mesiac
Štvrtok, 16.8.2018
Meniny má Leonard
PRVÝ KOSÁK
osvetlených 29% mesiaca
mesiac v znamení váh
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Ľudská duša - 

frekvencia srdca

lak | 14.7.2018 03:34
-HEART-

Přitáhneme jen a pouze to, co rezonuje s našim srdcem. Pokud se nám nelíbí to, co jsme si přitáhli, nemáme jinou možnost, než změnit naše vibrace, frekvenci srdce.

http://www.inspirala.cz/?det=566
milan08 » lak | 14.7.2018 07:11
svata pravda.
zajo » lak | 14.7.2018 11:18
Vdaka za clanok-FLOWER-
lak » milan08 | 14.7.2018 20:27
:)
lak » zajo | 14.7.2018 20:28
:) vdacne :) som rada, ze sa pacil -FLOWER-
milan08 » milan08 | 15.7.2018 06:56
tep srdca je tepom i zeme,malo by bit 72x za minutu
voltaire » lak | 16.7.2018 23:24
frekvencie vibracii nic menej nic viac
Alis » lak | 17.7.2018 17:19
Pekný článok a pravdivý. Radosť, vďačnosť a šťastie v srdci - to by malo byť základom nášho vyžarovania. O to by sme sa mali v našom každodennom živote usilovať. Možno je to ťažké hlavne ak nás postihne nešťastie, choroba, kríza, ale práve títo ľudia, ktorí to prekonajú, vedia byť najdobrosrdečnejší a cítiť z nich úprimnosť a pochopenie.
lak » Alis | 17.7.2018 19:25
-FLOWER-

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy Dom1n1k_96 horoskopy Kristína horoskopy darkprince1231 horoskopy azip33 horoskopy Alois horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug

horoskophoroskophoroskop Podráždenosť, stres a neopatrnosť sa u mnohých stupňuje, čo môže vyvolávať častejšie konflikty a zranenia (napr. na cestách, či pri športe). Snažte sa vyhýbať problematickým lokálom. Svoje emócie držte na uzde.

horoskophoroskophoroskop Pre nedostatok kritiky, či pre nadmernú ľahkomyseľnosť alebo pocity neomylnosti by ste mohli v mnohých záležitostiach prestreliť (hlavne pri podpisovaní zmlúv, jednaniach a právnych úkonoch). Vo svete je viac nepoctivosti a intolerancie.

horoskophoroskophoroskop Emocionálne napätie a labilitu cítiť v okolí, čo sa pravdepodobne odzrkadlí v rodine, či v inom blízkom kolektíve. Možno vás nebesá otestujú v tom, že ako dokážete zareagovať na nečakané zmeny (napr. v doprave).

Oheň / Vatra Je dôležitý rozdiel medzi snami o ohni a snami o požiari. Niekedy v nás oheň vzbudzuje radosť a uvoľnenie, inokedy hrôzu a des. V takýchto snoch sa ocitáme v... viac »

Hovno / Trus / Výkaly Psychické uvoľnenie, ktoré vylučuje zákazy a viny. Na výkaly sa však môžeme pozerať z dvoch hľadísk. Po prvé to môžu byť škodlivé toxíny (negatívne emócie, vlastnosti,... viac »

Mŕtvy / Mŕtvola / Zosnulý / Nebožtík V snoch sa objavujú mŕtvoly, ak sme sa niečoho zbavili alebo ak prechádzame na inú úroveň prežívania určitej vlastnosti, vášne, závislosti...Môže to aj znamenať stratu... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...