mesiac
Nedeľa, 8.12.2019
Meniny má Marína

Ľudská duša - 

Sharing - něco k zamyšlení

neznámy
neznámy » zveroelipsa | 3.12.2016 12:26
Ozyvat sa uprostred prebiehajuceho porodu je vlastne rušením porodu, ja som to zvladala s usmevom, nemala som problem odmietat "pomoc" opakovane som odmietala ponuky na lieky, snahy rozptylovat moju pozornost od porodu, preventivny nastrih, viem ze personal bol naozaj milý a laskavý, no nevedeli o tom ako sa rodí clovek nič, moje odmietania respektovali, ale nesuhlasili s nimi, chciet aby bola rodiaca zena pri zmysloch a pocas porodu sa ohradzovala a dohadovala a rozhodovala o veciach, co by mali byt samozrejmé je v podstate choré.....
To ako privadzame na svet deti nie je v poriadku, nie je to vidieť, nieje to s čím porovnať, príchod do života je moment ktorý nás ovplyvnuje po celý život až po smrť, rodime sa i umierame nedôstojne a nie sme to schopnî ani uvidieť, zdá sa nám to normálne....
neznámy
neznámy | 3.12.2016 12:41
:)
zveroelipsa
zveroelipsa | 3.12.2016 12:48
Kamarádka moji bývalé ženy , podle mne asi trochu nymfomanka měla u porodu manžela. Myslím že ale ona by bývala chtěla mít u porodu všechny muže z planety.
Když vyprávěla své dojmy, tak popisovala že u porodu byla velice pohlavně vzrušená. Jak - mile začal porod tak vykřikla vzrušením : "Stando toč to" (její muž tam měl kameru)

Velice vzrušivé bylo pro ni i kojení. Popisovala že to bylo velice dráždivé na prsu. Dále se ji líbilo že jak se u toho mimino vrtí , tak ji odkopává noční košilku a různě jí pod prsy "šmrdlá" nožičkama. U toho miminko povzbuzovala tak že říkala:
"Kopinkej standíku kopinkej"

"kopinkej" - pobídka pro miminko aby pohybovalo nožičkama.

Tato žena když k nám přišla na návštěvu, tak vždy přinesla kousek nového oblečení a během předvádění se svlékla. Kamarádství mé bývalé ženy s touto ženou se na čas přerušilo, když se její kamarádka začala přede mnou nahá natírat před spaním tělovým mlékem. (byla u nás na návštěvě s manželem)

-NOSMILE-

Byla to jedna z mála žen, která si asi při porodu přála aby ji dítě dávali "tam a zpátky"-ROLL-
neznámy
neznámy » zveroelipsa | 3.12.2016 14:48
Presne toto je dovod, preco mi ta bošova tema o tom lise na citony prišla zaujimava :)
Tabuizovanie a zúženie sexality len na koitus má dosah na mnoho oblastí ľudského života i na pôrod... ak sa o teme nesmie komunkovať a ľudia sa hneď prežehnávajú prípadne kastrujú, zatláča sa do nevedomia odkiaľ sa v rôznych prehnanych a patologických formách vynára.... koitus, pôrod a kojenie sú si z fyziologického pohľadu podobné, ten istý homonálny koktejl (i ked v inom pomere), je logické ze i pocity sú s veľmi podobné, pôrod som zažila, ľudia už zdesene reagujú ak tvrdím že nebolí, to že je príjemný môžem vysloviť len málokedy (nemam zaujem sa hadat ci nieco dokazovat)
Ak vsak zijes v prostredí kde sexualita je tabu a porod je povazovany za strasny a bolestivy a bodka, ak ma zena len naznak prijemneho pocitu ihned samu seba tresta, neuvolni sa prave naopak, moze sa stat i opacny extrem ako v pripade zeny co spominas, nemoze popierat no nedokaze rozlišovať, spolonost nerozlisuje tak jej to ani nenapadne, ja si myslim ze toto je jeden z dovodov pedoflie, zatlacenie do nevedomia celej tejto oblasti, neschopnost rozlisit co sa to vlastne vynara a deje, zla interpretacia......
Su zeny ktore maju velky vnutorny konflikt kvoli tomu ze kojenie je tak prijemne a je to pocit velmi podobny sexualnemu v zmysle ako ho bezne chapeme, tento konflikt je podla mna jednym z dovodov vzniku laktacnej psychozy
zveroelipsa
zveroelipsa | 3.12.2016 15:11
Podle mne se od malička dost divně sexualizují děti.
Další problém vidím v tom že se divně sexualizují příjemné pocity jako takové.
Jakmile se pocit podobá trochu orgasmu tak prásk! "sexuální energie"

Zkusme zapomenout na pojem "sexuální" a řešme jen pocity v rámci kreativity a ne destrukce.

Prostě pokud miminko vzbuzuje při kojení tyto pocity. Jsem 100% přesvědčený, že miminko nechce s maminkou souložit. A stejně jsem i přesvědčený, že maminka při tom není pedofil.

Maminka prožívá něco, co je pro legitimní systém destruktivní.
granko
granko » zveroelipsa | 4.12.2016 14:38
to je pravda, pretože aj mne sa zdá, že stále žijeme vo feudalizme.. len privilégia a biče na poddaných sa menia.. avšak máme každý nárok aj na aspoň vnútornú opozíciu voči zabehaným reáliam.. veľa vecí, ktoré boli pred tým nemysliteľných sa všeobecne ujalo, pretože boli odvážlivci, ktorý v ne verili, žili ich a to či ich berú pravidlá spoločnosti alebo nie ich netrápilo..

keď sa bavíme o zdielaní.. čoraz viac sa aj v rozvinutých krajinách hlási o slovo ekonomika nespotreby.. chcem pokosiť trávu, požičiam si kosačku, dajme tomu aj za poplatok či protihodnotné požičanie.. nekupujem ju.. to je iba príklad toho čo mám na mysli.. ak kosim každý druhý deň tak si ju kúpim.. ale koľko je takých vecí, ktoré vlastníme, ktoré ležia aj celý rok pohodené bez úžitku.. vo všetkých sú zhmotnené zdroje, energia, práca, čas ľudí, ktoré sa nevyužili alebo využívajú málo.. plýtveme iba kvôli číslam o spotrebe, ktorá ten cirkus poháňa..
zveroelipsa
zveroelipsa » granko | 4.12.2016 14:45
To co popisuješ se rozrůstá v Čechách. Sítě firem, které spolu spolupracují protislužbou. Je fajn že s tím systém nemůže razantně "zatočit":)
Stránka:
2 3 4
 

Počítam horoskop... Počítam horoskop...