mesiac
Sobota, 20.4.2024
Meniny má Marcel

Oznamy a akcie - 

Jubileum - 3000 fandov na facebooku

neznámy
neznámy | 3.6.2015 17:45
hmmm, dnes sme dosiahli na facebooku 3000 fanusikov....dakujeme vsetkym za podporu...-BOW-
neznámy
neznámy | 3.6.2015 17:48
no a koľkí z tých 3tisíc sa zapojilo aktívne! okrem toho, že sympatizujú slniečkovo (drichmú) povedz ..
neznámy
neznámy | 3.6.2015 17:51
ved vidis na fore, ci v komentoch v dennych konstelaciach... :) ale kazdopadne aj like potesi, lebo viem zo skusenosti z inej stranky, ze aj pridanie sa medzi fanusikov nie je ziadna samozrejmost-PUH-
neznámy
neznámy | 3.6.2015 19:05
pridanie sa do fanklubu je pasívum (fandím YES! a idem ďalej toť vsjo) a že lajk poteší ? si skromný okay (zrazu máš pocit, že ťa vidieť, že si súčasťou kdejakej komunity) mňa zaujíma PROGRES! milióny človiečikov na tom FB, zdieľačky a fanfáry (a biznis hlavne) no a čo ďalej .......
neznámy
neznámy | 3.6.2015 22:14
Ahoj, ty si inac admin?
3000 je dost. Popri tom ze nemate reklamy v radiu a v telke su tisicky nieco.
To uz mate fanusikov ako nejaka nasa skupina alebo spisovatel. Teda mozno nie tie najpopularnejsie :D

Btw, neplanujete nejak rozsirit texty, ktore su pri opisoch konstelacii?
Neviem o tom, ze by bola stranka, kde by toho bolo tolko ako tu. Ale zda sa mi, ze tato je akoby podla jednej zahranicnej, co som videl v anglictine. Neviem ako ste vznikli vlastne (tak ako to neviem pri ziadnej stranke).
Len je smola, ze astro stranky ponukaju texty len z jedneho alebo dvoch zdrojov.
ved niekto by to mohol dat aj vsetko na jedno miesto.

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...