mesiac
meno: heslo:
NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Hudba a filmy - 

Zemřel třetí James Bond, sir Roger Moore.

Saffiyah | 27.5.2017 22:25Sir Roger Moore (†89) podlehl rakovině.
Patřil k nejznámějším představitelům agenta 007. Porazil nespočet padouchů a pomiloval tisíce žen. Ve skutečném životě ale britský herec Roger Moore (†89) prohrál boj s mnohem nebezpečnějším protivníkem. Osudnou se mu stala rakovina.
neznámy » Saffiyah | 30.5.2017 06:12
pokoj jeho duši,,spomínam aj na otecka,ktorý takéto filmy rád sledoval-HEART-
milan08 » Saffiyah | 30.5.2017 06:48
nastal jeho cas.
Ailime » Saffiyah | 30.5.2017 10:11
Dobojoval... -FLOWER- Kedysi som mala veľmi rada jeho seriály...
Suea » Saffiyah | 30.5.2017 18:43
Vypadal pěkně ten chlapík.
Tu bradavici si nechal záměrně? Možná byl tím zajímavější.
A ještě ten ďolík v bradě. S tím asi taky nelze nic udělat. I když...

...fyzická a psychická zátěživost a sklon k problémům tl. střeva (tolik z pohledu pohledové diagnostiky)

P.S. Rakovina jakého orgánu?
milan08 » milan08 | 17.12.2017 09:13
no,co uz snim?
athena21 » Suea | 17.12.2017 09:45
To je znamienko krásy, nie bradavica:)

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy SilviaJa horoskopy bug horoskopy katie654 horoskopy Deva horoskopy limitless horoskopy camarate horoskopy prestrelena horoskopy rybka horoskopy alassea horoskopy Jarmila horoskopy náhodaneexistuje horoskopy Bea

horoskophoroskophoroskop Intenzívne a úzkostné emócie môžu otriasť s labilnejšími povahami, čo by mohlo vyhrotiť alebo zmraziť náladu v rodine, či inom kolektíve. Ľudia sú k sebe teraz bezohľadnejší. Nedajte sa za nijakú cenu do ničoho vmanipulovať.

horoskophoroskophoroskop Nesústredenosť a povrchnosť môže spôsobovať, či už v práci alebo v bežnom styku viditeľnejšie problémy. Podvodníci to vycítia a budú chcieť z toho profitovať. Nič dôležité nepodpisujte. V spoločnosti klesá ostražitosť poslucháčstva.

horoskophoroskophoroskop Snaha dobehnúť a manipulovať okolie u niektorých jedincov bude rásť (napr. sekty majú nutkanie lákať viac nových ovečiek). Sklon fanaticky presadzovať nebezpečné myšlienky. Snažte sa príliš nezaťažovať nervy, pretože sú labilnejšie.

Sneh / Sneženie Je výslednicou kryštalizácie, spevnenia a sformovania vody (citov a emócií). Biela farba a nebeský pôvod (padá z oblakov) signalizujú, že vo snoch môže vyjadrovať našu... viac »

Netopier / Netopiere Nočný tvor, ktorý prespáva v jaskyniach (osobné nevedomie) a živí sa rôznym hmyzom (doterné myšlienky) a väčšie druhy aj krvou zvierat. Vo snoch netopiere symbolizujú... viac »

Lietadlo / Lietadlá V mnohých kultúrach nájdeme pojmy vzduch a duch ako totožné. Lietadlo sa pohybuje vo vzdušnom živle, ktorý v okultizme symbolizuje mentálnu, duchovnú sféru. A jej... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...