mesiac
Štvrtok, 28.3.2024
Meniny má Soňa

Hudba a filmy - 

Bjork

neznámy
neznámy | 28.2.2015 18:11
vzdy ma sokuje, a dokazala to opat, nevidela som je concert v ostrave, ale snad sa tiez dozijem
neznámy
neznámy | 28.2.2015 18:30
neviem sa dockat colours of ostrava, ze ju uvidim.....ona nie je zena ale bytost
neznámy
neznámy | 28.2.2015 19:24
Ano -YES-
dodo41
dodo41 | 28.2.2015 20:45
hmm, nie je to bytost, je to clovek len, ten jej posledny pocin - album, kde si vyliala srdce z rozchodu... cudujem sa jej, ze to takto rozpitvala, donemoty to spievat na koncertoch, pripominat si to.

Pride mi to ako dusevny masochizmus.

Rozchodov som zazil dost v zivote, nepotrebujem zazivat aj cudzie...cize nie.
neznámy
neznámy » dodo41 | 28.2.2015 20:59
niekto vie premenit smutok z rozchodu na nieco zmysluplne, co mnoho ludi oceni.....a iny bude proste len umyselne sirit negativny postoj zas a znova dokola lebo ho zeny opat okaslali
neznámy
neznámy | 28.2.2015 22:26
Zaujímavá osobnosť:)
dodo41
dodo41 | 28.2.2015 22:54
jeeemine, zemrem s teba kari, si nedas pokoj so mnou...

Ci je posledny album Bjork zmysluplny, o tom by sa dalo polemizovat, no s tebou to robit nebudem. A ci to mnoho ludi oceni - precitaj si odbornu kritiku.

Treba si uvedomit, ze zijeme v dualite, cize ci negativny, ci pozitivny postoj, to mi je fuk... mam pravo sa postavit na ktoru stranu chcem. A zeny ho opat okaslali, tu nemas pravdu, okaslal som ich ja. Aspon si nedomyslaj kari, pis fakty.

A naco sa ja pustam s tebou do diskusie? Taky pekny den to bol inak... :)
neznámy
neznámy » dodo41 | 1.3.2015 10:05
je to o tom istom - fnuk fnuk,problemy so zenami alebo som nasraty a idem si to ventilovat.... a zakumuflujes to do akejkolvek diskusie, evidentne aj do temy o bjork, presne ako minule, akurat tentokrat neutocis......a ano, kazdy ma slobodny nazor ale nobody gives a shit o tvojich sukromnych problemoch a psycho zmenach nalad, tak si to ries sam so sebou, keby som neprispela ja, ani tu nie si a neriesis zas sam seba
dodo41
dodo41 | 1.3.2015 11:07
neotravuj ma prosim ta a daj mi ty svaty pokoj, nemam na teba naladu, ani trocha
neznámy
neznámy » dodo41 | 1.3.2015 11:50
nuz...zakon akcie a reakcie....pochopit to, usetril by si si svoj svaty pokoj....a gratulujem, ze si teda taky macho, ze ta zeny teraz neokaslali ale: "nemas pravdu, okaslal som ich ja"-LOL- to mi je ale zasvatenie do tajov sukromneho zivota-COOL--BYE-
dodo41
dodo41 | 1.3.2015 12:14
Samozrejme zase vsetko od veci, mimo kontext... ty kde mas Merkur v radixe zlatko? V znameni Hello Kitty v trigone s Tamagotchi tipujem najskor :-)
neznámy
neznámy » dodo41 | 1.3.2015 12:39
a to sa mi zdalo, ze si hovoril, ze chces svaty pokoj-PUH- doplnim, ze si ma sam upozornil aby som hovorila fakty a ja by som ta taaaaak nerada ukratila o tvojich "15 minut slavy" :)
Žabkažabulienka
Žabkažabulienka | 1.3.2015 13:31
No a vrátime sa k téme Bjork... :D Podľa mňa je to fenomén a síce ja ju nesledujem a nepočúvam, iba možno 4 piesne sa mi páčia, ostatné ma skôr fascinujú a pútajú pozornosť... :) Neviem čo urobila, skús dať link, nechce sa mi hľadať. Každopádne som zvedavá na všeličo, čo sa jej týka. Pre mňa je to trošku ako zhmotnenie toho, čo sa volá poznanie, resp. nočná mora. Veľa jej klipov mi tak pripadá.
neznámy
neznámy » Žabkažabulienka | 1.3.2015 13:54
Tiež si myslím, že by bolo držať sa témy a nie sa tu mentálne vybíjať.
Neviem kde sú zverejnené skladby z nového albumu, našla som len jednu.
Osobne mám Bjork veľmi rada, ale som v jej tvorbe veľmi prieberčivá.
Mám rada starší album Vespertine a ten posledný známy Biophilia.
Robí aj veci, ktoré mi nesadnú vôbec.
Je to Islanďanka, to hovorí samo za seba. Island je zvláštna krajina aj tým aj ľudia, ktorí tam žijú. :)
dodo41
dodo41 | 1.3.2015 14:13
Cely album najdes napriklad na iTunes. Sice digitalku za 10, no najdes.
neznámy
neznámy | 1.3.2015 14:20
lubi sa mi jej experimentalnost....vzdy ina ale zaroven sebe vlastna, to je cenena vlastnost alebo ako to nazvat

najoblubenejsi album si vybrat neviem, v kazdom obdobi by som vybrala iny, teraz mozno vespertine ale napr. aj medulla je zaujimava, niecim velmi nevyvazenym a divnym-PUH-

napr. toto je podla mna velmi neobycajny kusok

https://www.youtube.com/watch?v=F4Fz6SBjGGs
neznámy
neznámy | 1.3.2015 14:25
Medulla, hm, ten album mám, keď som si ho kúpila, nevedela som sa od tej divnosti odtrhnúť.
Ja ani neviem, či sa mi ten album páči, ale je fascinujúci. -YES-
neznámy
neznámy » dodo41 | 1.3.2015 14:28
ďakujem :)
neznámy
neznámy | 1.3.2015 14:32
ja som mala kedysi s bjork tento "problem", pocuvala som ju sice ale nebola som si ista ci sa mi to vobec paci alebo ma to len pritahuje divnostou-PUH- neskor som zistila, ze sa mi to paci:D
neznámy
neznámy | 1.3.2015 14:33
Keď vyšla Biophilia, toto bolo prvé video na youtube, k skladbe Sacrifice.
Ten obraz a hudba utvorili spolu niečo, od čoho som sa tiež pekne dlho nevedela odtrhnúť. :)

https://www.youtube.com/watch?v=uq9MItReb8k
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...