mesiac
Pondelok, 17.6.2024
Meniny má Adolf

Voľný pokec - 

Fórum na podnetné komentáre, aby ste získali body

gummibear
gummibear » gummibear | 17.5.2024 23:00
Čas streľby uvádzajú média okolo 14:50.

Tranzity Juraja Cintulu s hypotetickým časom jeho narodenia 12:00 na obed k času streľby na Fica 14:50.

Budete sa diviť. Saturn PRESNÁ OPOZÍCIA (aspekt 0°00’ Saturn opozícia Luna)

Luna 17°47’ Panna, tranzitný Saturn 17°47’ Ryby. Bizarné? Žeby Karmické znamenie?


https://i.postimg.cc/BvzJFPHt/tranzityjc.jpg
simetra
simetra » gummibear | 19.5.2024 06:55
Prvé, čo mi napadlo, keď som sa dozvedela o útoku, že premiér nemá dobrú karmu.

Ale nie je vlastne všetko, čo sa deje, záležitosťou karmy? :)

Možno sa niekto vyjadrí z astro hľadiska.

Inak je veľmi smutné, v akom svetle sa v poslednom čase Slovensko dostáva do povedomia v zahraničí. Z môjho vnímania a cítenia sa toto nemalo udiať, pôjde tu všetko "do kytičiek" oveľa rýchlejšie a tento smer už je zapečatený.

Z hľadiska karmy to bolo nevyhnutné.
Ailin
Ailin » gummibear | 19.5.2024 18:45
Netuším, či je ten hypoteticky čas Juraja Cintulu správny, v každom prípade musel prežívať veľmi deptajuce a pesimistické stavy a to by tejto opozícii aj zodpovedalo. Pochybujem, že by to bola nejaká jeho karma, alebo karmicke znamenie, on si tú karmu práveže teraz vytvoril. Má v podstate šťastie, že to človek, ktorého sa rozhodol zabiť, prežil. Bol plný nenávisti a pomýlených vsugerovanych myšlienok. Nechcela by som nosiť v duši tak obrovskú negativitu ako on.

V prípade Roberta Fica, je čas jeho narodenia podľa toho, čo robili rozbor na astrologickom fóre na fb 15.00.Neviem či je správny, ale on mal práveže v ten deň prevahu dobrých tranzitov. Možno preto to prežil. Lebo povedzme si to rovno: z takej blízkosti prežiť atentát, na to musel mať skutočne veľké šťastie. Šťastie v nešťastí. Samozrejme, nevieme ešte aké , a či bude mať následky, v každom prípade ak by ho Boh chcel, k sebe povolať, tak by to urobil.
Ailin
Ailin » simetra | 19.5.2024 21:05
Každý máme nejakú karmu. Robert Fico si pozor nedával, videla som teraz zostrih Mimi Šramovej na youtube s Robertom Ficom a podla tých kamerových záznamov chodil medzi ludi, fotil sa s nimi, ochranka nikde. Ak ho chcel, niekto zabiť, mal tisíc príležitostí. Toto nie je ale správna cesta. Ak niekto poruší zákon, niečo ukradne, a podobne, mal by sa zodpovedať pred súdom, a na základe dôkazov ma byť odsúdený. Ficovi sa ale nič nikdy nedokázalo, zato ale dostal rôzne nálepky. Nikdy pritom nebol proti EU a nikdy nezatvoril jediné médium, na rozdiel od predchádzajúcej vlády.
gummibear
gummibear » gummibear | 19.5.2024 21:50
Horoskop vzniku SR 1.1.1993 0:00 hod. Bratislava + tranzity k času streľby

https://i.postimg.cc/s2S6yLnL/srtranzit.jpg

Mars opozícia ascendent 2°03’

Mars kvadratúra MC 0°17’

Mars konjunkcia Luna 3°00’

Mars kvadratúra Slnko 0°52’

Saturn kvadratúra Severný uzol aj Južný uzol 2°38’
gummibear
gummibear » gummibear | 19.5.2024 22:01
Tak žeby karma s tými uzlami a Saturnom?

Karma pre Slovensko
simetra
simetra » Ailin | 20.5.2024 05:01
Áno, premiér bol známy tým, že chodil medzi ľudí, podával si s nimi ruku. Ale načo sa platí jeho ochranka, keď si nerobí svoju prácu a nevie správne zareagovať v prípade napadnutia?

Je to výrazná osobnosť Slovenska, ktorá ako je niektorými silno milovaná (z ich pohľadu jediný Pán Politik Slovenska), je inými silno nenávidená (čítala som x nenávistných komentárov voči nemu).

Ja osobne odsudzujem tento akt násilia. Viem, že niektorým sa zaiskrilo v očiach od radosti, ale toto určite nie je môj prípad. Toto nie je spôsob, ako sa riešia veci. Aj keď z istého uhľa pohľadu je to spôsob, akým sa veci pohnúť môžu, z môjho pohľadu však to všetkým skôr uškodí. Sú názory, že tu treba prísť do vojnového stavu formou občianskej vojny, aby sa tu niečo zmenilo.
Ja som proti takejto forme zmeny.

Na druhej strane však tu môžem vložiť zostrihy premiérovho prejavu, ktorým veľmi rozdúchaval práve on vášne, šíril nenávisť, burcoval ľudí k týmto zlým emóciam. Rovnako ako iní koaliční predstavitelia, niektorí z nich v tom pokračovali aj priamo po útoku na premiéra. A potom vyzývajú ku pokoju. Sami to veľmi burcovali, eskalovali a aj oni môžu za stav, ktorý tu panuje. Pričom ukazujú prstom na opozíciu, že to ona je vinná.

Je mi jasný Váš postoj, viem, že budete namietať :)

Nezatvorili médium, ale premenovali ho a komplet idú vymeniť vedenie. Idú si posvietiť na Zomri. Terajší minister vnútra v 2022 (tuším) hovoril, že vláda nemôže postihovať nikoho za názor napísaný na sociálnej siete a teraz robí úplný opak. Ale ja som proti takýmto nenávistným komentárom. Aj bývalá vláda a aj terajšia opozícia zažívala a zažíva nechutné vyhrážky.
Mimochodom, ten mal ešte v deň útoku ihneď odstúpiť.
Atď...

Tu hrozí, že vláda môže začať zneužívať situáciu voči opozičným názorom, kritike celkovo.

Btw...zaujíma ma, aký bude premiér po tejto udalosti voči nemu. Zmení ho to? Ak áno, ako? Na toto som zvedavá.
Ailin
Ailin » gummibear | 20.5.2024 07:28
Väčšina astrológov používa pre SR dátum 14.3.1939 čas 12.00 Bratislava, ale videla som už aj rozoberať horoskop SR s časom 12.07.
Ailin
Ailin » simetra | 20.5.2024 08:04
Ja nie som zástanca Smeru. Ale nie som slepá a dobre si pamätám, kto tu začal šíriť nenávisť, ktorú vydával za pravdu. (I.M) a mnohí mu uverili. Tu nebola voľba medzi dobrom a zlom. Tu bola voľba medzi absolútnym zlom a zničením demokracie,( zažívali sme tu tri roky vyhrážok, zákazu iného názoru, vnucovanie jednej jedinej pravdy) a stranou, ktorá sa nedemokraticky v podstate nikdy nesprávala, aj keď bola pod absolútnym tlakom médií (vražda J.K) a to bolo pre mňa menšie zlo. Uvidíme ako sa k tejto situácii postaví vláda, aké zákony prijme. V každom prípade je na Slovensku potrebné nejaké nezávislé médium, ktoré nebude neustále opakovať naučené formulky liberálneho neomarxizmu o potrebe prijímať všetkých ľudí z Afriky do Európy, o potrebe islamizácie, o potrebe greendeelu, o potrebe vypnutia jadrových elektrární a potrebe mať 77 pohlaví... a podobných vecí, ktoré privádzajú Európu k sebevražde. Dúfam, že po voľbách do Európskeho parlamentu sa pomer síl zmení a bude tam prevaha ľudí, ktorým na záchrane Európy záleží. Ale to sa uvidí, ako bude voliť hlavne Nemecko a Francúzsko.

Čo sa týka toho videa, tie zábery boli zostrihané z niekoľkých rokov, aj z predvolebnej kampane a vtedy myslím, že Fico nemal ani nárok na ochranku . Teraz tam s ochrankou bol, len to jednoducho nikto nečakal.

Ako som pochopila, tak je niekoľko ľudí nahlásených na generálnu prokuratúru za schvaľovanie atentátu. Ja nie som právnik, a nechám to na ľudí, ktorí sa zákonmi zaoberajú. Ale skúsme si predstaviť, že by sa niekto pokúsil zavraždiť Zuzanu Čaputovú a tá by dostrieľaná ležala v nemocnici a bojovala by so smrťou. Takisto ako pri Robertovi Ficovi, by som považovala za strašné, ak by niekto schvaľoval tento čin. Nech patrí do do iného názorového tábora, ale nikto nemá právo siahnuť jej na život, ani nikomu inému.
danka11
danka11 » simetra | 20.5.2024 10:31
B
danka11
danka11 » nikav | 20.5.2024 10:31
Hh
simetra
simetra » Ailin | 20.5.2024 18:54
Netreba nové zákony proti hejtom. Teraz použijem slová Godu, podľa mňa to perfektne napísal, napísala by som niečo podobné, len oveľa viac kostrbatejšie :)

https://www.facebook.com/jakub.goda.9/posts/pfbid04eMVVjLP8zkAa14bJ9HuaMTesocSvT57a4DqmNo7ygNoUhMaChtHthJrShzPxh5rl
Ailin
Ailin » simetra | 21.5.2024 07:40
Ja som ani nezachytila, že by išiel niekto robiť nejaké nové zákony proti hejtom. Videla som síce nejaký titulok s Andrejom Dankom, ktorý má asi dosť ťažké srdce na "Zomri" , ale zasa sa mu nečudujme, po tej zrážke so semaforom :). A zomri nebolo jediné, kto vyrobil vtedy rôzne memečka. Ak by urobili na toto nejaký nový zákon, tak si myslím, že by to bolo veľmi nešťastné v tejto situácii. A Robert Fico si to myslím uvedomuje, môže byť ktovieaký, ale hlúpy nie je. Musíme si povedať, kto ťahá prvé husle v tejto koalícii a Andrej Danko to nie je.
simetra
simetra » Ailin | 22.5.2024 05:06
Danko dosť vyskakuje, včera na moje počudovanie sa ospravedlnil, asi dostal od niekoho poriadne vyhubované :) Ten incident na pumpe, je drzý ako ploštica, myslí si, že skrze moci môže všetko.
Jeho som ako prvého zaregistrovala slová o štátnej televízii, o zmenách v RTVS a udialo sa to.
Povedal, že on si s Matovičom za okrúhly stôl nesadne, tak sa to zrušilo a zároveň povedal, že bez Fica je to zbytočné. Myslím, že nie je.

Teraz si zas pomôžem slovami Snidla: "Ponúknem vám nepochybne prekvapujúcu hypotézu, prečo Dankovi tak prekáža Zomri.
A nie, nie je to kvôli tomu, že by aj s Tomášom Tarabom verilli tomu, že údajne podporuje extrémizmus.
“Predseda SNS Andrej Danko patrí niekoľko rokov medzi najčastejšie objekty satirickej stránky Zomri, ktorú na sociálnych sieťach sledujú státisíce Slovákov.
Keď novinári upozornili na jeho odpísanú diplomovú prácu, keď autom nabúral do semafora alebo sa niekedy preriekol, nasledovala na Zomri séria videí či humorných obrázkov (takzvaných meme) s Dankovou podobizňou.
Aj tento faktor prispieva k tomu, že SNS sa dlhodobo nedarí výraznejšie osloviť mladších voličov. Mnohí z nich vnímajú Danka práve cez príspevky na Zomri, kde je vykreslený ako smiešny brbtajúci politik.
(…)
Vo vysielaní však zároveň naznačil, že pri médiách alebo stránkach typu Zomri berie do úvahy aj stranícke záujmy. Nepriamo ich označil za jeden z dôvodov, prečo vo voľbách 2020 vypadol z parlamentu.
„Máme moc, máme nadpolovičnú väčšinu. Keď sa dá Robert [Fico] dokopy, sadnime si Smer, Hlas a SNS a poďme robiť konečne rýchlejšie poriadky. (…) Povedal som aj priateľom z Hlasu, že druhýkrát nechcem padnúť ako v roku 2020,“ rozprával Danko v Infovojne.”

Danko sa cíti veľmi mocný v tejto koalícii.

Ale Kaliňák hovorí o tom, že chcú zachovať demokraciu. Nechcú vypínať média atď.. No tak uvidíme.
danka11
danka11 » simetra | 22.5.2024 06:08
Hh
danka11
danka11 » nikav | 22.5.2024 06:09
Uu
simetra
simetra » Ailin | 22.5.2024 11:35
Ešte dodám ale, že mám obavy. Keď som sa dozvedela, že Fica postrelili, hneď som povedala, že budú na koni a zavládne tu krutá totalita.

Tak uvidíme.
Ailin
Ailin » simetra | 22.5.2024 13:56
Ako som sa už zmienila, prvé husle hrá Smer v tejto koalícii, druhé Hlas až tretie husle má Andrej Danko. Ak by chcel nejaké nové zákony presadiť, museli by s tým súhlasiť jeho koaliční partneri. Oni si založili kampaň aj na zachovaní plurality názorov a slobode slova, na práve mať iný názor než ten preferovaný. (Lebo priznajme si, ako sa ľudia vyvíjali po stáročia, tak len tým, že prišiel niekto s nejakým iným riešením, iným názorom. Len tak sa svet posúval dopredu. )
simetra
Ailin
Ailin » simetra | 24.5.2024 13:32
Ja to bohužiaľ tak pozitívne nevidím.
Stránka:
< 22 23 24 25 26 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...