mesiac
Štvrtok, 18.4.2024
Meniny má Valér

Láska a vzťahy - 

nevera?

neznámy
neznámy | 10.11.2013 16:09
V stastnom vztahu? Preco vznikaju nutkave myslienky na nu? Svojho partnera milujem uz 2 roky, da sa povedat, ze mame krasny harmonicky vztah plny lasky..ALE! sex...nepatri medzi tie skvele zazitky, nedokazem prestat spominat na ten naj sex v zivote...bohuzial sucastny parner je v tomto skratka pozadu a nepomaha ani navigovanie...proste ta suhra ako keby nebola suhra neviem to vysvetlit..(ked si odmyslim kratku vydrz)...Dalo by sa to vyriesit sexom s inym, no to by som mu nedokazala spravit, nakoniec by som sa mu priznala..neviem zit v klamstve a viedlo by to k rozchodu co nechcem. Ale moja frustracia sa stupnuje...Viete mi poradit ako sa dostat z takehoto kolotoca?:-(
neznámy
neznámy | 10.11.2013 17:01
jojo, rozchod

stejne k tomu drive nebo pozdeji dojde

akorat vas oba dva obiras o cas, a cas neni nekonecy..
neznámy
neznámy | 10.11.2013 17:09
Aj ja si myslím,že to neskôr vyústi do konca vsťahu žial...sexualita je dosť podstatná stránka vsťahu.....počkaj ešte rok,možno dva,pokial odoznie ošial lásky a pochopenia a bude Ti to vadiť ešte viac.....škoda že človek má málokedy dva v jednom,keby si mala možno o 10 rokov viac,asi by si to poriešila paralelným vsťahom a možno aj bez výčitiek svedomia-BLUSH-
neznámy
neznámy | 10.11.2013 17:10
Tak moj nazor je ze ked naozaj milujes tvojho partnera tak na sex s inym muzom ani nemysli... Podla mna to chce iba cas... Vzdy sa da nieco zlepsovat a naucit sa... Tak isto to plati aj pre teba a aj pre tvojho partnera. Uz ste sa o tom porozpravali spolu? Mozna aj to by pomohlo...
A niekde som pocula sa mi tak zda... :) Ze vzdy sa da muza naucit robit to co sa zene paci. Len treba trpezlivost a snahu na oboch stranach :)
neznámy
neznámy | 10.11.2013 17:12
To snad nie...planujeme spolocnu buducnost...je nam spolu dobre..nechcem riskovat, ze o neho pridem pre moju neuspokojenost v sexe...taky prizemny dovod...Vo vsetkom ostatnom by som ho nemenila...a on si nedokaze predstavit zivot bezo mna...nechcem uz nikoho tak ranit...miluje ma najviac jak sa to len da...a ja nemam chut preberat v mizivom mnozstve este normalnych chlapov..pride mi idealny pre mna...musi snad existovat aj ine riesenie..
neznámy
neznámy | 10.11.2013 17:13
Evka, to sa aj dá, bez výčitiek? :)
neznámy
neznámy | 10.11.2013 17:17
Otvorená komunkácia je základ.. Musíš mu povedať a ukázať čo a ako, bez nejakych vycitiek. Urobte si prijemny vecer, s trochou vínka, povedz mu, že ti na tom záleží a chceš, aby ste spolu prežívali krásne chvíle v posteli, opýtaj sa ho aj ty, či má nejaké túžby a pod.. a spolu sa objavujte, ved to je to najkrajšie -THUMBSUP-
neznámy
neznámy | 10.11.2013 17:26
zaujimave a mozno to plati aj naopak
neznámy
neznámy | 10.11.2013 17:34
Nj no...rozhovory aj boli, nachviku sem tam pomohlo ale aj tak to neni uplne ono...hlavne ta vydrz..je normalne aby to trvalo do 5min? Mozno max do 10..ked sa postasti vynimocne...aj to bez moznosti druheho kola? ach..uz ani neviem jake to je presexovat celu noc..alebo den..proste raz a konec :'( v najhorsom pripade spadne pocas najlepsieho :'( to ma ide roztrhat..povedala som nech s tym nieco robi...ale asi nevie co..ani ja..
neznámy
neznámy | 10.11.2013 17:39
si zas myslim, ze niekedy je debata skor pritazujuca.....dostane z toho stres a to sa hned prejavi......este ako pises, ze si mu povedala, nech s tym nieco robi, asi uz vidi, ze je to fakt zle a ze o teba moze prist a tym padom kym nie je v psychickej pohode, bude to asi zacarovany kruh

osobne si myslim, ze to nevyriesite, nie vzdy pomozu rozpravy a niekedy aj keby sa to uz upravilo, mozno to zas nebude dostatocne uvolnene a spontanne
neznámy
neznámy | 10.11.2013 17:42
Tak zase je dôležité ako sa to povie a nečakať zázrak hned na druhýkrát. Uisťovať ho, že je to ok ked sa to nepodarí, ale krocik po krociku vylepsovať.
A po dvoch rokoch vzťahu to hádam nemoze byt take zle, ako pises. Keby to bolo take zle, tak by si s nim tak dlho asi nevydržala podla mna
neznámy
neznámy | 10.11.2013 17:46
poznam pary co spolu boli 6 rokov a nemali sex takze na to by som sa nespoliehala, ze to nie je take zle

a chlap nie je babka, take to uistovanie po kazdom jeho "zlyhani", ze je to ok a nabuduce to bude lepsie mu aj tak ego nezachrani si myslim, akurat skoncia obaja sklamani
neznámy
neznámy | 10.11.2013 17:51
Ale no, podla mna je ocividne, ze sa tu hlada len dovod na neveru..
Na co potom tu ludia pisu rady. Ja nechcem posobit ako nejaka skusena zena, ale zazila som toho dost a preto si stojim za tym, co píšem. Ked je taky super v inych stránkach, tak si zasluzi tú šancu aby ju uspokojil aj v posteli, nie??
A ked je to naozaj take neznesitelne, tak na co sa potom hrať a strácať čas?? A to že to je alebo nie je prízemný dôvod je jedno, treba byť k sebe úprimná a dokázať sa pozrieť na seba do zrkadla.
neznámy
neznámy | 10.11.2013 17:54
ja zas tento prispevok vobec nepocitujem ako hladanie dovodu na neveru

ved pisala, ze uz sa o tom rozpravali a ze ho navigovala a vzhladom na nestastne pouzite slova voci nemu si uz nemyslim, ze sa to nejakym sposobom napravi, aj keby o tom debatovali rok, i ked pokial to neklape, neveru urcite neschvalujem, rozchod ano
neznámy
neznámy | 10.11.2013 18:16
Někdy mají partneři v prožívání sexuality bloky. Asi bych si zašla na awakening masáž a zkusila odstraňovat svoje bloky. Tím by se postupně odstraňovaly i partnerovy bloky.
neznámy
neznámy | 10.11.2013 19:42
...rozchod...kým je čas :)
neznámy
neznámy | 10.11.2013 19:53
Mé ženě se páčilo,když jsem vynášel koš s odpadky.Pocitově jsem z toho ale nic neměl.
neznámy
neznámy | 10.11.2013 20:19
Zajímavá diskuse na tohle téma se rozproudila pod tímto článkem:

http://psychologie.cz/pribehy-ctenaru/zena-nestoji-o-mou-intimitu-natlaky-blokuji-komunikaci-i-sex/#c42321

Třeba v ní najdeš nějakou inspiraci;)
neznámy
neznámy | 10.11.2013 20:20
O tomlhe jsem nedávno četla.Máš s touto masáží nějakou zkušenost?
neznámy
neznámy | 10.11.2013 20:27
zaujímavá stránka -THUMBSUP-
Stránka:
1 2 3
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...