mesiac
Štvrtok, 25.4.2024
Meniny má Marek

Ezoterika a záhady - 

znamenia?

neznámy
neznámy | 14.2.2017 12:34
Ahojte, skoro každý deň sa mi stáva, že keď sa pozriem na hodiny je tam stále dútum môjho narodenia. Stáva sa mi to už niekoľko rokov a nikde som sa nevedela dopátrať čo to môže znamenať. Stalo sa to už niekomu? je to divne hehe :P
fiohattu
neznámy
neznámy | 14.2.2017 14:35
mne sa stane ze vidim 11:11 ale narodil som sa v inom datume....:)
neznámy
neznámy | 14.2.2017 16:14
hej to som citala ze to mozu byt znamenia anjelov ze su s tebou alebo ze ta pozoruju :D to sa stava aj mne ale najcastejsie vidim datum svojho nerodenia a to niesu rovnake cislice ..
neznámy
neznámy » fiohattu | 14.2.2017 16:15
he dik ale toto som uz videla ale 11:09 tam nie je :P a ani neviem kto a na zaklade coho to zostavoval to by ma tiez zaujimalo :P
neznámy
neznámy | 14.2.2017 18:35
Nemôže to byť obyčajným zvykom? Mne sa tak stáva, že sa zvyknem pozrieť na hodiny v rovnakom čase.
neznámy
neznámy | 14.2.2017 20:04
tak moze to byt samozrejme vselico ..aaaaaaale nemyslim si ze to je zvykom :)
fiohattu
fiohattu | 15.2.2017 11:10
Zostavovala to jedna pani s prezývkou Wahlgrenis a sú to symboly cez čas nie dátumy narodenia... ale je možnosť jej napísať a ona ten čas doplní ak jej niečo k tomu príde :)

A pani napísala k tomu toto : Začala jsem tedy zkoumat význam konkrétního času, kdy jsou číslice totožné nebo sestupné, prostě kdy mluví.
Nikomu nic nevnucuji.
Berte to opět - jako u barev aut - třeba jako hru.
Otevřít oči není pevně daná povinnost.

A k tomu tvojmu dátumu by som povedala, že je to odkaz aby si sa upriamila na seba a venovala sebe pozornosť, v akej oblasti prídeš na to sama :)

Napr. môj deň narodenia je 24. a ked stretnem na ceste 24-ku autobus viem, že deň pojde OK a dobre dopadne to čo riešim. Ale keď napr. 27-ku viem, že budú zádrhely ... a funguje to -PUH-;)
neznámy
neznámy | 15.2.2017 14:12
Ano zvykom moze ale preco v rovnakom case ?

Pozeral som si stastne cisla podla



http://horoskopy.pozri.sk/charakteristika-znamenia-kozorozec

charakteristiky znamenia Šťastné čísla: 3, 9, 15, 45

ale tie to niesu :-(
neznámy
neznámy | 15.2.2017 21:30
Áno, je to podozrivé, na zvyk to nevyzerá, uznávam :-).
neznámy
neznámy | 16.2.2017 14:47
podla uz spomenuteho linku co zostavovala Wahlgrenis je cas 11:11 dobrym znamenim..ze kracas po dobrej ceste.. pre mna osobne su 11 statsne cislo..aj ked neviem preco statne lebo nikdy mi statsie nepriniesli ale proste to cislo mam rada z nejakeho dovodu :D neviem co pre znamenia znamenajku tie ich stastne cisla.. mozno sni datumy kedy maju robit rozhodnutia alebo porobne ;P
neznámy
neznámy » fiohattu | 16.2.2017 14:49
ha dakujem za nazor.. aj som si ti v kutiku duse myslela.. kedze je to moj datum narodenia tak to bude mat suvis nejak s mojou osobou.. pocitivo ked to uvdim mam vzdy dobry pocit takze nemyslim ze by to bolo nejake zle znamenie ..a s tou 27 to mas zaujimave.. ako si na to prisla ze ked uvidis 27 bude den na prd? :P
fiohattu
fiohattu | 16.2.2017 15:17
Vesmím, Boh, anjeli, energia atd. na nás stále prehovára len my sme také teliatka nevidiace a nevšímajúce si, ale znamení je okolo nás veľa. Nielen čísla ale aj pesničky, ľudia, opakujúce sa znaky, pierka a je to presne to čo ktorý človek vníma...
A čo sa týka toho čísla som niečo dôležité riešila a potrebovala som vedieť ako to dopadne, tak som sa spýtala v duchu... a odpoveď mi išla oproti 24-ka a po pár pokusoch a sledovaniach už viem... -PUH-;)
neznámy
neznámy » fiohattu | 16.2.2017 18:42
dnes som videla 14.14

Láska by chtěla k vám,

ale přes nasazenou masku to nejde.

Jste jakoby jiní, neupřímnost, bariéra, odstup, skleněná zeď.
fiohattu
fiohattu | 17.2.2017 14:47
Sedí ? Nesedí? :)-PUH-;)
neznámy
neznámy » fiohattu | 18.2.2017 21:17
Tak za seba mozem povedat, ze tie casy absolutne nesedia. Lebo ked uz vidim rovnake cisla v hodine, tak vidim 11.11, hned rovno i 11.22 atd. Proste ked to znamenie pride, tak vidim vsetky kombinacie. A to by si potom tie znamenia dost odporovali. Ja ich beriem skor ako znamenie, ze niekto na mna mysli. Posledne dni tieto casy vidim stale, napr. 14.14 a hned na to 14.41, za chvilu 15.15 a potom 15.51.
Ale co mi vychadza, to je pozitivne znamenie ak vidim cislo 87. Moje oblubene cislo a cislo spravnej cesry pre mna. A takisto raz som riesila dlhodobejsie jednu nevyhnutnu prichadzajucu zmenu a vsade na mna vyskakoval symbol hviezdy ako pozitivnej slubnej buducnosti. Ci uz v tarote alebo dokonca pavuk v tvare hviezdy. A takto toho pavuka opisala mne blizka osoba, nie ja sama. A nakoniec vsetko dobre dopadlo.
Takze tolko moja skusenost so znameniami.
milan08
milan08 | 22.4.2017 06:51
stale sme upozornovany.
neznámy
neznámy | 22.4.2017 21:22
Znamenia chodia viac cez den ako v noci resp.pocas spanku.Desifrovat tieto "anomalie"vyzaduje velke usilie pamat zmysel pre detail sustredenie atd.ako napisal P.C.skor nez pride burka da tvojej zahrady zacnu sa hybat listy.Napr.mne sa jedno zo znameni zjavuje v podobe pavukov chodia tak ze pride jeden den jeden do zorneho pola druhy den druhy treti den treti vtedy mam stasie..minule som tak mal tretieho ale na nasledujuci den som zabil v slapke najvacsieho pavuka akeho som slobodneho videl no co asi nasledovalo...?dve automobilove kolizie v jeden den...no to su znamenia pre mna u teba mozu byt uplne ine a navyse je ich nepreberne mnozstvo tak vela stastia.
neznámy
neznámy » fiohattu | 24.4.2017 09:10
Driv jsem mela tendence vice tyhle veci pozorovat. Dnes si myslim, ze je to hlavne o obraceni pozornosti sama k sobe.

Mnoho z nas bylo postizeno vychovou ;)ex-systemu. Pozornost k sobe byla povazovana za sobeckou, ignorantskou.
O co bylo "lepsi" videt chyby u druhych a verejne je "narovnavat".
Mnoho ma diky tomu dozivotne pokroucene charaktery -BIGEYE-
Dobre, beru, ze spise vidime trisku v oku bratra nez kladu v oku svem. Ale uz se nam nelibi konfrontace se svymi vlastnimi zrcadly...

Nazor pani W se mi zda rozumny.
neznámy
neznámy » fiohattu | 24.4.2017 09:48
láska zatiaľ nikde...tak vychádza, to bola dlhodobejšia predpoveď :);)
Stránka:
1 2
 

Poèítam horoskop... Počítam horoskop...