mesiac
meno: heslo:

Ľudská duša - 

Peklo volá - hrozivý až hororový sen

púpavka » milan08 | 30.8.2018 07:45
prepáč naozaj neviem o tom že by to tak bolo a aj doma čo mám knihy ani v jednej to nie je, takže zrejme čítaš niečo iné ako ja, ale v poriadku ak sa ti to takto páči. Vždy je aj o snivajúcom len záleží na tom aký to bol sen a to je rozdiel.
milan08 » púpavka | 31.8.2018 06:49
nie zo snarov! ani nie u vejchodskej!
púpavka » milan08 | 31.8.2018 07:26
Je to zbytočné sa dohadovať, proste sa snom venujem celý život a v monulosti som si mnoho a mnoho o tom aj prečítala. Takže prečo nie maš taký postoj je tvoj a ja ti ho nemienim brať. Ja vnímam aj rozoberám sny inak a vychádza to čo vysvetlím či poviem takže toto je moja cesta výkladu snov a mne vyhovuje. Človek sa musí zamyslieť čo komu k výkladu a ako to povie a to je jedno či mu vyložim tarot alebo sen či iba veštenie z kávy či čaju, stále je to to isté a o tom istom. Ak poviem A musím povedať aj B.
marcie » púpavka | 31.8.2018 07:40
myslím, že sny vykladať inému je dosť ťažké, lebo síce existuje nejaká všeobecne platná symbolika, ale konkrétny sen chce niečo povedať konkrétnemu človeku - tak ako je to aj s výkladom horoskopu, že je tam množstvo variant, tak myslím, že to bude aj pri výklade snov ... :)
púpavka » marcie | 31.8.2018 07:58
presne je to o tom istom, len sny delime a podľa toho je výklad. No ku každému snu je dôležité čo vnímal jedinec ked sa mu to snívalo a ako to vníma on, lebo to prebudenie po silnom sne nesie pravdu.
milan08 » púpavka | 10.9.2018 06:37
peklo neexistuje to je krestansky vymysel!aby mohli strasit a nahanat ovecky do kosiara!
púpavka » milan08 | 10.9.2018 08:52
Neexistuje peklo? máš ho v dennodennej realite oveľa viac ako si myslíš. neviem prečo ale ty nikdy nevieš či nechceš pochopiť čo som písala. Temnoty je mnoho a to je peklo a veľké, takže či také peklo ako hovoria veriaci je alebo nie je ma až tak nezaujíma tak ako to neviem potvrdiť tak to neviem ani poprieť a to ani ty.
Magnician » milan08 | 10.9.2018 20:30
ja mám žiaľ svoje vlastné peklo
púpavka » Magnician | 10.9.2018 20:46
-FLOWER-:)No vždy sa ja peklo da prekonať:)
milan08 » púpavka | 11.9.2018 07:25
nemam dovod dohadovat sa a ani nechcem,mne tiez objasnuje sny ina osoba ktora sa to venuje trvale,preto tak pisem.dusa cestuje v spanku,rozum zapracuje a potom vnimame co vnimame vidime,to mam od mojho anjela strazneho.
púpavka » milan08 | 11.9.2018 08:56
Nuž ked tomu veríš je to ok, ale potom nechaj aj druhých a nevtlkaj to čo nie je pre neho, lebo ja mám iný názor. Ja beriem tvoj lebo rešpektujem, no v tomto nevidím dôvod zmeniť svoje názory ktoré sa mi osvedčili roky rokúce o snoch a to ešte takto intuitívne sny nevykladal nikto iba podľa snara.
milan08 » púpavka | 12.9.2018 07:02
peklo trochu s humorom.dvaja vedeli ze pojdu za svoj zivot do pekl tak sa dohodli ze na seba pockaju na tej druhej strane.aj sa tak stalo.ked zomrel druhy ten prvy ho cakal za stolom plnym jedla ovocia,pitia obkoleseny zenami.tak sa spytal ci aj on moe uzivat pohodia ako v raji.ano vsetko mozes uzivat.aj zeny pozicias mi nejake? samozrejme.tak sa ppobral s niekolkymi vedla,za chvilu vystrasene vybehne so slovami,ved ziadna nema dierku! nema! ved to je to peklo,nie raj!
Johanna » Magnician | 12.9.2018 07:51
aké ? :)
Johanna » púpavka | 12.9.2018 07:56
fúúú-háááá , tak to bol ozaj strašný sen ... Niekde som počula , že sa plnia sny iba zo štvrtku na piatok ,ale ozaj neviem ,,,Chvála Bohu môj sen sa nesplnil ani jeden ...
púpavka » Johanna | 12.9.2018 09:24
už som písala vyššie, sny sa rozdeľujú do určitých kategórií a tie potom maju svoj význam k čomu nás nabadajú, čoho sa mame vyvarovať alebo dokonca čo urobiť ale veľakrát iba čo prijať napr. smrť blízkych, či niečo podobné.
milan08 » púpavka | 14.9.2018 06:59
a to nemam verit mojmu anjelovi straznemu?kam az stupa pycha ludi ked chcu byt chytrejsi ako oni?
púpavka » milan08 | 14.9.2018 07:10
Len aby to nebola tvoja pýcha - ako vieš že to s tebou hovorí tvoj anjel strážny? je mnoho entiti ktoré sa veľmi radi takým spôsobom s ľudmi zahravajú.
milan08 » púpavka | 15.9.2018 06:51
mala si v rukach aj mysticky snar? ja este nie vraj je dobry.
púpavka » milan08 | 15.9.2018 09:26
Toto je vec ktorú nepotrebujem. nemala som a ani netúžim, niekedy ešte v socializme som bola šťastná lebo sa ku mne dostali 2 snáre a potom veľké sklamanie a pochopila som že toto nie je cesta pre mňa. Určité veci viem aj ked som sa ich v tomto živote neučila, viem vyložiť tarot, poznám a namiešam bylinky, viem mnoho veci.
Stránka:
1 2
 

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy benko horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop V týchto chvíľach sa vo svete môže prejavovať premrštená honba za majetkom, čím pravdepodobne stúpnu rôzne formy krádeží a násilia. Sklony k hazardérstvu a k rôznym výstrelkom zvyšujú nebezpečenstvo nehôd a zranení.

horoskophoroskophoroskop Populácia bude náchylná k ľahkovernejšiemu uvažovaniu, čo hrá do karát rôznym podvodníkom a zlodejom. Dávajte si pozor na jazyk, lebo by ste sa ľahko mohli dostať do rozpakov. Naokolo cítiť nedostatok kritického myslenia.

SLOBODA - nadmerné sklony k nezávislosti a nespútanosti majú vzdušné znamenia (hlavne Vodnár), v menšej miere aj ohnivé znamenia (hlavne Strelec), prípadne ľudia s dominantným... viac »

HUMOR - je rozdiel mať zmysel pre humor a byť vtipný, aj keď väčšinou tieto dve vlastnosti so sebou súvisia. Prvá v zmysle „nebrať život a seba príliš vážne“ je spojená so... viac »

ČAS HVIEZDNY - je čas meraný kulmináciou hviezdy v poludníku, pričom dva po sebe nasledujúce priechody hviezdy poludníkom vymedzujú hviezdy deň. V tomto prípade sa otáčanie... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...