mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

Hudba a filmy - 

Zemřel třetí James Bond, sir Roger Moore.

Saffiyah | 27.5.2017 22:25Sir Roger Moore (†89) podlehl rakovině.
Patřil k nejznámějším představitelům agenta 007. Porazil nespočet padouchů a pomiloval tisíce žen. Ve skutečném životě ale britský herec Roger Moore (†89) prohrál boj s mnohem nebezpečnějším protivníkem. Osudnou se mu stala rakovina.
neznámy » Saffiyah | 30.5.2017 06:12
pokoj jeho duši,,spomínam aj na otecka,ktorý takéto filmy rád sledoval-HEART-
milan08 » Saffiyah | 30.5.2017 06:48
nastal jeho cas.
Ailime » Saffiyah | 30.5.2017 10:11
Dobojoval... -FLOWER- Kedysi som mala veľmi rada jeho seriály...
Suea » Saffiyah | 30.5.2017 18:43
Vypadal pěkně ten chlapík.
Tu bradavici si nechal záměrně? Možná byl tím zajímavější.
A ještě ten ďolík v bradě. S tím asi taky nelze nic udělat. I když...

...fyzická a psychická zátěživost a sklon k problémům tl. střeva (tolik z pohledu pohledové diagnostiky)

P.S. Rakovina jakého orgánu?
milan08 » milan08 | 17.12.2017 09:13
no,co uz snim?
athena21 » Suea | 17.12.2017 09:45
To je znamienko krásy, nie bradavica:)

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy habibti horoskopy Laesus horoskopy hombre horoskopy TEOTWAWKI horoskopy Mačaciačarodejnica horoskopy izzydizzy horoskopy Lenocka horoskopy SABINEČKA horoskopy Palino horoskopy Magnician horoskopy Uboyelig horoskopy Lilia

horoskophoroskophoroskop Ľudia si budú chcieť dokazovať svoju silu a dôležitosť, čo u mnohých rozprúdi hnev a agresivitu. Všeobecne teraz každý háklivejšie reaguje na svoje ego, preto nebezpečenstvo konfliktov. Pri zanietenosti možnosť zranenia.

horoskophoroskophoroskop Chuť unikať do iných svetov, čo sa môže odzrkadliť v nadmernej konzumácii alkoholu a drog, pričom nervová a tráviaca sústava býva teraz menej odolná. Slabý zmysel pre realitu budú chcieť využiť aj rôzny podvodníci.

horoskophoroskophoroskop Niektoré zakomplexované osoby si budú chcieť dokazovať svoju silu, preto sa radšej vyhýbajte rizikovým lokálom a miestam. Nebezpečenstvo zvýšeného výskytu násilia, nehôd a zranení. Brzdiaci účinok pre všetky aktivity (oslabená výkonnosť).

Lietať / Vznášať sa / Lietanie / Letieť / Let Povznesenie na úroveň, ktorá je bližšie k nebesám. Vzdušný živel je spájaný s mentálnou, duchovnou sférou. Už z týchto obrazov je jasné, že lietanie predstavuje... viac »

Škola / Akadémia Miesto, kde sa učíme, zdokonaľujeme, rozvíjame sa a rastieme. Vo snoch môže mať dva významy, ktoré sú závislé od toho, či do školy ešte chodíme alebo sme školu už... viac »

Voda / Prameň Voda je predovšetkým symbolom citov a emócií, ktoré vyvierajú z nevedomia (hlbočina, nepriehľadná voda) alebo ktoré si uvedomujeme (všetko čo vo vode vidíme). Rovnako... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...