mesiac
Streda, 24.4.2024
Meniny má Juraj

Láska a vzťahy - 

NEVERA

neznámy
neznámy | 21.10.2014 12:13
Tak samozřejmě, myslím si to samé. Partner tu není od toho aby nás dělal šťastnými, což si myslím je naprosto stěžejní věc, která ve vztazích dělá mnoho bordelu :D, páč minimálně podvědomě to hodně lidí vnímá naopak.
neznámy
neznámy | 21.10.2014 12:16
u tych emocne a intelektovo nizsich typov si myslim, ze im kludne aj toto staci aby zahli
neznámy
neznámy | 21.10.2014 12:42
Vďaka podobne... myslím, že skúšku Pluta v 7. dome mám čiastočne a hlavne úspešne za sebou. ;)
neznámy
neznámy | 21.10.2014 13:01
-YES-
neznámy
neznámy | 21.10.2014 13:03
No někdy to ani nemusí být intelektuálně nižší typ - co takoví vysoce postavení, dobře zajištění (inteligentní - jinak by se tam nedostali) manažeři - ti jsou přímo pověstní, že rádi a často příležitosti využijí. S těmi emocemi bych souhlasila.-YES-
neznámy
neznámy | 21.10.2014 13:04
:)-FLOWER-
neznámy
neznámy | 21.10.2014 13:07
no....ja by som povedala, ze prave taki inteligentni prilis nie su-PUH- mozno maju skor vedomosti a siroky okruh priatelov a znamych....inteligencia je v dnesnej dobe casto skor prekazkou v postupe
neznámy
neznámy | 21.10.2014 13:42
Curry, já znám pár takových ze svého okolí, a i když jsou to "žraloci", oni inteligentní jsou, jinak by nemohli dlouhodobě dělat tu práci co dělají, ono by se to projevilo, že jsou tam jenom dosazení po známých...:D
Firma, které jde o zisk, by takovou blbost asi neudělala.-YES-
neznámy
neznámy | 21.10.2014 13:49
nehovorim o tom, ze by boli dosadeni po znamosti a ani netvrdim, ze nie su zraloci.....ja som ale inteligenciu brala ako suhrn tak racionalnej, ako aj emocionalnej inteligencie a to sa zda, ze tymto ludom jedna zlozka chyba....vela ludi ma sice dostatok vedomosti, ale zaroven nevedia ovladat vlastne emocie
neznámy
neznámy | 21.10.2014 14:31
Curry, já ti asi rozumím, ale to jsou dvě odlišné kategorie, IQ a EQ (emocionální inteligence) a častokrát spolu nemusí mít nic společného - třeba masový vrah může mít vysokou inteligenci, ale EQ nula, nula, nic.
neznámy
neznámy | 21.10.2014 14:41
inteligencia sa sklada z tychto dvoch podkategorii, IQ je racionalna inteligencia a EQ je emocionalna inteligencia ako som uz povedala a nehovorim predsa, ze musia byt pritomne obe ale opakovane tvrdim, ze pripad co spominas asi nema vysoke EQ....EQ nie je predsa nejaka odrezana kapitola, patri pod inteligenciu rovnako ako IQ a zial, ked raz ju clovek nema vyvinutu, nemozem tvrdit, ze je inteligentny len preto, ze je uspesny a ma vysoke IQ...napriek tomu, ze cisto osobne, vyslovene subjektivne napr. ja povazujem IQ za dolezitejsie....myslela si asi skor serioveho vraha, ti mavaju castejsie vysoke IQ a predsa - povazovala by si niekoho tak cisto racionalneho ale emocne na urovni dietata za inteligentneho? pre mna je to proste clovek racionalne zdatny, ktoremu zial nieco podstatne chyba a nemozem tvrdit, ze je inteligentny....a co sa tyka povolani, podla mna na relativny uspech ti vacsinovo staci mat IQ v hornom pasme priemeru, v tejto dobe sa to hemzi ludmi, ktori nie su prave prisne logicki, len sa vedia drzat jednej veci vytrvalejsie ako ostatni
neznámy
neznámy | 21.10.2014 15:23
IQ a EQ tedy vnímám jako dvě různé kategorie,proto má každá svůj název .
Nemyslím si,že by se to dalo nějak sčítat,je to jako sčítat hrušky a banány ;).

I když myslím,že rozumím tomu jak to myslíš a Vodnářka nepochybně taky -COOL-
nikav
nikav | 21.10.2014 15:57
Mať popri perfektnej rodine aj milenku /alebo luxusné "spoločníčky"/, patrí vraj k imidžu úspešného človeka vyššej vrstvy.
nikav
nikav | 21.10.2014 16:01
Sú to produkty opačných hemisfér. IQ je napr. základ kariéry a EQ základ dobrých medziľudských vzťahov. Je potrebné ich spájať, hovorí sa tomu tiež spojenie rozumu a citu, hlavy a srdca. Je to ako mužská a ženská energia - nesčítavajú sa, ale dopĺňajú.
neznámy
neznámy | 21.10.2014 16:06
a kto hovori o scitavani? jasne som povedala, ze su to dve podkategorie inteligencie a nemusia byt pritomne naraz ale ak mam niekoho povazovat za inteligentneho vo vseobecnosti, nebude stacit ak bude vysoko racionalny a emocne decko a rovnako naopak, ak bude vysoko empaticky a bude vediet ovladat a rozpoznavat svoje emocie ale nebude schopny racionalneho uvazovania
neznámy
neznámy | 21.10.2014 16:13
jsem to pochopil jako že Icelková=IQ+EQ
což je pro mě nepřijatelně zjednodušující....jestli jsem to pochopil blbě,omlouvám se-SHAME-,můj problém (s IQ -WALL-)
neznámy
neznámy | 21.10.2014 16:21
ako som spominala aj predtym v prispevku vodnarke "nehovorim predsa, ze musia byt pritomne obe"

ale samozrejme, ze sa inteligencia sklada tak z IQ ako aj EQ, miesat sa ale predsa nedaju
nikav
nikav | 21.10.2014 16:23
Neomlúvaj sa, pozri si príspevok o 16:01..-SHAME-
neznámy
neznámy | 21.10.2014 16:34
v pohodě...neřeš to -COOL--FLOWER-
neznámy
neznámy | 21.10.2014 16:37
ked ludia nic neriesia, dopadne to presne tak ako vidime kazdy den :) ukazuju sa nepresnosti, ktore su ignorovane a diskusie stracaju zmysel
Stránka:
< 20 21 22 23 >
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...