mesiac
Piatok, 26.4.2024
Meniny má Jaroslava

Voľný pokec - 

Kohút 2017

neznámy
neznámy | 3.2.2017 07:24
Jen pro zajímavost - taky Kohout vytváří kupy?
U nás se to vtipně potkalo. Coby Krysa hromadím zásoby, Kohout si zase dělá hromádky. Čas od času se na sebe podíváme, kývnem na sebe a jdem pucovat :D

Ale sedí na něj i symbolika Fénixe. Regenerace, vzkříšení.
neznámy
neznámy | 3.2.2017 07:30
Asi rozumím. S jistotou bych to netvrdila nikdy ;) Dík.
Myšlenka o myšlence: Někdy se bavím tím, co mysl vymyslí. A pak jí řeknu: Víš, co? Mně je to fuk. Pak bafnu flétnu a hraju, co zrovna cítím. No a jindy mě zase mysl drží v šachu. Jen to nesmí trvat moc dlouho.
Ohledně zákonu rezonance - i ten je platný do té míry, do jaké se mu rozhodneme věřit. Protože např. i ten útěk může být touha.
neznámy
neznámy | 3.2.2017 08:41
nejsi šílená, šílený jest člověk kdo nikdy neucítil tíhu tohoto světa
neznámy
neznámy | 3.2.2017 08:44
Domov sú ruky v ktorých smieme plakať, no nie len to ....
:)
marcie
marcie | 3.2.2017 08:55
Ja osobne vnímam tento rok ohnivého kohúta ako posolstvo fénixa ... tak som navrhla čierneho kohúta a uspel ;)-LOL-
neznámy
neznámy » marcie | 3.2.2017 10:32
no môže byť ;) ..čierna prima, pôsobí tajuplne magicky vťahuje a z temnoty ňúlajf!

tvoju i mafapovu muziku dám jak budem doma, pekne na repráčiky sluchátečká, dík priatelia
neznámy
neznámy | 3.2.2017 10:35
Jsem teď v určité situaci, díky které narůstá určitý stres mých nejbližších. Je to díky tomu, že čím dál tim více vybočuji z jejich představ o "pohodovém životě" .Mají o mne obavy.-NOSMILE--NOSMILE--NOSMILE--NOSMILE-

Řešení aby byli v klidu? ....naplnit jejich představy řešení mé situace.
Můj klid a pohoda jim moc nepomáhá, naopak možná navyšuje jejich obavy o můj "zdravý rozum" -ROLL--ROLL--BIGEYE--ROLL--ROLL-

Na vánoce jsem chtěl všechny mile překvapit a přivezl k vánocům krásný funkční dřevěný tkalcovský stav. Překvapili mne reakce. Všichni kolem něj chodili jako kolem létajícího talíře. -NOSMILE--NOOO--WINKIE--ROLL-

Na to že údajně "chodím i přes den v pyžamu" už si docela zvykli. Když přijdu v "pyžamu" za bývalou ženou do jejího zaměstnání, tak vidím jak dává oči v sloup.
Ale na druhou stranu rozvedený lidé by neměli působyt jako pár harmonicky....-:)-SAD--ROLL-
marcie
marcie | 3.2.2017 10:40
to bol krásny darček !!! to by som si chcela niekedy vyskúšať -tkať na tom-utkala by som si nejaký oblečok ... :), ja mám často pocit, že sa za mňa moja rodina hanbí, resp. je v rozpakoch ... dosť tým trpím, lebo by som chcela, aby ma prijímali takú, aká som ... ale asi ani ja ich celkom neprijímam takých, akí sú, tak je to celkom komplikované ...:)
neznámy
neznámy » marcie | 3.2.2017 10:45
Já se za svou rodinu nehanbím.:)
marcie
marcie | 3.2.2017 10:51
to je pěkné ! ;)-FLOWER-
neznámy
neznámy » marcie | 3.2.2017 12:48
Ta černá se vzhledem k ohni víc než hodí -THUMBSUP- Koneckonců jsou tací, co vidí salamandry jako černočervené či černé bytosti. :)
neznámy
neznámy | 3.2.2017 12:49
Ale my přeci nevíme, proč tomu tak je
neznámy
neznámy | 3.2.2017 12:58
Začíná se mi tu líbit. Páté přes deváté a všechno dohromady :)

Nejbližší. Kámen úrazu. Jak jinak. Pohodlnější žádné nemít. Proč by měl člověk naplňovat očekávání druhých? Protože se to dělá? Protože nás neumí přijmout? Protože v nás vidí vlastní pochybnosti?

Pěkný dárek.-THUMBSUP- Některým by přinesl radost. -MUSIC-
Víš, věřím, že dárek mnohem víc řekne o tom, kdo dává, než o tom, kdo přijímá. Ale platí to obousměrně - schopnost dát a přijmout dar. Když jsi jim stav dával, jakou jsi čekal reakci? Dát správný dárek často vyplývá ze znalosti druhého. A pak si zase vyber - dáš jim něco, co jim udělá radost, ač tobě to přijde jako nesmysl, nebo jim dáš něco, co potěší tebe?

Proč by rozvedení neměli působit jako harmonický pár? -CONFUSED--ROLL-
neznámy
neznámy | 3.2.2017 13:26
S těma reakcema jsem se nechal překvapit. Ten tkalcovský stav se mi líbil....
Asi to ode mne bylo sobecké.


Harmonický pár by asi neměl být rozvedený. Harmonii v páru beru jako neběžný top stav. Harmonie je vysoko nad rovnováhou.
neznámy
neznámy | 3.2.2017 14:03
-BOW-
Tak za tahle slova bych ti něco utkala hned. Akorát nevím, jak by to dopadlo :D Zůstanu radši u tkaní slov. -SHAME-

Rovnováha je pro mě smrt. Nultý bod.
Harmonie v páru? I na ni může být člověk sám. A přece existuje.

Něco jsi mi připomněl:

"Otče, matko, proč jsem tady?"
"Naše malá Harmonie...
Tvým úkolem je smířit světy.
Tvým úkolem je spojit protiklady..."
neznámy
neznámy | 3.2.2017 14:21
Pro mne je "nultý bod" střed rovnováhy. Rovnováha je prakticky to, co se děje na Zemi. Rovnováha nebere zřetel na všechno. Do rovnováhy patří logicky destrukce.
Při vyvažování dochází k různým přetížením. Rovnováha nebere ohled na vyvažovací mechanismus.


Harmonii neberu jako "smrt" ale jako věčný život. Prakticky v harmonii lidé nemusejí rodit děti. Je to zbytečné. Všichni už jsou "vystudovaní" a mají věčné prázdniny.
Harmonie nepotřebuje vyvažovací mechanismy, každý jedinec je možná "nultý bod" a není středem vyvažovacího mechanismu. Vyvažovací mechanismy nejsou k harmonii potřeba.
neznámy
neznámy | 3.2.2017 14:45
:) Jestli se dobře chápeme, tak jsme právě otočili "definici mužského a ženského vnímání"
OK. Takže ty vnímáš rovnováhu jako proces, cestu. Sleduješ ji prostorově.
Pro mě už je ustáleným stavem. Vidím bod.
Napsala bych to trochu jinak: Rovnováha je prakticky to, o co se snaží děje na Zemi.

Prakticky v harmonii lidé nemusejí rodit děti. Stejně tak ale nemusí vytvářet vazby. Takže zůstává otázka, co je k tomu ještě nutí.
neznámy
neznámy | 3.2.2017 15:08
Harmonický celek má mezi prvky volné vazby. Volné znamená že nejsou
-zauzlované
-podpjaté
-přepjaté.
Jednotlivé prvky se uzly, přepjetím a podpětím nemusí vyvažovat.
Jednotlivé prvky nepodléhají destrukci a nemusejí se nahrazovat novými prvky.

----------------------------------------------------------------------------------------------

Rovnovážný celek nemá mezi všemi prvky volné vazby.
- prvky se zauzlováním, přepjetím a podpětím vzájemně vyvažují.
Než zničené prvky nahradí nové, tak žijící prvky musí nahradit zničené prvky.
neznámy
neznámy | 4.2.2017 14:52
:D-LOL-jo můj kohout je docela šetřivý;), já jsem vepřík mám ráda plné korýtko:D
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...