mesiac
Utorok, 16.4.2024
Meniny má Dana, Danica

Oznamy a akcie - 

zmena casu

lak
lak » Adriana 72 | 24.10.2015 21:54
-FLOWER-
neznámy
neznámy » milan08 | 24.10.2015 23:43
-LOL-
hej, máš pravdu, veď nás to dobehne na jar:)

Musím sa priznať, že vzhľadom na môj pomerne rozháraný, nepravidelný soví režim, ma zmena času nikdy nevyvedie z konceptu, vždy sa jej plynule prispôsobím.:)

Ale vždy to prežívam so školopovinnými deťmi: Zlatíčko, ako dobre, zase sa dlhšie vyspinkáš:) Chúďatko moje, zase tak skoro musíš vstávať -CRY-

To kruté vstávanie na ôsmu hodinu rannú vraj vymyslel sám pán cisár Ferencjoška, ktorý bol údajne ranný vták. Neviem, či je to pravda alebo mýtus, kto to vymyslel, zle to vymyslel. Podľa mňa by bolo pre deti (a aj pre mnohých dospelých) omnoho príjemnejšie a prijateľnejšie, keby chodili do školy až na deviatu.
Howgh.:)
lak
lak | 25.10.2015 00:07
:D ale ved :D samozrejme, ze to je v skutocnosti vratena hodina, ale kedze nie vsetko sa vzdy vracia, kam patri :D dovolila som si brat ju ako dar :D

presne tak, je to z jeho nespavej hlavy a teraz ja kazdorocne pri krateni "trpim" -ROFL-

v amerike, kde sa ferec..ove mudre napady nerealizovali to tak aj maju -YES-
neznámy
neznámy » lak | 25.10.2015 00:50
vidíš, tí američania:D

ver mi, aj ja tú milú jesennú hodinku beriem ako dar:)
lak
lak | 25.10.2015 01:02
..neni ten zapad taky zly, ako sa hovori -LOL-

-FLOWER-
neznámy
neznámy » lak | 25.10.2015 01:07
Ne, ne:D

Zajtračižednes si pospinkáme do desiatej a vstaneme o deviatej. Je mi z toho blaze.:)
lak
lak | 25.10.2015 02:41
-YES- podobne :)

akurat som pozrela na hodiny a rozmyslam, ze co sa ten cas nezmenil a potom si spomeniem, ze "jaaj, to az o tretej" :D

tak si dobre pospinkaj a uzi tento 25-hodinovy den -BYE--HEART-
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...