sme veľmi potrebovali aj vo vláde. :)
neznámy
neznámy » nikav | 31.5.2014 14:11
na to bych nepřišel. mi přijde že slunce je hlavně srdeční aspekt. ale jestli slunce svítí ve prospěch všech, to nevím. mám pocit že má svoje oblíbence. ;)
vlastně si myslím že je to stejné i v politice když ji zmiňuješ. je tam spousta vládnoucích lvů kteří dávají svoji silu najevo, je jich tam koncentrovaně. lidé se zaječí povahou se tam neprotlučou. a kdo chce vnímat politické slunce, musí se postavit do jeho svitu.
myslím si že když slunce, ať už naší sluneční soustavy anebo to politického nebe nesvítí přímo na mně jak bych si přál, není jeho problém, znamená to pouze, že nestojím na tom správném místě.;)
dodo41
dodo41 | 31.5.2014 19:01
-ROLL-
neznámy
neznámy » dodo41 | 31.5.2014 19:36
Ty si predsa Lev, čo sa ksichtíš? -WINKIE-
dodo41
dodo41 | 31.5.2014 19:47
ja uz radsej drzim hubu
neznámy
neznámy » dodo41 | 31.5.2014 20:26
to bys z toho vyklouzl levně. vytlač čemu ses řehtal
neznámy
neznámy » dodo41 | 1.6.2014 14:42
no tiez ma napadlo, ze Slnko vlastne nie je rovna sa znamenie zverokruhu, ale toz drzat si zobak je nasamlepsie dakedy, a vraj stotoznena persona ma padnut, aby slnko usvitlo novemu dnu, ale ono to slnko je pomimo akemukolvek nielen astrologickemu vykladu akosi a aj stotozneniu. A k povodnej otazke, moze sa nieco co dokaze fungovat v rovine fyzickej dobre, rozumiet do niecoho, co je neprejavene, alebo funguje mimo zakonov naseho fyzickeho sveta? a to sa zase mozeme vratit k tomu slnku a rozoberat nespocetnekrat.
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...