mesiac
meno: heslo:
NOVINKY

Profesný horoskop

Profesný horoskop Vám napomôže pri výbere vhodného povolania. » viac

Elekcie - výber vhodného termínu udalostí

Astrologický výber vhodného dátumu a času pre dôležité udalosti. » viac

Snár - výklad snov

Výklady najčastejších snov, význam symbolov v snoch. » viac

Katalóg EZO služieb

Katalóg astrológov, numerológov a iných ezoterických služieb. » viac

NAJČÍTANEJŠIE

Horoskop na rok 2015

Aké atrologické konštelácie na nás budú pôsobiť najbližší rok? » viac

Luna „Void of Course“

Čo znamená ak je Luna vo fáze „Void of Course“? » viac

Rebríček astrologickej literatúry

Výber najlepšej astrologickej literatúry v SK a CZ » viac

Hudba a filmy - 

Mantry

vrchol.vsetkeho | 12.9.2017 23:53
ahojte, kto z vas zvykne pocuvat mantry? a ake maju na vas ucinok?
Kadishtu » vrchol.vsetkeho | 13.9.2017 10:40
Díky spolubydlícímu je mám v realitě. Většinou usínám, nebo spím při nich.
Mám pak zajímavé sny.
neznámy » vrchol.vsetkeho | 13.9.2017 10:55
poslouchám
účinek je super
Suea » vrchol.vsetkeho | 13.9.2017 14:17
Příjemné, uklidňující, ale nic moc neřešící.
Poslechnu občas ráda, stejně jako metálek, nebo zvuky lesa v přírodě či appce.
Proč ne -MUSIC-
LILKA » vrchol.vsetkeho | 13.9.2017 19:46
Poslouchala jsem, bylo to příjemné, ale účinek se nedostavil;):)
neznámy » vrchol.vsetkeho | 13.9.2017 23:21
nabíjajú ma energiou :)
Suea | 14.9.2017 07:25
A v tom to právě je. Něco nás energií nabijí a něco z nás energii vysává.
Všechno jde z vnějšku. V duchu "ber a dávej".

Všechen Zdroj máme v sobě. Tam jsou uloženy "mantry, afirmace, přesvědčení, atd. atp."

V Tichu jsme spojeni se Zdrojem. Rozprostřeni ve své Duši všechny mantry světa naleznem.
neznámy » Suea | 14.9.2017 12:57
-FLOWER-
milan08 » LILKA | 22.9.2017 08:25
podobny ucinok na mna.
milan08 » milan08 | 28.9.2017 08:21
a stale cakam kedy prijde!
neznámy » milan08 | 28.9.2017 08:25
to jsi trpělivý kozoroh.
milan08 » vrchol.vsetkeho | 9.1.2018 08:51
OBCAS SI VYPOCUJEM.
Suea » milan08 | 9.1.2018 10:10
Vidíš...stále čekáš, kdy přijde. Kdo?
Možná přijde i kouzelník.

Všechno, co potřebujeme, máme v sobě.
Suea » Suea | 9.1.2018 10:13
Mantry jsem svého času poslouchala a zpívala. Uklidňovaly. Bylo to kouzelné. Trasu 30 km jsem jela jako 50 km, namísto půl hoďky hodinu, ale byla jsem v úžasné pohodě. Dokud mi ex nezačal přednáškovat, kolik jsem zase projela pohonu, času, jeho nervů. A můj klid v zádeli.
S mantrou i bez, vše dočasu jest.

Ale proč ne...
-MUSIC-
diké » Suea | 9.1.2018 11:40
-LOL--THUMBSUP-...ja na in-line korculiach, rutiaca sa asfaltovou cesickou lesom, so sluchatkami na usiach robila denne 25 , aj 30 kilakov...vzdy len a len sama , nevnimala cas. Za dve hodky som dokazala zrestartovat ...
No jedneho dna konec...uz som to zrazu nepotrebovala.;)
Spomeniem si na to len ked vidim moj zadok a stehna v zrkadle...hmmm...byvavali lepsi-LOL- ...a to aj vdaka mantram.:)
Suea » diké | 9.1.2018 12:27
To mi připomnělo...
... i můj mozek měl dřív více spojů a míň propáleného (nikoli slivovicí) :)

Prý je dobrá technika představovat si tu in-line jízdu on-line při gaučingu. Obrazotvornost aktivuje spoje v mozku - ty vyšlou signály do těla a tělo maká. Spasmata fungují a zjistilo se dokonce, že se přitom spaluje.

Jediné, co musím, udělat si denně dostatek času pro tento nesmírně vesmírný sport.
-THUMBSUP-
neznámy » Suea | 10.1.2018 09:43
super ,,,skúsim aj ja,,,,tiež mám kdečo prepálené,,,,,,našťastie obrazotvornosť zostala a tak môžem lietať ,plávať a čo javiem čo ešte-LOL-

KOMUNITA

Príď sa podeliť o svoje názory, myšlienky a pocity na náš originálny chat, či diskusné fóra! Spoznaj kopec fajn ľudí, pričom s každým z nich si môžeš porovnať horoskop, prečítať si jeho stručnú astro charakteristiku (a tým lepšie pochopiť jeho osobnosť), alebo si podľa vyhovujúcej konštelácie horoskopu nájsť spriaznenú dušičku, ktorej sa len tak ľahko nezbavíš (a ani ona teba :-)

Najnovší používatelia:
horoskopy mirka horoskopy donkymamky horoskopy mima87 horoskopy Alan650 horoskopy Pimpf horoskopy SilviaJa horoskopy bug horoskopy katie654 horoskopy Deva horoskopy limitless horoskopy camarate horoskopy prestrelena

Z katalógu ezoterických služieb:
registrácia zdarma »

Vypracujem
Vypracujem kompletný numerologický rozbor, ktorý vám veľa napovie o vašich schopnostiach, predpokladoch, zdraví,...

horoskophoroskophoroskop Spoločnosť sa bude chcieť viac baviť, preto výborný čas na zorganizovanie stretávok a večierkov. Ľudia budú k sebe milší a priateľskejší, čo by mohlo pomôcť pri získavaní nových kontaktov. Tento vplyv prospieva k rozvoju vzťahov.

horoskophoroskophoroskop Veselá, povznášajúca nálada by mala zdobiť spoločnosť, preto výborný čas na zorganizovanie rôznych skupinových akcií (napr. aj čo potrebujú podporu verejnosti). Komplikácie v rodine, či kolektíve riešte práve teraz.

horoskophoroskophoroskop Momentálne je omnoho viac osôb náchylných k milostnému alebo k zmyslovému poblúzneniu. Pri nákupoch a nadväzovaní kontaktov nedajte na vonkajší efekt, pretože pri týchto situáciách si môžete obsah príliš idealizovať.

ČAS MIESTNY - je čas, ktorý sa vzťahuje k priechodu Slnka miestnym poludníkom. Vo väčšine prípadoch ho nahradil čas príslušného časového pásma (viď čas pásmový). V Anglicku bol... viac »

NA VÝCHODE - je planéta vtedy, ak sa nachádza vľavo od miestneho poludníka (t.j. od osy Immum Coeli – Medium Coeli), čiže v osobnej polovici horoskopu symbolizovanej 10. až 3.... viac »

ŠTATISTIKA A ASTRÓGIA - dokazovať platnosť astrológie pomocou štatistiky je dosť problematická záležitosť, pretože v súčasnosti sa dospelo k presvedčeniu, že čiastkové informácie... viac »

Počítam horoskop... Počítam horoskop...