mesiac
Utorok, 23.4.2024
Meniny má Vojtech

Vlastná tvorba - 

Rozvod

neznámy
neznámy | 8.1.2017 13:43
Rozvod.
Dom sa rúca.
Záchrany preň nieto?

ON a ONA uvádza,
že...
Súd manželstvo rozvádza.
Pre to....

Rozsudok zhŕňa slová ako smeti.
Ruiny domu udrú srdce detí.

No, a čo je na tom,
že srdce detí je ofŕknuté blatom?
neznámy
neznámy | 8.1.2017 20:59
veru, ze vraj srdce deti je spokojnejsie s rozvodom, ak manzelstvo nenie dobre, podla modernosti sa tak vravi...ale pravda zivota je pravda:)
neznámy
neznámy | 11.1.2017 10:08
Keby sa nasi rozviedli tak by som s oboma lepsie vychadzal spolu boli totalne neznesitelni :-D
lak
lak | 11.1.2017 13:43
cakala som, kto to napise -THUMBSUP- dakujem -FLOWER-

nastastie, dnes uz vacsinou ludia maju natolko radi seba a svoje deti, ze ak si nerozumeju s partnerom, tak zo zivota nikomu nerobia peklo a radsej idu od seba :)
Putes
Putes | 11.1.2017 14:00
Přesně tak-NOOO-Co jsme se jen maminky naprosili, aby se rozvedla. Byla nešťastná i s námi až do konce jeho života. Prostě to nedokázala a já vlastně taky ne.-PUKEY-
neznámy
neznámy » lak | 11.1.2017 14:38
-THUMBSUP-

Moj nazor je taky, ze ludia sa len schovavaju za svoje deti... Dobry maskovaci sposob jednoducho povedat - nerozvediem sa kvoli detom, aby netrpeli... Prdlajs!
Deti nie su sproste, su velmi vnimave, citia... No co uz len ma z toho dieta, ked vyrasta (do svojej dospelosti) v rodine v ktorej vobec nie je laska :)

Ale o cosi silnejsi dovod nerozviest sa je (bohuzial) - co na to nazor okolia?? -NOOO- co na to povie rodina? Budem mat titul rozvedena!? -NOOO- Hmm a ako budem zabezpecena, co moj komfort? Mozno aj minus o jeden vdovský... Nie, nie - nerozvediem sa KVOLI detom :D

Niekto tomu hovori nova doba.. No niekto si moze povedat : bud aspon sama k sebe uprimna......
Putes
Putes | 11.1.2017 14:55
Přesně tak! Co by tomu řekli lidi a moje děti nikdy nebudou z rozvedeného manželství-CRY- Nakonec jediné plus na tom všem bylo ten vdovský důchod, ale ten byl set sakra zasloužený.-WALL-
lak
lak | 11.1.2017 15:21
Niekto tomu hovori nova doba.. No niekto si moze povedat : bud aspon sama k sebe uprimna......"

vyborne si to vystihla -THUMBSUP-

vo mne to az vrie, ked sa idu dvaja zozrat a ako argument, preco nejdu od seba, vytiahnu deti.. a este to pokladaju za nejake hrdinstvo..-WALL- tie deti sa im za to, co pre nich rodicia urobili, urcite raz "podakuju", ale nebude to prijemne podakovanie..
neznámy
neznámy » lak | 11.1.2017 15:27
Presne tak, pravdu pises...
neznámy
neznámy | 12.1.2017 00:08
a tebe krasnu jesen zivota, tak ake su krasne basne co pises:)

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...